Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak pokud jde o restrukturalizaci tak je to pohoda.
    • p.s.
      stejne jak muze nekdo nadelat dluhy 100 mil dolaru, to je na kriminal
      • Nas stat k tomu nema mnohdy daleko.
  • smejki
    nah, taky to mohlo půl roku počkat...

    EDIT pro mínuskáře: nepřeju THQ bankrot. Jen mohli vydržet do vydání několika svých plánovaných her.
  • Walldstein
    Proč zrovna THQ? Proč nemůže bankrot vyhlásit vydřiduch EA? *13* no nic no, co se dá dělat...tak vzhledem k politice EA si dovolím zaspekulovat že za chvíli bude THQ jen divizí EA..
    • Protože EA má FIFU13 :DDD Ovce zaprodané
    • Protoze ten vydriduch vy jak ty svoje hry prodat...
  • Kein
    nevzpomínám si na ždánou hru co vydala THQ, kterou bych hrál...je to možné? Co všechno vydali?
    • S trochou nadsazky, to je asi skoro kazda tretia hra
    • Magister_Peditum
      http://en.wikipedia.org/wiki/THQ
      • Kein
        Nikde nevidím seznam vydaných her, ale z těch co tam jsou zmíněny a mají vyjít tak se nechystám a ani jsem se nechystal hrát ani jednu. Takže já osobně, nepociťuji nějakou ztrátu.
        • Magister_Peditum
          Co třeba si ten článek celý přečíst? Nebo minimálně se podívat na produkty v té tabulce vpravo? *4*
  • misho8723
    Však ale nikto nedostal padáka, všetky tímy pracujú ďalej na hrách, žiadne posunutia dátumov vydania, všetko ešte funguje dobre.. dokonca plánujú oznámiť 4 nové hry.. teraz ide o to, aby sa dobre predávali nové hry ako Metro, Saints Row, South Park, CoH, atď.. dúfajme, že áno
  • *8*
    A já se tak těšil na Metro. *13*
    • Vážně doufám, že ho ještě zvládnou dotáhnout do konce. Velké škoda, kdyby ne. :(
  • alladjex
    Zrovna hraju Darksiders II ... škoda :(
  • Darksiders *13*
  • Vegen
    A díky tomu nám padá herní průmysl na hubu. Vydělává na nových rádoby hráčích, které zajímá jenom grafika a hodně reklam :D. Nás ostatních je bohužel málo :D
  • Doufám, že přežijí tak dlouho, aby stihli vydat hry jako je Metro a CoH2 nebo ohlašovaný Warhammer a ty je zachrání :-( Chlapci držím Vám všechny moje prsty, palce, klávesy, tlačítka myši a cokoliv, na co si ještě vzpomenu. PoĎte na Kickstarter, tam Vám pomůžu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit