Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja som kupil Guerillu na steame asi za 3€ a vobec ma to nebavi hrat. Tie predtym som hral. Skoda, ze to nenechali cisto FPS.
  • guerilla byla supr zabavna hra, nevim kdy jsem se naposled tak bavil.
    • Souhlas, Guerillu sem si taky neskutecne uzil :-) Jedna mala her, na kterou v poslednich letech vzpominam dost pozitivne.
    • Mno chvili to bylo super ale cim dal jsem byl tim horsi to bylo...
  • když mají nové hry mít stále vyšší laťku kvality(kterouúdajně tolik ontrolují), proč jsou tedy stále víc hloupější, kratší a o ničem? Kdysi mi tu na diskuzi nějaký gurmán tvrdil, že moderní hry jsou opravdu stále lepší, že prý už zjistily jaké mechanizmi fungují a které ne. Proč mám tedy pocit, že v každé nové hře ty mechanizmi nefungují nebo nefungují uplně? A opravdu - co si poslední dobou zahraju ať již jde o AA++ tituly nebo průměrné sedmičkové hry - nestojí ani za starou bačkoru. Maximálně mohu říct jen - hmm dobrý. Ještě že je spousty kvalitních starších či přímo starých her, které jsem ještě nehrál a mohu si je navíc dopřát za vskutku libové ceny (většinou po 200,- ) toliko ke kvalitě
    • Ja sa zameravam tiez na starsie tituly ktore ma obisli a niektore ma bavia viac ako nove. Hlavne stare adventury mam rad.
      • Dreamfall - The Longest Journey jsem nedávno dohrál... Nezapomenutelná hra doporučuji
        • Ja som hral povodne The Longest Journey.
    • GTA ani RF ani FC není Sandbox. Sandbox je hra bez záměru - nemá příběh ani nic svazujícího = dostaneš svět (pískoviště) a hraješ si.
    • Ja osobne bych byl pro boj v interierech ale rozhodne ne s hororovou atmosferou. To je rekl bych uplne mimo to o cem vzdycky byl red faction. Zmena je asi fajn vec ale udelat neco takoveho je asi jako udelat z Resident Evila taktickou vojenskou strilecku...
      • To máš asi pravdu. Ovšem zrovna Resident už restart rozhodně potřebuje - a po posledním dílu to může být třeba výchovná adventura pro dívky od šesti let *1* protože to co mi nabídl pátý díl už nebyl Resident Evil jaký si pamatuji. Všem příznivcům tohoto akcí přecpaného a naprosto strachu prostého dílu se omlouvám, je to můj názor.
  • Svet se v prd3l obraci... penize znici vsechno...
    • Paul_cz
      Peníze jsou nástroj směny, pokud se ti nelíbí tak se odstěhuj na neobydlenej ostrov a žij si tam bez peněz, uvidíme jak dlouho přežiješ.
      • Dnes snad neexistuje neobydlený ostrov nebo ostrov který by někomu nepatřil. Peníze jsou opravdu problém. Jsou z nich tzv. psychlogické poruchy (fóbie). Což ano logicky není vina těch penezí. Peníze jsou jen věc. Lidé si za to mužou.
    • spíš chtíč po penězích
      • greed - presne to som myslel
    • penize nic neznici, penize jsou jenom nastroj
  • Jestli mají THQ se svým stádem vývojářů takové vztahy, že jsou otevřeně schopní říct "Za to mohou [V], taky se nám to vůbec nelíbí, od teď mají máslo na hlavě a budeme je kontrolovat"...no tak to se nedivím, že to s nimi jde do háje.
    • O Homefrontu to samé. Předpokládám, že do vývoje kecal nějaký kravaťák z THQ a on jediný může za to, jak hra/hry vypadají.
      • Marketak...
  • ono uz red faction 2 bola sracka, nie este guerilla, alebo to posledne... mali pokracovat v tom, co zacali v RF1...
  • urobte srackovu hru a potom placte nad predajmi.
    mali pokracovat v tom co zacali v red faction guerrilla.
    • Evidentne si nehral Armageddon. Guerrila išla po hodine z PC. Armageddon je dohraný už 2. krát.
      Armageddon považujem za špičkový, hororový thriler s krásnym grafickým podaním a famóznou fyzikou.
      Tu niet čo dodať. Presne tá istá situácia ako s Titan Quest. Špičková hra, ale scéna sa nevedela odtrhnúť od vyťahaného cecku menom Diablo.
      • to ze si k*kot a hras p*coviny ma netrapi.
        • Typická slovenská stredná trieda :) Môžeme sa vôbec Čechom diviť, že nás majú za idiotov?
      • Hairy_Ass
        Zklidni hormon.
  • Odulin
    Žádná tragédie to není...fanoušci prominou. *3*
  • Taky to dil od dilu slo vic a vic do kopru. Jediny co to zvedlo byla Guerilla ale ze by to byla zase takova slava to bych taky nerekl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit