Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Staromilci mají samozřejmě pořád smůlu, protože... se přešlo od “stealth” na “action stealth”, což bylo nezbytné vzhledem k hardcorovosti původních Thiefů. Taková hratelnost by dnes už jen tak neprošla a hlavně by to většinu lidí asi ani nebavilo" Toto je vec, ktoré ma na hrách neskutočne serie, a to až do bodu, že ma ich pomaly prestáva baviť hrať. Ja nie som žiadny pamätník a staromilec, hry som začal hrať až v roku 2005, kedy som dostal prvý počítač, a teda staršie hry až na pár výnimiek nepoznám a ani Thiefov som nikdy nehral. Ale to vodenie za ručičku, ktoré majú dnešné hry mi príde ubíjajúce a otravné. Ja si chcem veci zistiť sám, chcem objavovať a skúšať. A nie robiť presne to, čo mi hra ukáže, že môžem práve spraviť. Navyše tá hra má rating 17+ a nie 7+, tak načo to zjednodušovanie? Ale aj tak stále dúfam, že sa hra podarí, lebo stealth ma baví.
    • naprostý souhlas
  • Vždyť je ta hratelnost prakticky za 90% Dishonored. Je to takový Dishonored 2, možná spíš 1.5. Dishonored mám rád. Ale tohle bude kopírka. Těšil jsem se a už se těším daleko méně. Třeba to nakonec bude fantastické, ale nevěřím tomu
  • misho8723
    Vyzerá dobre? Hej? Isto?.. stačí si prečítať toto preview: http://www.eurogamer.net/articles/2014-01-24-how-thief-has-changed-for-better-and-for-worse

    Áno, dobrá hra možno pre moderné hlúpe publikum .. nie pre fanúšikov Thief série.. malé levely, hlúpa AI, nízka obtiažnosť, (to, že si hru sťažím tak, že jedno moje odhalenie = koniec hry, alebo žiadne checkpointy počas misií, to je mi u prdele, keď AI bude stále rovnako slepá a hluchá - to rovno si môžem hru sťažiť tak, že si sadnem na horiace uhlíky - ten istý účinok).. ak sa nič oproti preview verziám nezmení, tak fakt tá hra skončí ako len AC hra vo first person pohľade - a tak si hru zo série Thief nepredstavujem.. nech je to reboot, pre mňa za mňa, ale nech sa drží základných princípov, vďaka ktorým séria dosiahla úspech u ľudí a kritikov a stala sa legendárnou

    P.S. a tento úsek z toho preview je čistá retardácia zo strany vývojárov (aj ak ide o tutorial) : "For example, at one point a climb up an outside wall had the camera switch to a third-person view, with the route I needed to take subtly highlighted in blue. It was almost impossible to fall and when I tried avoiding the window entry to which this route lead, instead trying a short drop to the ground to see if I could scuttle up a nearby alleyway, the game immediately told me I was dead. I didn't even get to see how this might have happened. "
  • jonatan.hanzlik
    Dotaz:
    "Staromilci mají samozřejmě pořád smůlu (...) Taková hratelnost by dnes už jen tak neprošla a hlavně by to většinu lidí asi ani nebavilo (...)které v první řadě reprezentuje systém focus, vypnout."

    Tento odstavec je váš nebo vývojářů (zní celkem dost jako PR)? O tom že by hardcore Thief dneska většinu lidí nebavil? Protože se mi to zdá zvláštní. Nejsem žádný úžasný jedinec, ale Thiefa pařim od 12 let a je to pro mě jedna z nejlepších herních zkušeností.
    • taky by mne zajímalo kdo je autorem tohoto žbleptu
    • C-BEAM
      lebo je to žial pravda, väčšinu by to fakt nebavilo, štruktúra hráčov sa zmenila a zmenili sa i hry ktorými vývojári (aj z ekonomických dôvodov) naučili hráčov využívať barličky a hry si uľahčovať až do takej miery že je pohľad cez stenu chápaný ako štandardná výbava a nikto sa už nad tým nepozastavuje. A samozrejme ten kto je proti tejto debilizácii je hysterický skeptík... naštastie všetko sa môže časom zmeniť, dokonca aj nároky masy.
      • jonatan.hanzlik
        Jak je možný, že jeden z nejsledovanějších herních kanálů na youtube je TotalBiscit, Cynical Brit? Je to někdo kdo má všech pět pohromadě, má dobrý názory a slušnej herní vkus. Spíš bych ho přirovnal ke starší generaci hráčů. Jak to že je tak oblíbený? Protože se spousta lidí ztotožňuje s jeho názory...na Twitchi je teď velmi oblíbenej kanál, kde se hrajou staré hry. Nejočekávanější věc ve WoW je Corecraft (Burning Crusade, žádný berličky který přišly později) A taky (docela slušně hardcore) DayZ. LIDI POŘÁD BAVÍ hry s komplikovanějšími koncepty.

        Sorry...to je jen takový postesknutí.
  • prudislav
    neříkali nhodou ze nepude skakat?
    • Tilwaen
      Skákání je kontextuální, tzn. skákat jde, ale jen tam, kde Ti to tvůrci hry dovolí. Chudák Garrett.
  • To jede na starym UE3 aby to stary konzole utáhly ne? Vypadá to fakt nic moc, staře. Ty textury rozplizly hnusny, snad na PC udělají aspoň pořádný AA a stíny.
    • to je motion blur *1*
    • Taky se mi ta grafika už tolik nepozadává jako když jsem viděl první screen před rokem.
      Každopádně doufejme, že příběh a vše kolem bude stát za to .. grafika si myslím, že bude přinejhorším/přinejlepším na dnešní dobu alespoň průměrná.
  • Neví někdo jestli tam bude možnost otevírat dveře pomalu? Vždycky v těch videích ty dveře otevřel jak kdyby se nic nestalo a to zavření taky nebylo zrovna tiché :D
    • Když jsi zloděj, dveře otevíráš rychle. Nikdo nestojí o vrzající panty :)
      • No ale ocividne nevrzou :D jinak nezarazilo vas ze hlidac absolutne ignoroval to, ze spadl lustr v hale? :D
  • Snad to do vydání umlčí ty hysterický skeptiky.
    • XXHUGOXX
      Akože ok fajn ale radšej bez toho chili. A inak moc sa teším na toho Thiefa, dishonored bol výborný ! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit