Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The Walking Dead skutečně miluji a vracím se k ní každoročně. Bohužel je u hry, ale dokonce také u seriálu, vidět klesající kvalita, což si jistě myslím nejen já, ale také čtenáři.

    Ludvík Trečko
  • Jack1947
    7/10 asi kvůli délce, a nevím nečekal jsem nic a dostal jsem něco... překroucené až běda a zároven nic šokujícího. Ted připaravit na mínusy pozoor ted! *3*
  • Jack1947
    Nebo nejít s nikým... dál...
  • Už prostě jen za hlášku "English,mother****** " je Kenny mou nejoblíbenější postavou série. *4* A to jsem ho v první fakt nemusel.
  • Kenny neměl budoucnost, byl akorát přítěží. Takže pokud si člověk musel vybrat mezi Jane, nebo Kennym, jít dál s Jane byla jasná volba :-)
  • O alternativním konci jsem nevěděl. No nic. V tom případě doufám, že se bude příští série točit okolo jiné postavy. Třeba Lilly z první série tuším žije a mohla by bejt zajímavá.
  • Teda, jak jste to mohli Kennymu udělat. Jako alternativní pohled by to být mohl, ale podle mě taky budou chtít jít dále. To už je něco takového spíše na výplňkové DLC než se k tomu zase někdy v budoucnu vrátí.
  • Jsem jedinej, komu příjde chování postav v posledních dílech (včetně finále) jak vystřižený z nějaký psycho-telenovely? Vždyť tam dělaj rozhodnutí, který jsou naprosto vypatlaný. Clem se z nich jako jediná chová dospěle, což je na malou holku taky úplně mimo napsaný. Už jen fakt, že za celou epizodu nejde odkráglovat toho otravnýho brejlatýho rusa. Nejslabší díl série.
  • Vzhledem k několika koncům by to nešlo
  • milos.bohonek
    Jane to podle mě být nemůže, vzhledem k alternativnímu konci druhé série. :)
  • Otázka zní jasně - koho tipujete jako hratlenou postavu v příští sérii?
    Osobně doufám, že to bude Jane. To by bylo zároveň i zajímavý (a originální) - vidět minulou postavu z jinýho pohledu :-)

    Musím říct, že mě Clem už trochu přestala bavit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit