Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosim Vas, vite ty konce? Vazne by me to zajimalo a nechci to hrat 5x abych je vsechny vedel. DEKUJI :) a jinak ve hre je malo akce, same povidani.. dokonce me to obcas i nudilo.
  • Mám 2 konce, jeden jsem zahrála já a druhej kamarádka... SPOILER - vybrala jsem si na konci nic nedělat a tak Kenny zabil Jane a já pokračovala s Kennym do Wellingtonu, ale Wellington nás nechtěl přijmout všechny ( pouze Clem a Mimčo) ale rozhodla jsem se zustat s Kennym a tak moje hra končí tím, že odcházím s Kennym a mimčem. SPOILER - kamarádky konec: vybrala si SHOOT Kenny a neodpustila Jane a tak Clem a mimčo zůstali sami.
  • Tak je jasné, že to bolo naznačované, keď Jane chytila Clementine vtedy vo dverách a povedala, aby jej skrátka dôverovala, no ide o to, že vedieť a tušiť (a najmä v prípade tejto hry) sú dve rozdielne veci a používať niečo, čo sa človek s určitosťou dozvie až neskôr, ako argument, je nezmysel. Rozhodnutie v takej situácii však samozrejme netreba zdôvodňovať, postačí to, aké emócie v človeku v danom okamihu zavládnu, no pokiaľ sa o nejakú argumentáciu človek napriek tomu snaží, nech to dáva aspoň zmysel.
  • nekromant33
    mě to bylo jasný hned jak přestala hrát zraněnou a že se ukáže, kdo Kenny doopravdy je, ať se do toho nepletu

    mohl jsem se mýlit, ale takhle jsem se rozhodl já a tolik k tomu "jak" to mohl někdo vědět
  • Kenny mě od první série nehorázně štval.
  • O tom, že Kenny je srdcovka, niet pochýb, veď uź len kvôli jeho spätosti s Leem a celou prvou sériou ho človek musel mať rád, no ako osobnosť sa nemá kam ďalej posunúť, skrátka sa nedokáže zmeniť, stále bude tvrdohlavý, neschopný akceptovať názor iných a to bude neustále príčinou nemalých problémov, ktoré spôsoboval už v prvej sérii a v tejto druhej to bolo proste neúnosné. Ja som sa rozhodol postaviť na stranu Jane a aj keď mi to je veľmi ľúto, som presvedčený, že pre budúcnosť preživších to bola najlepšia voľba, s čím napokon súhlasil aj samotný Kenny.
  • To není ona . Ona má tmavší plet .
  • Tomuto nechápem ani ja. Aj čo som čítal komentáre mnohých ľudí na YT, tak ich najhlavnejší dôvod pre to, aby sa postavili na Kennyho stranu, bolo len to klamstvo, ktoré použila Jane. Tým pádom sa nerozhodovali na základe dostupných informácii a vlastných pocitov, ale aj podľa toho, čo nemohli v tej chvíli vôbec vedieť. To je ako prejsť hru pomocou cheatov a potom sa s tým ešte aj chváliť. Jediné, čo som vedel v tej chvíli ja, bolo to, že Kenny, aj keď ho mám rád (hlavne) kvôli tomu, že patril ešte do Leeho starej skupiny, je nevyrovnaná osobnosť, ktorá sa nevie zmieriť s názorom iných a je často hlavným dôvodom problémov a rozporov v skupine a v priebehu druhej série to už viackrát prekročilo hranicu únosnosti. Navyše, jeho postava ako taká sa už nemala kam posunúť. Samozrejme, tiež som bol potom trochu naštvaný na Jane, keďže to nemuselo zájsť tak ďaleko, no meniť kvôli tomu pôvodné rozhodnutia určite nebudem.
  • Kenny byl srdcovka, to prostě nešlo. Jediná postava, o kterou jsem se opravdu celou sérii bál a řekněme si pravdu, ona taky nebyla zrovna dvakrát suprová. Nejdřív zdrhne, pak skoro zdrhne znova, nakonec zabije dítě (prvně to nevíš).... Jejich vyústění je na mě moc radikální, ale nakonec jsem se jí vlastně rád zbavil. Právě že jeden z konců Kennymu tu budoucnost dává.
  • V první epizodě nakonci jsem si všimla tohoto http://cloud-4.steampowered.com/ugc/577888948940428131/94C724C45F0DE1A66766FCD4C9FA71D5FA7839F7/1024x576.resizedimage , tak už jsem dál neudržovala žádné naděje. Ale podle rúzných internetových debat to Christa není.
  • Jak jsi na první hraní mohl vědět, že Jane to dítě nechala v autě?? Během souboje Jane vs Kenny bylo ještě „mrtvý“.
  • Už sis místo toho vysedávání tady zkusil raději sehnat práci? Mnohým by se asi ulevilo. *3*
  • Doufám že Christa , zajímá mně co se s ní stalo
  • TEAM KENNYWELLINGTON (protože si to přál, i když mi to trhalo srdce, hlavně ta jeho závěrečná řeč, to prošení strážné... *13* *14* ***LOVE 4EVER!!*** *14*
    *16* *16* TEAM BONNIEHATE *16* *16*
    *16* *16* TEAM MIKEHATE *16* *16*
    *16* *16* TEAM COMMIE - speaka da english - HATE *16* *16*
    *16* *16* TEAM FUCKYOUJANE *16* *16*
    Kenny is love, Kenny is life!
  • SPOILER: Je tam 5 konců a ani jeden z nich bych v reálném životě neudělal, nebo spíš to co k tomu konci vedlo. Například bych okamžitě střelil toho blbýho Rusa a ten by přestal štvát Kennyho a Bonnie a Mike by mohli být s námi a Luke by mohl žít! :) Jinak sem šel s Kennym protože Jane jak nechala to dítě v autě a vyvolala schválně rvačku prostě nebylo správný :)
  • Dotaz, má cenu tam importovat save z jedničky nebo můžu jet klidně bez toho aniž by to něco měnilo?
  • Clovece, kdyz necemu nerozumite, tak o tom nepiste. Tady nejde o zadne kopirovani, ale o priblizeni atmosfery puvodnich komixu.
  • Jack1947
    Alert debiled! *7* *6*
  • Od kdy se tu recenzuje serial a komiksy? Ne, ted vazne... Proc tato firma jede na uspechu gearboxu s Borderlands s sellshade grafikou, to nemuzou byt originalni? Si maji zaplatit externi firmu na modely jako u goat simulatoru. *10*
  • Jack1947
    Ty víš co si myslí čtenáři předtím než si to stihnou přešíst? gratuluji co ještě víš... jinak souhlas WD je jak na váhách chvíly nahoře ale většinu času dole... aby pak byl pořádnej plot do příště pak se mi ještě docelsa líbi Falling skies což bude mít paradoxně letos také hru jen rpg/strategie (not make even sense).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit