Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám stejný problém jako Pat1, můj počítač by měl hru zvládat na maximální možné nastavení,ale seká se mi to i s nejnižším nastavením. Prosím o radu, už vážně nevím co s tím,a dost mě to štve, popřípadě hru klidně prodám za 899,- včetně trika FIFA12. Ale prodej je opravdu až konečný řešení, e-mail.Bad.Lukas@seznam.cz....prosím poraďte...
  • preco mi to stale pada po spusteni? :(
    • me to take pada ,co stim ???
      • Nebo si to spust jako spravce potom se ti hra zase zchodi nacte se ti origin ale nezapinej ho jen se zase vrat do hry..:)..tot vse..taky sem mel takovy problem..:)
      • Měl jsem stejny problém stačí když si najdete soubor replay0 a nastavíte ho aby byl pouze pro čtení.. :-)
  • Prosim vás pařmeni už jsem fakt v koncích seká se mi fifa 12 můj comp by to měl v pohodě zvládat zkoušel jsem všechno co jsem se dočet na forech nechci jen tak zbytečně vyhodit litr. Předem díky za každou radu
    • skus si tam dát v nastavení nižší rozlišení jinak nevim *7*
  • To co za bludy tu pisete? Odkedy VS a specialne tripple buffering pridava fps?

    VS len fixuje fps na stalu hodnotu a tripple buffering zmensuje lag z toho vyplavujuci.
  • Jak se ve hře mění rozlišení obrazu? :D Nějak jsem nato nepřišel :D díky
  • musim nejdriv odinstalovat fifu 11 nebo to spustim i tak?
    • ne neni to nutny *4*
  • Ahoj, mám problém se stáhnutím game facu. Na webu ho mám vytvořenej, při stáhnutí mi to ale vypíše, že tam žádnej není. Nikde na to nemůžu najít odpověď. Dík za případnou radu.
  • "Pro lepší výkon grafické karty si máte stáhnout tenhle prográmek, po jeho spuštění vybrat FIFA12.exe a zapnout Triple Buffering a Vsync, což by vám mělo přidat pár snímků navíc."

    Muzu vam garantovat, ze Vsync vam rozhodne snimky nepridava. *7* Vertical Sync naopak brzdi grafickou kartu. V kombinaci s TB to neni tak hrozne, ale s vypnutym vsync to bude na 100% jeste rychlejsi. *4*
  • Mám nvidii 570, betaverzi ovladačů pro BF3 a nemám žádný problém
    • Taky nemám problém...
  • Jsem jedinej komu se zdá, že hráči tak jakože kloužou po té trávě? Nebo, že běhají jak připosraní? Dělají strašně malinkaté kroky, mě to teda pořád bije do očí. :D Jinak super a problém jsem neměl ani jeden. (warez) Je smutné, že majitelé originálek je mají. (bez výsměchu)
    • Pri pohledu na hrace v modu be a pro mi to tak nepripada ani nijak zvalst pri normalnim pohledu akorat pri zvetsenym pohledu z boku. Co mi vic vadi na pohybu jak prudce meni hraci smer behu.
    • jesusek
      Jo to "klouzání" mě taky sere. Vypadá to jak moonwalk.
      • Souhlasim, já osobně jedu na warez verzi na full detaily a naprosto bez problému. Soused si pořídil originálku a pul dne se to snažil nainstalovat dalšího půl dne mu trvalo než to nějak zázračně zrpovoznil a když už se dostal do hry tak se mu to neskutečně seká i na min. detaily a to má jednou tak lepší sestavu co já. No nakonec to vzdal ,originálju vrátil a stáhnul jsi warez a paří *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit