Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlas. Jen osobne me dvojka bavila vic, mozna i proto, ze jsem ji hral jako prvni.
  • Kdyz uz se dneska ucis ta nova cizi slovicka ktera si prece nemuzes pamatovat protoze ze skoly uz jsi nejaky patek venku a ve slevarneskem prumyslu to asi opravdu neni potreba tak si jeste najdi slovicko analfabet.
  • Chomaco
    Měli pokračovat v Stalkerovi 2 !!!A nic z teho by se nestalo!
  • heretic124
    Myslím si, že značka ukázala svoju silu, takže ak by THQ aj krachlo, niekto by to odkúpil. Tipoval by som Ubisoft.
    Jednotka bola pecka, no dvojka ma veľmi sklamala. Bolo to hrozne repetitívne a príbeh oveľa sklabší ako v jednotke.
  • A kdo nam jako vyrobi treti Darksiders? Pro me to byla dokonale relaxacni, zabavna hra.
  • lool ted si me dostal ja si zamenil diakritiku s interpunkci omg! no ja uz sem nejakej ten patek venku ze skoly na rozdil od tebe
  • Sry. Četl sem ten článek v práci, takže si toho moc nepamatuji, protože od toho odbíháš a nevíš už ani co čteš. Neuvědomil sem si to. Díky za upozornění.
  • JohnyTheZik
    To ja sice chapu, ale porad musis uvazovat, ze to jsou proste firmy, ktery se snazej maximalizovat zisk, takze nektery jejich rozhodnuti smerem k otevreni serie pro sirsi publikum je celkem pochopitelny.. Paradoxne z toho obcas muze bejt i chyba (RE6,..), ale vetsinou to proste vynese vic, coz taky muze znamenat vic prostredku na tvorbu novejch napadu (viz prave treba Mirror's Edge a Dead Space)..
    A vem si, ze se tu nadava vicemene na vsechno, co je jen trochu jiny.. Je logicky, ze se hra bude nejak vyvijet, protoze se stejne tak vyviji i trh a meni se cilovy publikum (resp. vekove zustava podobny, jen my jsme cim dal starsi)... To mas stejny jak s muzikantama, nekdo zmenu vita, nekdo ji zavrhuje (viz Linkin Park).. Vsem se holt nezavdecis :)
  • To co říkáš je nesmysl. PC už minimálně rok/dva není tolik prodělečné.
  • V zasade s tebou souhlasim. Ale zapominas taky na skutecnost, ze je spousty lidi nema rado z trochu jinych duvodu, nez ze vydavaji mainstreamove a jednoduche hry.
    Spoustu kvalitnich hernich znacek proste zpackali a udelali z nich neco, co s puvodnimi hrami kolikrat nema moc spolecneho.
    A to pak fanouska dokaze nastvat.
    Kazdopadne ja bankrot nikomu nepreju. Dokud se jejich hry prodavaji, tak to znamena ze ty hry spousty lidi bavi.
  • Nas stat k tomu nema mnohdy daleko.
  • Ty ses musis ztrapnit pod kazdym clankem co? *1*
  • Spades
    Tak díky všem za - na dotaz, alo co už...

    Já právě považoval hry od THQ za jedny z lepších... CoH je luxusní strategie, Dakrsiders je super, Warhammer DoW 2 sice nebyly nejlepší, ale prodáali se dobře... Saints Row taky nebylo nejhorší... Supreme Commander byl sice propadák, ale prodával se.

    Prostě bych čekal, že dřív zkrachuje Codemasters, kteří vydáají totální sra*ky...
  • JohnyTheZik
    Smarja, to je tu samy EA, Blizzard, Activision si zaslouzej bankrot!
    Jako proc? Ze delaj hry, ktery vydelavaji, protoze je hraci kupuji, takze je ocividne chteji?

    Nikdo vas prece nenuti hrat ty mainstreamovy, tudiz podle vas spatny, hry jako je CoD, NFS, BF nebo Diablo s Wowkem, nebo se snad pletu? Ja jsem rad za kazdou lepsi hru od EA (secret world, mirror's edge, dead space,..), ale stejne tak i u BF3 se dokazu dobre bavit.. Ted jsem si koupil Binding of Isaac a Red orchestru 2 ve sleve, takze herni apetit mam velkej, ale snad nepreju ostatnim firmam bankrot, ne? Co to je za logiku?
  • Člověk se diví, kam zmizeli všechny ty peníze, přes jejich politiku mass DLC. Snad jenom pro DoW2 všchny ty DLC stojí jako nová hra, a přitom jsou to jenom skiny. *16*
  • JohnyTheZik
    No jelikoz v tom prispevku, na ktery Mr. Cody reagoval, byla interpunkce spravne (resp. tam zadny carky nemaji byt, takze to je asi i nahoda v tvym pripade :D), tak to od nej proste zni klasicky jako pouzivani cizich termitu..
  • Kein
    Nikde nevidím seznam vydaných her, ale z těch co tam jsou zmíněny a mají vyjít tak se nechystám a ani jsem se nechystal hrát ani jednu. Takže já osobně, nepociťuji nějakou ztrátu.
  • nas zase nezajima tvuj upocenej nazor
  • Viktor_H
    Co bude s Relicem?
  • zx_spektrum
    Tyvole, ráno jsem tohle četl a říkal sem si, bankrot není konec, MGM taky vyhlásilo bankrot dva roky tomu a letos vydali Skyfall a Hobita... Teď update 11:56, Jason Rubin... doslova konstatuje: „MGM zažádalo o Chapter 11 a letos vydalo Skyfall a Hobita..."
    Heh...
    *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit