Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja teda nevim, ale neni v takovem pripade lepsi narukovat ? :D
  • Chim
    Vykradený jen částečně. Je to jako tvrdit že všechny FPSka vykrádají DOOMa. Můj první dojem taky byl, že se jedná o přeskinovaný Zafehouse, ale přeci jen je v This war of mine tam pár podstatných věcí navíc.
  • Pěkná recenze :) Hra baví je to neotřelí zážitek. Ale mě by zajímalo kolik tak dnů dokážete přežít ?:) Já mám zatím strop 25 :)
  • wenceslaus
    Nehrál jsem, ale vypadá to
    fakt podobně.

    Nechci být cynik - ale svou šanci měli(dle updatů na webu od 2012) a byla by škoda nechat ten koncept zapadnout.

    Nejen v herní - všechny kreativní branže.
  • Tvůrcům Zafehouse Diaries musí být smutno, když jim takhle brutálně vykradli koncept a slaví s tím úspěchy. Ale tak to holt v herní branži chodí.
  • Jako promiň, ale debilnější komentář sem snad ani nečetl. Ale beru to tak, že si děláš srandu, jináč to ani nejde brát.
  • Keyz
    K tomu se hodí skvěle ten slogan co byl v traileru.

    Pro vojáky je válka o vítězství a pro zbytek nás o přežití (tak nějak to bylo)

    Nevěřil bych, že budu mít opravdu nějaký pocit když jsem v noci vyrazil na místo kde mělo být možné obchodovat abych sehnal jídlo pro chudáka co to potřeboval a ten obchodník to neprodával. Blbě se mi poté vracelo zpátky.

    Konečně momenty které si pamatuješ a ne epické předem připravené kecy, které jsou silné v daný moment a pak se to vykouří z hlavy, protože to je často hloupé a je to hlavně skoro všude...
  • Keyz
    Skvělá hra. A navíc opakované hraní je zábavné. Člověk zkouší jak to lépe přežít, jak získat to co nezískal anebo si to lze udělat obtížnější atd.

    "..nespolehlivost stealth prvků."? Tady to autor řeší jako kdyby to bylo klasické RPG kde je možné si díky skillu kleknout 10m od postavy a stejně vás neuvidí... Tvl tohle se snaží být věrohodná hra a jak může běžný civilista spoléhat, že ho nikdo neuvidí? Konečně to někdo udělal jinak a v dané situaci dobře a ještě, se na to nadává...
    Lze se schovat v určitých částech ale není to vždy na 100%. To je skvělé. NPC se také mohou jinak podívat a hráče uvidí, ne jako klasicky když vždy hráč nevidí jestliže má skill 70 apod.

    Prostě člověk hraje za civilisty a ne za speciální komando. Také normálně když se schováte někam, tak to taky není na 100% a záleží co osoba která vás hledá zrovna udělá...

    Boje jsou odpovídají podle druhu zbraně a kde zrovna stojím. Za protivníkem anebo předtím atd. Mám kudlu, anebo pušku s optikou? Naprosto v pohodě. Možná má prostě někdo problém, že to není tak jasné a lehké jako mnoho her kde se hraje ze toho vyvoleného.. Jo, není a také to nemá být.
  • ty pakoni, ja platil asi 2200,- za Prince of Persia 2 co ma 5 MB tj 440,- za Mb. Díky lidem jako sem já, můžeš pařit ty svoje tupý desátý díly CODu a podobnejch jebákovin! Ale co chtít vod retarda co se menuje dog killer? Ty mas slušně vymeteno, di si rači zapařit at te venku nikdo nevidí :)))))))
  • Dogkiller
    750 MB se vejde na CDčko a hry o této velikosti se vydávaly před 10 lety, takže dnešní cena takové hry by měla být odpovídající ceně před 10 lety, mínus inflace. Koruna za megabajt je zkrátka moc, chápeš Franto?
  • Tezko rict, podle jeho ostatních komentaru na Games je to dosti hloupej troll *7*
  • frag.ment
    Nekrmit!
  • Pethulla
    to myslíš vážně *8* nebo jenom trollíš?
  • Kvalita hry je závislá na její velikosti? Panečku, to je zcela revoluční pojetí.
    Tato hra by měla být vyvažována zlatem. Avšak mám pocit, že ty raději pif, paf, že Toníku?
  • Dogkiller
    Možná někdy koupím, ale teď? 750 MB dat za 19€ ??? *8* Pffff, tak to je opravdu brutálně přemrštěná cena. Za 2 dolary bych to bral, to už je jakž takž adekvátní suma za takovou minihru.
  • "Bruno commited suicide" Zrovna od neho bych to necekal jak chladne ma nekdy sve komentare.
  • Asi nejdepresivnější hra, co jsem kdy hrál. Když jsem končil válku s jedním podvyživeným a nemocným chlapíkem, co poslední dva dny nebyl schopen vylézt z postele a čekal na smrt, tak jsem se jako vítěz opravdu necítil.
  • langustyn
    ty jo uz jsem četl "Válka z pohledu civilisty ještě nebyla nikdy tak zábavná" :D
  • až na trochu mizernější ovládání. Pokud stojí víc lidí u sebe, tak se začnou překrývat kruhy na útok, takže jsem musel několikrát opakovat (Alt+F4 -> autosave z rána) noční výpravu díky tomu, že jsem v rychlosti nemohl zaútočit kam bylo třeba nebo místo útoku můj trouba běžel na místo kliknutí a neútočil... jinak by měli zapřemýšlet nad množstvím ikonek v domě, když už toho máte víc postaveno. Už se mi povedlo nechtěně sekerou rozštípat postel, místo toho abych se šel vyspat a všiml jsem si toho až příliš pozdě...
  • tak je to moc drahe,nato jaka je to hra:-(.ale urcite koupim:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit