Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eeeee
    Zaslouzi si to ten, kdo neumi generovat slusne prijmy. Az se hraci svou penezenkou nauci ocenovat kvalitu, pak tu budou prezivat kvalitni vydavatele.
  • To je lepší *14* *14* *14* *14*
    jen mě trochu naštvalo, že někoho nezajímá ani jeden klenot od THQ
  • Doufám, že přežijí tak dlouho, aby stihli vydat hry jako je Metro a CoH2 nebo ohlašovaný Warhammer a ty je zachrání :-( Chlapci držím Vám všechny moje prsty, palce, klávesy, tlačítka myši a cokoliv, na co si ještě vzpomenu. PoĎte na Kickstarter, tam Vám pomůžu.
  • Škoda. Metro, Darksiders, CoP,... samé dobré značky a hry.
  • no spis reklama stoji 2x tolik co stoji vyvoj te hry k tomu prihod ty sileny mnozstvi traileru, teaseru na trailery a teasery na teasery traileru a mas to hned :))
  • Stejně bys to nehrál.. *1*
  • hznk89
    Regante nic trapnějšího jsem dlouho nečet
  • Ellendway
    Spíše mě zajímá, jestli není jedno, co člověk hraje. Lukáš hraje http://twinbeardstudios.com/frog-fractions.
  • To půjde těžce. EA i Activision má krásné dotace od jednoho nejmenovaného, velkého, s pár hvězdami ve vlajce, bez dvojčatového, stále s vojáky v Iráku, státu, který je dotuje jak může.
  • Ellendway
    Myslím si, že spíše je to cílená věc. Vyhlášení bankrotu je na jedné straně velice dobrá věc, která tě osvobodí od určitých povinností. Teď stačí obsadit do vedení trochu jiné, ne moc vzdálené kamarády, oznámit, že THQ mění jméno na HQT (QHT) a hle, hráči nadšení.
  • Tak hlavne aby se to moc nedotklo Relicu. Porad doufam ze udelaj ten Homeworld :D
  • Ano ty minusky nechápu.Jen proto že mne nezajima ani jedna z těch her co THQ chystalo jsem špatnej?
  • Ataker
    Tady jsou někteří jedinci strašně na hlavu, když nehraješ tu jejich vysněnou hru, tak tě hned označí za hovado, které musí hrát jen CoD, BF3 nebo Need for Speed. Mělo by se to tu vyčistit od takových špinavců...
  • len tak dalej, taketo giganty len brzdia rozvoj hier, navyse, nie je sa co divit ze bankrotuju ked vyvoj jednej hry maju predrazeny niekolko desat nasobne...
  • Chcípni
  • ani jedna z těch co píšeš mne nezajimá....mne berou hry jako Arma,Dishonored,Hiden and Dangerous,Splinter cell,Mafia,Thief,Hitman,Xcom,Far cry.... *3*
  • Ataker
    blizzard? Proč by měl být shnilý odpad proboha?
  • A co by tě bralo: je libo pánovi Call of Duty Sci-fi Warfare 47: Rvenge of the Dinosaurs nebo bys radši Need for Speed 91: Flying bike racing *12* *12* *12* *12* *12*
  • :-/ Hmm tak to byl jediný přijatelný vydavatel. Takže co, teď si rozebere tituly EA a Activision? *8*
  • THQ vyčnívalo originalitou svých her... pokud vím jen málokdy šlo o maximální mainstream typu cod

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit