Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Trochu se bojim co z toho udělají, ale snad to dopadne.
    • Asi tak... mám ted první díl rozehranej a jsem z něj úplně unešenej (čert vem grafiku a trošku náročnější ovládání). Ten strach ze soubojů (těžká obtížnost) a skutečnej stealth můžou dnešní hry závidět zpoza svých rádoby stínů... Natož zvuky...když se čověk snaží zdrahat před nemrtvejma někudy, kudy ani neví kudy kam ...
      Jen z toho obrázku na mě dýchá zabiják Corvo a ne Garett...doufejme že se nesvezou na vlně hypu, ale zůstanou věrní originálu
  • Dishonored jsem nehral ale z toho co jsem slysel zvazim zdali to vubec kupovat a hrat. Styl hry se mi zamlouva ale mam z prezentaci spatny pocit (proste to neni Thief).
    Narozdil od Lukase Grygara si nemyslim ze to je "duchovni" nastupce System Shocku nebo Deus Ex, Thief, apod... nicmene doufam ze Thief 4 bude v duchu puvodni serie (tz. vice Stealth a mene akce).
    Kez by tahle hra spolu s Zaklinacem 3 byl duvod pro porizeni nove "NextGen" graficke karty. No uvidime.
    • Počkej si na Steamu na velikonoční slevy, počítám, že tam Dishonored bude tak za 15 euro max. Naposled tam byl ve slevě asi za 25e. Ta hra rozhodně stojí i za 50, ale za plnou kupuju jen když jsem nedočkavej :)
  • Horst_Fuchs
    Tak snad se dílo podaří a bude to stejná pecka jako první dva díly; už by to konečně chtělo pořádnej stealth jak se patří.

    Dishonored měl sice pěknej leveldesign, ale i když to člověk hrál poctivým stealthem bez jakýhokoliv zabíjení nebylo to ono; žádná výzva, dost slabej závěr a navíc tak krátké.
  • Nevím jak vy, ale mně se po tak dlouhé době bez žádných informací o Thief 4 chtělo při čtení těchto střípků křičet radostí. Žena však nemá pro mé nízké stavy stavy pochopení, tak si s radostí zahalekám cestou do hospody.....
  • kubi-wan
    Lukáš Grygar tu zprávu teď musí někde zapíjet! *15*
    • Já bych se ani nedivil, sám utíkám do sklepení narazit archivní víno na oslavu dalších střípkovitých informací....
    • Pivko v kelímku prej stačí http://bit.ly/XUijTN
      • lol
      • Trisska
        *15* *15* *15*

        Uplně sem vyprskla smíchy!!! *15*
        • ringmancz
          http://farm4.staticflickr.com/3156/2949160682_d1db03eb19.jpg
        • Bacha, z toho hermafrodita něco prská *11*
  • Robotron3
    To se tomu Thiefovi určitě dobře šplhá po zdech s lukem v ruce *4* Ještě kdyby tak chtěl vystřelit *2*
    • Doufám, že takhle ultracool nebude vypadat i samotná hra.
      • Robotron3
        No to teda sakra doufám. Ten artwork je tak trochu hloupej a to vůbec nesedí s tim, co bych si představoval od Thiefa :)
        • Trisska
          Napsala sem v podstatě to samý a mám -15 bodů! *15*
          • Robotron3
            Ten artwork je strašně blbej. Dokonce tam vane silnej vítr přímo ze zdi :) Pevně doufám, že s kvalitou hry tahle práce nebude mít nic společnýho.
            • GlaDOS
              Tak ty klopy pořád vanou směrem od něj, stejně jako plášť. Ale mám ještě lepší vysvětlení. Mimo záběr stojí chlapík s velkým elektrickým větrákem a dotváří dramatické vyznění záběru *1*
            • Trisska
              Jo, ten vzdušnej vír mě taky napadl... A nebo je v tý zdi dírka a někdo do ní fouká, aby spadl... A nebo si sám na záda připevnil nějakej fukar, aby mu ten plášť vál jako Supermanovi...
            • Robotron3
              No jasně a ty klopy od kabátu, nebo co to je, zase do nich vítr vane směrem dolu. Jedině že by se to dalo vysvětlit tak, že Thief trpí na větry *15*. I artwork má mít logiku. Zvlášť kterej se ukazuje, jak by mohla hra vypadat.
            • GlaDOS
              Třeba je skoro u zemi a jen slézá z římsy. A třeba fouká silný vítr do zdi, kde se tvoří vzdušné víry. Ale tohle bych vůbec neřešil. Grafici kreslí artworky hlavně na efekt, aby se na to pěkně koukalo a 3D grafici se měli čeho chytnout.
            • Robotron3
              Asi sme stejně všímavý *3*
            • Trisska
              *8* To je snad telepatie! Před minutou sem napsala to samý u kus níž... Že mu vlaje plášť směrem od zdi...
  • misho8723
    Ty vole, však to je okopírovaný Dishonored ! To hádam nemyslia vážne toto.. mali by prísť s dačím originálnym a nie kopírovať veci od iných - takisto ako lukom sa chcú pridať k modernej vlny hier s lukom (Crysis 3, Tomb Raider, atď) ....
    ok, som sa trochu pobavil :D Som veľmi ale veľmi šťastný, že Thief sa vracia na scénu a dúfam, že dopadne trošku lepšie ako Dishonored - ktorý je stále pre mňa najlepší herný titul roku 2012 - aspoň čo sa týka scenára.. síce som z Thiefa celú hru hral a prešiel len trojku, ktorá je podľa mnohých považovaná za najslabší diel série, ale pre mňa to bol fakt parádny herný zážitok .. tak zatiaľ mňa v roku 2014 čakajú Zaklínač 3 a Thief 4 - paráda... ale aj tak si neodpustím, ale fakt niektoré screenshoty mi pripomínajú Dishonored a to hovorím z hľadiska dizajnu mesta a atmosféry, ale to je len dobre - stále je to starý dobrý Garrett a stále ide o sériu Thief.. oni majú svoj štýl a Dishonored má svoj

    P.S. vidím, že niektorí ľudia si z môjho príspevku prečítali asi len prvé vety... no mohol som to čakať :D
    • Ronox
      O to jim docela šlo v Dishonored díky tomu světu, který vytvořil. Navíc když na něm dělal Harvey Smith, který dělal na Thiefovi: Deadly Shadows a k tomu milovníka viktoriánského stylu Antonova. To oni si brali inspiraci z Thiefa a ne, že by si teď nový Thief bral inspiraci od nich ;-)
    • Zvláštní, před vydáním i v recenzích všichni přirovnávali Dishonored k Thiefovi. Teď všichni přirovnávají Thiefa k Dishonored. Někdo snad dělil nulou?
      • misho8723
        Hmmm... tak čo tak čítam názory na webe, tak veľa ľudí, aj tých, čo nie sú príliš veľkými fanúšikmi Dishonored, ale sú veľkými fanúšikmi Thiefa, si najskôr mysleli, že ide o DLC alebo o dvojku Dishonored
        http://i122.photobucket.com/albums/o258/Kodaemon/thiafvsdishonored_zps2a4011ce.jpg
        Taktiež veľmi tomu nepomohlo ani to, že príbeh je v "gotickom meste, ktoré je zamorené morom a vládne mu tyran" a to, že hra nemá pri názve číslovku.. no čo, budeme musieť trpieť až do vydania hry, že všade budú komentáre ľudí, ktorí budú nového Thiefa podozrievať z toho, že sa živí na úspechu Dishonored
      • misho8723
        No ja som si robil srandu :) však som tiež hral Thiefa o niekoľko rokov skôr ako Dishonored.. A je automatické zase, že ľudia pripomínajú teraz Dishonored, lebo ho majú ešte čerstvo v hlavách.. a napríklad ten screenshot, čo je asi z bordelu - môj odhad - pripomína aj mne Dishonored, pretože tam tiež bol bordel spravený celý v červenom a takisto ten chlapík čo má na tvári - asi masku či čo to má - pripomína zase misiu z plesu, ktorá bolav Dishonored... ja nehovorím vôbec, že okopírovali Dishonored alebo čo, len to, že ľudia budú DH často spomínať - ide mi o to ale, že sa objavia ľudia, ktorí vôbec nepoznajú sériu Thief a budú všade písať, že ako tento nový diel ide len kopírovať to, čo už spravil Dishonored - čo je už problém, ale čo už, ľudia sú už takí
      • Trisska
        Podle mě je takový přirovnání zcela na místě, stačí se kouknout na obrázky v článku...

        První obrázek - prostředí v pozadí stejné jako v Dishonored
        Druhý obrázek - nepřítel zblízka jako vystřižený z Dishonored
        Čtvrtý obrázek - speciální vidění jako v Dishonored
        Pátý obrázek - v Dishonored měl v ruce svítivé srdce, taky svítivej kompas
        • shmeck
          V Battlefieldu máš v ruce AK47, takže je to Call of Duty - to si chtěl říct? Kdy už konečně lidi přestanou řešit, že něco vypadá jako tohle, a tohle zase vypadá jak tamto?... Důležitý je přece, jak se to hraje !! *16*
          • Trisska
            Nevidím důvod, proč neříct jak to vypadá a co mi to připomíná... Jasně že je nejdůležitější jak se to bude hrát, v tom s tebou souhlasím...
          • Robotron3
            A ono se to hraje jako tohle, nebo tamto... *15*
  • Odulin
    Výborně! Tuhle klasiku dlouho vyhlížím..hlavně ať to má co nejvíc thiefovský gameplay a budu spokojen.
  • No doufám, že tam bude zase nějaký Ten level. :-D Jinak jsem zvedavý, jak se s tím popasujou. :-D
  • rendery mixovane s biednymi screenmi. urcite by som necakal nejaku zasadnu next gen grafiku
    • GlaDOS
      Já čekám hlavně stealth. Stačí mi, když bude grafika stylově pěkná. Nemusí být technicky nextgen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit