Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zx_spektrum
    Tyvole, ráno jsem tohle četl a říkal sem si, bankrot není konec, MGM taky vyhlásilo bankrot dva roky tomu a letos vydali Skyfall a Hobita... Teď update 11:56, Jason Rubin... doslova konstatuje: „MGM zažádalo o Chapter 11 a letos vydalo Skyfall a Hobita..."
    Heh...
    *15* *15*
  • Doufejme že to někdo koupí ...
    • jen ne EA
  • residentevilfans
    Doufam ze ty dobre znacky budou pokracovat *5*
  • Trošku od konkurence

    http://www.zing.cz/novinky/14916/thq-zachranene-pred-bankrotem-naslo-investora

    sry kluci z Games.cz ;-)

    THQ má zachránce
    • Trochu nechápu, proč jsem dáváš ten link, když všechny informace jsou i v Alešově článku (krom té tabulky). Ta investiční skupina skoupila akcie za 60 mil. dolarů, ale dluhy jsou 100 mil. Takže THQ ještě nemá vyhráno...Buď do toho narvou další prachy, nebo to rozprodaj po částech.
      • Sry. Četl sem ten článek v práci, takže si toho moc nepamatuji, protože od toho odbíháš a nevíš už ani co čteš. Neuvědomil sem si to. Díky za upozornění.
    • Jsou to idioti.
  • KokyMetalGear
    těžká to doba.
    • Není těžké doby, je jen lidí bez rozumu.
  • k*r*a
  • Pamatujete na ten komentar od nekoho z vedeni EA? jak se tenkrat posmivaly ze THQ tady asi za rok ani nebude... uplne jsem si ted na to vzpomel, neni to tak davno asi 2-4 mesice dozadu.

    No uvidime jak to dopadne, THQ melo par zajimavych her (serii) ale taky hodne balastu a her ktery podle me nebyli tim pravym...
  • pokud se nemejlim delali hry pouze na pc, tady vidite že pc je stratovy biznis, meli delat vic pro konzole tam se tolik nekradne
    • To co říkáš je nesmysl. PC už minimálně rok/dva není tolik prodělečné.
    • Ty ses musis ztrapnit pod kazdym clankem co? *1*
    • Troll...THQ samozřejmně nedistributovalo jen hry na PC
      • a teď si zahejtuju:

        Což bys věděl, kdybys nebyl d*bil a nesnažil se vyjadřovat k něčemu, čemu rozumíš jako koza petrželi...
    • Co si predstavujes pod takovym stratovym biznisem?

      Tak uz jsem to asi nasel - http://www.stratusbusinesssolutions.com/
      • ztratovy jinak když uz komentujes gramatiku zacni pouizivat interpunkci
        • JohnyTheZik
          Myslis diakritiku?
          • lool ted si me dostal ja si zamenil diakritiku s interpunkci omg! no ja uz sem nejakej ten patek venku ze skoly na rozdil od tebe
            • JohnyTheZik
              Kdyz uz chces nekoho opravovat, tak je dobry se nejprv ujistit, jestli sam nedelas chybu.
              A co se tyce toho tvyho vyhozeni ze skoly, to nebudu komentovat :D...
            • Kdyz uz se dneska ucis ta nova cizi slovicka ktera si prece nemuzes pamatovat protoze ze skoly uz jsi nejaky patek venku a ve slevarneskem prumyslu to asi opravdu neni potreba tak si jeste najdi slovicko analfabet.
          • Ja myslim ze muze klidne myslet interpunkci kterou sice taky nepouziva spravne ale narozdil ode me ji tam obcas ma :D
            • JohnyTheZik
              No jelikoz v tom prispevku, na ktery Mr. Cody reagoval, byla interpunkce spravne (resp. tam zadny carky nemaji byt, takze to je asi i nahoda v tvym pripade :D), tak to od nej proste zni klasicky jako pouzivani cizich termitu..
        • Mne se nechce...
      • hehe
  • Mam najradsej tie retardovane komenty od niektorych uzivatelov...to trvalo, no konecne, nejak ma to netankuje a bla bla. Niekto Vas snad tie hry od THQ nutil hrat ci co?, nemuseli ste sa o ne nijak zaujimat predsa, ale to je asi v povahe ludi, ked mne je to jedno, tak aspon bol poskodeny niekto iny, to je predsa super, no nie?
    Ja totiz fakt nechapem, preco EA, ci Ativision stale tak ohormne zarabaju, aj napriek tomu,ze vydavaju kazdy rok to iste, pripadne este viac zmrvene ako ten minuly, kdezto prave THQ sa podla mna snazil robit hry viac sympatickejsie, no neviem, asi je to fakt tym,ze vacsina hracov je uz ina generacia a zaujimaju ich inak vyzerajuce hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit