Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jonatan.hanzlik
    Ačkoliv souhlasím s většinou věcí v recenzi a myslím si, že především celková hratelnost a leveldesign jsou skvělé...otřesná kampaň, Origin padající snad při každé příležitosti, chybějící možnost private serverů, nulová podpora skupin lidí co chtějí hrát spolu (klanů - chcete-li - obzvlášť vhodné když chtějí zamířit na esporty), Season pass (kterej se navíc dá koupit, ačkoliv nikdo neví co dostane, protože Respawn se ani nedostal k tomu, aby řekl co v něm bude obsažené)...žádný anti-cheat, 50GB instalace, kde přes polovinu tvoří zvuky? (WTF?)
    Tohle si 8 nezaslouží jakkoliv dobře se jim povedl multiplayer.
    • Řešit velikost hry v dnešní době terových disků a rychlého internetu je blbost.
    • Tak Origin a velikost instalace se podle mě berou velmi zřídak do úvahy, při udílení hodnocení. Nehledě na to, že Origin mi nespadl už asi půl roku a to na něm pravidelně knedlím.
      • jonatan.hanzlik
        Nesouhlasím. Oboje je součástí hry. Pokud se snažím splnit kampaň a neustále mi padá Origin, musim opakovat to samé pořád dokola (protože ty nové titány chce každej žeano :-)
        A 50 GB je šílená velikost i na AAA hru. Tolik nemá ani WoW! 50 GB je opravdu hodně místa. Mám podezření že se vývoj hry musel urychlit, protože v té instalaci musí být přebytečné nebo nezpracované soubory.
        • Říkám, Origin mi nepadl už dobrého půl roku, tak jestli není chyba u tebe. A ano, velikost je to šílená, ale jak bylo poukázáno níže, fakt to není až takový problém, pokud neplatíš za přenesené data. Stačí nechat zaplé přes noc a ráno hraješ. A ještě co se týče té velikosti, já jsem zistil, že jakmile jsem přeházel filmy, seriály a takové (co se nemusí instalovat) na exterňák, tak mám sakra dost místa na disku a ten není zrovna největší.
          • jonatan.hanzlik
            Well...Steam mi funguje, proč ne Origin? Není moc nastavení která se dají zpackat...vlastně žádná.

            Co se týče velikosti, poukazuju tím na fakt, že ta hra se mi nezdá připravená, dodělaná. 50 GB ta hra rozhodně mít nemusí, nemá tak masivní mapy jako Battlefield nebo Planetside a nemá takovou grafiku jako přinejmenším ten Battlefield....tak proč tolik? Prostě to vydali brzo, mohlo to bejt mnohem optimalizovanější.
            • jonatan.hanzlik
              Well...rozhodně nebylo jediné. Uznávám, že tohle asi není problém, je to spíš něco, co není úplně normální. Za tím, že 8 si to nezaslouží si stejně stojím.
            • Sehnat větší disk, anebo jak jsem už napsal výše exterňák na všecko co nejsou hry je podle mě levnější než stavět novou mašinu ;) A to tvoje pozastavení mi přišlo jako jeden z důvodů proč by mělo hodnocení být nižší, proto se já nad tím tak pozastavuju
            • jonatan.hanzlik
              I guess...starší stroje zase nemusím mít tak velké disky :-D
              Ale to je spíš takový pozastavení nad něčím co mi přišlo divné, Titanfall je dobrá hra
            • Velikost není čistě o optimalizaci, byl tady článek, že je to tak velké kvůli nezkomprimovaným audio datům, aby to rozjeli i pomalejší stroje.
        • To nemá ani Max Payne 3 a to má 35 GB kvůli texturám pokud vím. *8*
  • Miserius
    Tak, co se místním expertům nelíbí na týhle recenzi?
    • tvůj negativistickej komentář, recenze je fajn
      • Miserius
        Tak to má být
  • Vyplati se to koupit na originu se season passem? Jo a je to akcnosti podobne teda tem cod po cod mw1? Jako jde mi o to jestli to jde videt na hre ze to delali tito typci? Diky
    • BTW: jestli si to chceš opravdu koupit nekupuj to se season passem muze se ti stat ze te to nebude bavit a vyhodis zbytecne prachy... ten si dokup treba casem kdyz te to chytne....
    • Jak jsem psal ta hra je neuvěřitelně rychlá než COD... spíš si představ COD s Unrealem a máš z toho TITANFALL
  • Jojo je to opravdu dobrý něco jako Unreal ... Je to opravdu někdy zběsile a rychlé :D (Pak si všímejte grafiky v tu chvíli je mi to u chlupatého zadku hlavně že to běží svižně i na "kalkulačce".)
    • Ristoro
      Asi je to fakt jenom "něco jako" Unreal. Protože pro mě zůstává Unreal Tournament jednou z nejlepších MP FPS her, které kdy vyšly a tohle není ani z daleka konkurence.
  • Hra jako taková nevypadá špatně, viděl jsem teda jen gameplay z twitch.tv, možná až zbytečně moc akce. Ale ta cena je přepálená, skoro litr a season pass pokud chci víc než pár map.
    • i když to teď koupíš tak furt ti to vydrží dýl než nějaká singl hra nebudeš to hrát sice 300hodin ale třeba jen 20hodin a pak te to prestane mozna bavit a kdyz si to vemes kolem a kolem tak porad to je dost slusny narozdil od ostatnich her kdy das mnohdy 1k za 6hodinovou kampan...
      • to vyzerá na nejakú poruchu vyjadrovania...
        • Njn to je vzájemný já slovákům nerozumím též....
          • máš se naučit slovensky, ale to bys nejprve musel umět zvládnout i český jazyk :P
            • Jason_dinAlt
              Třeba to, že se na začátku oznamovací věty píše velké písmeno a na konci tečka?
  • Zrovna instaluju *4*
  • Hraju a spokojenost! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit