Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ---facepalm---
  • Nemužu si pomoct ale většinu recenze jsem si kontroloval datum zda není prvního apríla
  • Sr_Lobo
    Jak vidím to prostředí tak bych měl pořád strach odkud na mne vyběhnou řvoucí bezhlavý týpci s bombama v rukou *1*
    • Veskoslav
      No mě spíše děsily Harpyje *1* Bombáky jsi aspoň slyšel.
      • Sr_Lobo
        Mno jenze harpyji bylo vetsinou jenom par, kdezto urvanejch bombaku ve finale nabihaly desitky az stovky ;-) vcelku mam chut oprasit Samuv klon, kerej sem mel hodne rad jmenem Will Rock B-)
        • kubi-wan
          Kdysi jsem hodně pařil First Encounter a pár roků zpět jsem zkusil Second Encounter, ale už mě to tolik netáhlo.
          Pak jsem ale na steamu koupil Serious Sama dvojku, že to teda zkusim, a zjistil jsem, že je to tak obrovská úchylárna, že mě to zas baví. Ta hra je tak neskutečně přepálená a někdy i jdoucí za hranice dobrýho vkusu, že je tim zároveň navzdory svý prostoduchosti (run&shoot) dost originální a i dneska má smysl si ji zahrát a bavit se u ní.
          No... a pak tihle úchylové vydaj filozofickou logikárnu :D
          • Sr_Lobo
            Tak co ty víš, třeba jim došly drogy anebo naopak sehnali nějaký nový hodně kvalitní *5*
        • Ristoro
          Will Rock bych si dal taky. Do dnes si pamatuji tu muziku v menu a tu hlavu nahoře v menu :D.
          • Sr_Lobo
            Myslíš nehynoucí klasiku "I Wanna Rock" od Twisted Sister ? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit