Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Lukáš Grygar tu zprávu teď musí někde zapíjet! *15*
    • Já bych se ani nedivil, sám utíkám do sklepení narazit archivní víno na oslavu dalších střípkovitých informací....
    • Pivko v kelímku prej stačí http://bit.ly/XUijTN
      • lol
      • Trisska
        *15* *15* *15*

        Uplně sem vyprskla smíchy!!! *15*
        • ringmancz
          http://farm4.staticflickr.com/3156/2949160682_d1db03eb19.jpg
        • Bacha, z toho hermafrodita něco prská *11*
  • Nevím jak vy, ale mně se po tak dlouhé době bez žádných informací o Thief 4 chtělo při čtení těchto střípků křičet radostí. Žena však nemá pro mé nízké stavy stavy pochopení, tak si s radostí zahalekám cestou do hospody.....
  • to je fajn ale kdo čeká oldschool stealth akci je naivní
    • Neber mi moje iluze!
    • Podle mě Thief není tak profláklej jako jiný tituly, takže věřím, že by si původního ducha zachovat mohl, ne jako třeba v případě Splinter Cellu. Aspoň v to doufám, Thief je vlastně jediný oznámený titul, který by mohl být konečně zase stealth... Je teda fakt že vzhledem k minimu informací to je naprostá spekulace.
  • Pěkný moc pěkný.. Kladkový luk *4*
    • To bylo to první co mě praštilo do oka. Dost by mě zajímalo jaké století by to jako mělo představovat...
      • janchor
        Thief se odehrává ve fiktivním světě, kde máš zamíchanou renesanci, baroko i secesi, takže století to nemá představovat žádný.
        • Ty máš tohle docela rád na hrách, co? :-) Takovou tu historicky reálnou kulturní stránku, která je nějak implementovaná do fiktivního světa... A do jaký hloubky se inspirovali tím reálným světem.
          • janchor
            Záleží. Hlavně se mi líbí, když to tam není naplácaný jen tak pátý přes devátý, protože se grafikovi líbí gotika a programátor byl na dovolený v Římě.. v Thiefovi se to přelejvalo i do toho světa, kterej v danejch kulisách žije.

            (ale pravda, mám vlastně velkou slabost pro všechny tři jmenovaný období, takže jsem o to víc zvědavej, co namíchají teď)
            • Já tohle obdivoval na Dishonored no. To skloubení pruského Biedermeieru a Viktoriánského slohu.

              To se ti nedivím. Taky mám rád, když to dává takový řekl bych duchovní smysl. :-)
      • Tak on Thief byl vždycky trochu steampunk... Mechanické oko a tak :)
  • Zrovna vcera jsem si vzpomel na sirotcinec v Thief 3. Snad to nepodelaj, byla to celkem kvalitni serie.
    • uf craddle :) na to se asi nedá zapomenout. Párkrát jsem si říkal, dám thiefa znova, pak si vzpomenu na blázinec a odložím to o měsíc *1*
    • joojoo sirotcinec mi na dlouho utkvěl v paměti. Hotové mistrovské dílo
  • No tak s tym focusom (modro vysvietene veci) si snad robia srandu
    • Podle ěm to dopadne stejně jako v Deus Ex = půjde to vypnout.
  • Odulin
    Výborně! Tuhle klasiku dlouho vyhlížím..hlavně ať to má co nejvíc thiefovský gameplay a budu spokojen.
  • Já měl nejradši Thief Metal Age. Mechaničtí robútci s kotlíkem mě vždycky dokázali pěkně vyděsit. Mé neoblíbenější mise byly strašidelné Trials of Blood, Soulforge, Keepwatch a The Bank. Náhodné setkání se zombíky a duchy bylo vždycky nervydrásající. Trojka mě naopak vůbec nebavila a nedohrál jsem jí. Nebylo to ono. Pěkné to možná bylo, ale zdaleka to už nedosahovalo na kvality propracovaných prvních dvou dílů. A toto bude také úplně o něčem jiném. Taková AC ve tmě. Nic víc nic míň. Ultrahustý luk, tvrďácká kápě a lezení po zdech ještě automaticky Thiefa nedělá. Garrett už to rozhodně nebude.
    • "Behold, you inferior fools, for my name is Luke and I can foresee the future! Throw thy coins into my magical melting pot and I shall tell you of the upcoming downfall of the gaming industry, which renders all your hopes pointless! Join me on my quest to murder all excitement for any videogame ever, or perish in the flame of your broken dream!"
    • Ja mel nejradeji Thief 1, strasidelna, temer hororova atmosfera a mistr stinu Garret. Boze to byly casy.
  • Dle obrázků to vypadá na důstojnýho nástupce!!! už aby to tu bylo! Děti co nikdy Thiefa nehráli ted budou nadávat že to kopíruje Dishonored. Strčte si to někam :P
  • Bohemund
    PROČ?!!!! Proč se to neodehrává ve středověku?!!! Stylizace doby podobná Dishonored, oh my god....
    • já bych spíš řekl, že Dishonored je stylizovaný jak Thief

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit