Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak já tam Dishonored nevidím, vidím tam Thiefa *14* Kéž by to bylo v duchu starých her. Ať tam děckám klidně daj možnost zabít všechno co se pohne nějakou skvělou fatalitou, ale ať tam pro fanoušky nechají možnost projít to nepozorovaně tak jako v těch starých hrách. A za doprovodu ironizujících poznámek od Garretta :)
    • přesně....
  • Působí to na mě až moc podobně jako Dishonored, akorát tomu chybí jeho zajímavá vizuální stylizace, grafika celkově působí poněkud slabším dojmem, zvlášt když vemu v potaz že se má jednat o next-gen hru.
    • vidis...to ja ked som hral dishonored, tak som si hovoril..sakra ved to je thief na anabolikach.....:D nic proti hre....dishonored bol skvely, ale thief je thief.
  • Trisska
    Takže k tomu prvnímu obrázku - To bych chtěla vidět, jak by se někdo udržel jednou rukou na kolmý zdi a ještě v takovym průvanu zapřenej nohama! Jestli teda nemá na prstech přísavky jako nějakej žabák! *15* Snad to teda nebude plný trapných nadpřirozených schopností a cheatů jako ten Zneuctěnej... *7*
    • Who cares ? :D
    • Nejsi to ty, "Trissko"? http://bit.ly/14JLMFR
      • Super trissku začalo bavit trollování
    • Zajdi se nekdy podivat na horolezeckou stenu a uvidis frajery, co se drzi i bez zapreni za clanky prstu na jedny ruce.
      • Trisska
        To je možný, ale nohama stojej na zemi...
        • Pisu bez zapreni, to znamena bez nohou.
          • to jako nemá aní 1 nohu ? to jako beznohej horolezec ? a jestě aby stál rukama na zemi ? promintě ale máte vtom větší nepořádek než naší poslanci v rozpočtu
        • Magister_Peditum
          Lidi dokážou spoustu věcí: https://www.youtube.com/watch?v=HrX0ohmu1zw
          • Trisska
            Magister_Peditum - Ale všimni si, že lidi v tom videu používaj obě ruce... Ten obrázek z Thiefa je už z principu nesmyslnej - nač viset za jednu ruku a ve druhý držet luk, když ho nemůže použít?
            • Tak proudění vzduchu bych vůbec neřešil *1*
            • Trisska
              Amaroun - Tím spíš, když je uměleckej, tak by měl jeho autor ukázat, že *umí*! Taky je dost divný, že mu vlaje plášť směrem od zdi...
            • Něco na tom je, ale!!!! řešit umělecký obrázek je podle mně mimo. Je to prostě určitý druh vyjádření informací, který má poskytnout jednoduchý náhled co se ve hře zřejmě bude dít... A navíc možná jen skáče dolu na nějaký balkón ze zídky...
    • Eh... Ono není třeba hrát moc dlouho, vlastně kterýkoliv díl, aby si člověk všiml nadpřirozených věcí... Pokud mě pamět nešálí, v Thiefu 2 byli zombíci už někdy kolem třetí mise.

      K tomu ještě poznámka bena, jo, měl speciální rukavice :D

      Proč vlastně doufáž že to bude kdovíco když sérii Thiefa neznáš?:O
    • Ty seš mimo *1*.
    • V treťom dieli vskutku mal rukavice, ktoré mu zjednodušovali lozenie po stenách...
      • Trisska
        Tak to si rovnou můžu zahrát Spidermana! *6*
        • Spíderman nemá mechový šípy. :-D
        • Magister_Peditum
          Alespoň jsou jeho schopnosti nějak vysvětleny, na rozdíl od jiných herních hrdinů. *2*
          • Ronox
            a nebo trollů :D
  • Pěkný moc pěkný.. Kladkový luk *4*
    • To bylo to první co mě praštilo do oka. Dost by mě zajímalo jaké století by to jako mělo představovat...
      • janchor
        Thief se odehrává ve fiktivním světě, kde máš zamíchanou renesanci, baroko i secesi, takže století to nemá představovat žádný.
        • Ty máš tohle docela rád na hrách, co? :-) Takovou tu historicky reálnou kulturní stránku, která je nějak implementovaná do fiktivního světa... A do jaký hloubky se inspirovali tím reálným světem.
          • janchor
            Záleží. Hlavně se mi líbí, když to tam není naplácaný jen tak pátý přes devátý, protože se grafikovi líbí gotika a programátor byl na dovolený v Římě.. v Thiefovi se to přelejvalo i do toho světa, kterej v danejch kulisách žije.

            (ale pravda, mám vlastně velkou slabost pro všechny tři jmenovaný období, takže jsem o to víc zvědavej, co namíchají teď)
            • Já tohle obdivoval na Dishonored no. To skloubení pruského Biedermeieru a Viktoriánského slohu.

              To se ti nedivím. Taky mám rád, když to dává takový řekl bych duchovní smysl. :-)
      • Tak on Thief byl vždycky trochu steampunk... Mechanické oko a tak :)
  • to je fajn ale kdo čeká oldschool stealth akci je naivní
    • Neber mi moje iluze!
    • Podle mě Thief není tak profláklej jako jiný tituly, takže věřím, že by si původního ducha zachovat mohl, ne jako třeba v případě Splinter Cellu. Aspoň v to doufám, Thief je vlastně jediný oznámený titul, který by mohl být konečně zase stealth... Je teda fakt že vzhledem k minimu informací to je naprostá spekulace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit