Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spook.y
    Co jsem četl tak se našel sponzor...ohlášené hry ohroženy nebudou!(Metro: The Last Light, Company of Heroes 2, Homefront 2 a Saints Row 4) THQ by bylo velmi škoda. Kdo za to asi může ? Kravatáci !!! :D Bárka se trošku nahne tak rychle nějaké ty mega odměny a je to ok. Snad to dopadne nakonec dobře.
  • Volition , Relic - jednoznačně zachránit .
  • Jak to tedy nakonec vypadá s Dark Millenium? Toho by byla docela škoda.
    • stejně o DM řekli že to jako MMO nebude fungovat a udělaj z toho dalšího Spacemarina... sice by mi to nevadilo ale na W40K MMO jsem se tešil už od 1. traileru
  • THQ vydávali kedysi fantastické hry a je mi úprimne ľúto ako skončili.
  • Chomaco
    Měli pokračovat v Stalkerovi 2 !!!A nic z teho by se nestalo!
    • Chomaco
      .
  • A kdo nam jako vyrobi treti Darksiders? Pro me to byla dokonale relaxacni, zabavna hra.
    • Hlavně ten soundtrack hlavně ten soundtrack fakt PECKA! no já fakt doufám že se ta značka nezruší... :( opravdu nechápu jak může zkrachovat takhle velká zavedená firma špatné vedení hold.. asi...
    • heretic124
      Myslím si, že značka ukázala svoju silu, takže ak by THQ aj krachlo, niekto by to odkúpil. Tipoval by som Ubisoft.
      Jednotka bola pecka, no dvojka ma veľmi sklamala. Bolo to hrozne repetitívne a príbeh oveľa sklabší ako v jednotke.
      • Souhlas. Jen osobne me dvojka bavila vic, mozna i proto, ze jsem ji hral jako prvni.
  • JohnyTheZik
    Smarja, to je tu samy EA, Blizzard, Activision si zaslouzej bankrot!
    Jako proc? Ze delaj hry, ktery vydelavaji, protoze je hraci kupuji, takze je ocividne chteji?

    Nikdo vas prece nenuti hrat ty mainstreamovy, tudiz podle vas spatny, hry jako je CoD, NFS, BF nebo Diablo s Wowkem, nebo se snad pletu? Ja jsem rad za kazdou lepsi hru od EA (secret world, mirror's edge, dead space,..), ale stejne tak i u BF3 se dokazu dobre bavit.. Ted jsem si koupil Binding of Isaac a Red orchestru 2 ve sleve, takze herni apetit mam velkej, ale snad nepreju ostatnim firmam bankrot, ne? Co to je za logiku?
    • Zayl
      Nevím jestli si zaslouží bankrot, ale vím že trh kde by fungovalo xxx menších studií je pro kvalitu produktu daleko lepší než 4 megakorporace.

      Bylo by méně leštěných prdů a víc her se substancí.
      • JohnyTheZik
        Tohle uz davno neni situace herniho trhu, kde naopak probiha boom malych indie hricek, popr. zajimavych projektu na kickstarteru. Takze tu sice jsou 4 megakorporace, ale ty ve vysledku chovani mensich firem nijak zvlast neovlivnuji -> rozhodne to neni tak, ze maly firmy nemuzou na trh vstoupit kvuli velke cene vstupu (jako je tomu napr. u telekomunikacnich siti)..

        A kdyby existovalo xxx mensich studii, tak ti z toho nakonec vyleze par studii, ktery svou kvalitou predci ostatni a firma se zacne rozsirovat.. Voi'la a jsme zpatky v podobne rovnovazny situaci.
        Tohle nejsou veci, ktery bych si cucal nejak z prstu, studuju ekonomii na UK v ramci FSV a je to jedna z veci, kterou jsem resil ve sve semestralni praci na jednom predmetu. Je to celkem jednoduse dohledatelny.. Prave kvuli tomu, ze ke vstupu na trh neni za potrebi obri studio, obzvlast v dnesni dobe.
        • Zayl
          Já netvrdím že ne, on je to logický vývoj.

          Ale řekni mi jakou motivaci má EA, aby vydalo opravdu špičkovou hru? Profit. Když se to nepovede a hra se nebude dobře prodávat, prostě vydělá něco jiného.

          Jakou motivaci má malé studio, které sehnalo peníze právě na jeden produkt? Je to všechno nebo nic, ta hra musí excelovat aby se studio mohlo někam posunout.

          A ke vstupu na trh nikdy nebylo potřeba obří studio. Potřeba byl nápad a zpracování. A snad se díky kickstarteru věci ještě zlepší.
          • JohnyTheZik
            To ale neni pravda. Praveze jsem psal, ze ke vstupu na herni trh neni za potrebi obri studio, obzvlast dnes, ale pozor.. Ceny vstupu jako takove jsou dejme tomu, ale vstup na herni trh byl tehdy mnohem vetsi problem. Driv si mnohem vic musel zauvazovat nad reklamou, coz uz prave dnes diky Greenlightu, Kickstarteru aj. neni tolik potreba.. Kdezto driv sice stacilo maly studio, ale s podstatne vetsim kapitalem, protoze jinak by se nejaka neznama, lec zajimava, hricka nijak neuchytila..

            A maly studio nemusi delat jen bomby nebo extremni propadaky. Klidne ji bude stacit i nejakej slusnejsi vydelek, aby se uzivila a mohla vyrabet dal, priste treba s lepsim profitem.

            A tim, ze EA do vetsiny svejch AAA her investuje velky penize, tak rozhodne neplati, ze kdyz to bude propadak, tak to zafinancuje jina hra. Asi by je to na kolena nepolozilo, ale v ramci firmy by melo kazdy studio vydelavat (tzn. ne, ze Dice bude financovat Visceral Games apod.) a kdyz nebude, tak skonci, takze je to ve vysledku docela podobna situace (samozrejme zjednoduseno).
        • Viktor_H
          Přesně tak. Navíc realita je taková, že dobrých her bude vždy jako šafránu, nálepka "malé studio" dobrou hru neudělá. Herní trh je otevřený kvalitním titulům, nikdo nikomu chleba nekrade.
    • V zasade s tebou souhlasim. Ale zapominas taky na skutecnost, ze je spousty lidi nema rado z trochu jinych duvodu, nez ze vydavaji mainstreamove a jednoduche hry.
      Spoustu kvalitnich hernich znacek proste zpackali a udelali z nich neco, co s puvodnimi hrami kolikrat nema moc spolecneho.
      A to pak fanouska dokaze nastvat.
      Kazdopadne ja bankrot nikomu nepreju. Dokud se jejich hry prodavaji, tak to znamena ze ty hry spousty lidi bavi.
      • JohnyTheZik
        To ja sice chapu, ale porad musis uvazovat, ze to jsou proste firmy, ktery se snazej maximalizovat zisk, takze nektery jejich rozhodnuti smerem k otevreni serie pro sirsi publikum je celkem pochopitelny.. Paradoxne z toho obcas muze bejt i chyba (RE6,..), ale vetsinou to proste vynese vic, coz taky muze znamenat vic prostredku na tvorbu novejch napadu (viz prave treba Mirror's Edge a Dead Space)..
        A vem si, ze se tu nadava vicemene na vsechno, co je jen trochu jiny.. Je logicky, ze se hra bude nejak vyvijet, protoze se stejne tak vyviji i trh a meni se cilovy publikum (resp. vekove zustava podobny, jen my jsme cim dal starsi)... To mas stejny jak s muzikantama, nekdo zmenu vita, nekdo ji zavrhuje (viz Linkin Park).. Vsem se holt nezavdecis :)
        • Vzdyt ja s tebou souhlasim, jen sem chtel poukazat na jednu z pricin te nenavisti vuci EA, Acti atd.
          V konecnem dusledku jsou za uroven her zodpovedni sami hraci. Koneckoncu jsou to oni, kdo svymi penezenkami hlasuji, co se jim libi a co naopak ne. Vydavatele se tomu jen prizpusobuji.
          A co si budeme povidat, jednoduche, primocare a akcni hry leti proste nejvic.
          • JohnyTheZik
            Jasny, ja se jen vyjadroval k tomu ohledne fanousku a jejich serii, ze bych to nevidel tak cerne :D..
  • Člověk se diví, kam zmizeli všechny ty peníze, přes jejich politiku mass DLC. Snad jenom pro DoW2 všchny ty DLC stojí jako nová hra, a přitom jsou to jenom skiny. *16*
  • Viktor_H
    Co bude s Relicem?
    • Zrovna o Relic bych se nebál, ti se uchytí ať už pod THQ zůstanou, nebo ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit