Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    call of duty s titanmi , ..cod fuj ale suboje mechov, skakanie po strechach rychla a dynamicka hratelnost, otazka je dokedy by ma to bavilo , pri code ci bf 3 som zaspaval po dlhsom case
    ale ja zaspavam pri kazdej takejto online hre, nejsom zapaleny hrac co to hra nonstop len aby mal najlepsi rank najlepsiu zbran a najlepsi skill
    naspoledy co ma fakt ze bavilo na dlhsie bol tribes ascend a trackmania 2 stadium ..ale aj to po par tyzdnoch omrzelo :D takze kaslem na to asi
  • Keyz
    Lze tam nějak demolovat prostředí?

    Nikde jsem to neviděl.
    • Veskoslav
      Nelze. Jenom když hodíš granát a jsou tam nějaké barely, tak je to rozstřelí. Jinak kdyby bylo zničitelné prostředí, tak asi po 5 minutách máš rovnou plochu:-D
      • Keyz
        Stačí částečně jako v BF4.

        Tam lze hodně věci logicky prostřelit a občas spadne něco velkého.
        Zde by stačilo to samé.
  • Odulin
    Asi spokojenost. Čekal jsem trochu větší revoluci, ale hraje se to fajn. Škoda, že tam není něco jako ve starym UT Assault nebo nějakej signature mod na míru týhle hry.
    • Veskoslav
      No někde jsem četl, že mají přibýt v dalším větším patchi další dva módy, ale jaké a kdy to netuším.
      • Odulin
        Dobrá zpráva, diky za info.
      • nechceš se pripojit na smrtibabku? *1* *1*
        • To je tak humorné od člověka, co prakticky vždy píše mimo diskuzi. Asi těžká porucha nikdy nenapsat nic k tématu, co? *3*
        • Komu to cpeš? Jedeš na nějakých drogách?
  • Všímáte si, že jakmile sem dorazila zrůdička GGG, tak se ihned začalo měnit hodnocení příspěvků? To jenom tak na okraj.
    • Prosím o smazání mého zbytečného příspěvku. Děkuji *9*
  • Mají roboti nějaký model poškození? Třeba že po zásahu do nohy hůře chodí, nebo že jim vynechávají různé systémy apod? Recenze nic takového nezmiňuje.
    • je to arcadova zalezitost takze ne
    • Ne, ale když stratí štít (pasivní) tak maj zóny do kterých když je zasáhneš tak dostávají asi o 100% větší damage.
    • Nic takovyho tam neni, vzdyt by to lowzole nezvladla. A ty dva spelly musi byt kvuli konzolistum, vic by si nezapamatovali. A paskvil kopie codu pak dostane 8/10.
      Trololol. *15*
    • Veskoslav
      Ne. Navíc ve srovnáním třeba s MechWarriorem vydrží podstatně méně a nemají takovou palebnou sílu;) Prostě jedna základní zbraň+obranná zbraň (štít nebo "zpětný" štít)+2 "pasivní schopnosti.
  • taková technická, oni už nejedou žádné servery pro RO2?
    • Steam je o vcerejska zasekany, mozna je to tim...jinac ja mam v ranked 0 serveru ale ve favorites vsechno bezi jak ma.
      • Veskoslav
        No Steam se zase potýká s DOS útoky....Evidentně se někdo hodně nudí a snaží se ničit Steam.
        • Blbouni co si koupi vec a nechaji ji vlastnenou nekym jinym si nic jinyho nezaslouzi.
          • Hele GGG sem přitáhl, když mu smázli příspěvek z jeho účtu....
  • Veskoslav
    Jinak kdyby někdo si chtěl zahrát, tak občas skládáme na hraní tým. Hraje nás pravidelně 3-6+TS na koordinaci. Najdete mě pod typickým nickem na Originu Veskoslav:) Ale nejsme žádná vyjimečná parta zabijáků, co každý den 4-5 hodin. Je to tak kolem 22 tak na hoďku podle toho, jak se sejdou lidi.


    Jinak svůj pohled na hru jsem napsal do Bleskovek a nebudu ho sem zbytečně kopírovat. Hra jako taková si podle mě na nic nehraje. Je to čístá MP hra, kdy je "single" koncipovaný jako slepenec map. Ale doporučuji jej prvně projet za obě strany konfliktu. Militia má lepší a zajímavější nástupy do bitev.
    • Aby to nedopadlo jako tohle: https://www.youtube.com/watch?v=Bwy-5xYZajc
      *5*
      • Veskoslav
        To se neboj. Když jsme dokázali v 80 lidech být na TS kvůli EVE online a nikdo tam přes sebe neřval, tak v 6 lidech to není problém.
  • Keyz
    Mně by zajímalo, zda v záplavě MP her, kde jsou skilly, perky, vozidla a nevím co je prostor pro klasickou FPS v moderním kabátě. Nějakou velkou MP FPS.

    Něco jako Quake, Unreal Tournamet apod. Žádné komedie okolo, prostě záleželo na dovednosti hráče a v dané době to byly velké hry se skvělou technickou stránkou.

    Člověk, zbraně a vybavení co se válelo po levelech. To bylo celé.
    • Dnes existuje už jen jedna FPS, která je jen o skillu - Shootmania Storm.
      Tam je ta "oldschool" hratelnost dokonce osekaná až na kost (nechává jen to podstatné) a přináší nové herní módy, které jsem ještě nikde jinde neviděl (Storm, Elite). Doporučuji vyzkoušet. Škoda, že se to za hranice Francie moc nerozšířilo.
    • Klasika Counter Strike: Global Offensive, pro epicke bitvy Planetside 2, pro takovy mix mezi tf2 a quake doporucim Loadout, sice ta graficka stranka a stylizace nejsou pro kazdeho, ale funramentaly te hry nejsou vubec spatne.
    • Veskoslav
      Blacklight Retribution. I když to také není typické FPS jako býval Quake a záleží na výbavě+možnosti nákupu za body během hry. Myslím, že v současné době je asi jenom CS: GO.
      • Keyz
        Dík.

        To ale není nějak hodně úspěšné ne? Myslel jsem něco jako byl v dané době Quake a UT apod.
        Tedy dnes COD a BF.

        Velké hry a hrálo se to všude i jako eSport.
        • Veskoslav
          Jinak kupodivu ani v Crysis 3 není špatný MP a teď vyjde krabička na cca 250-300 Kč.
        • Veskoslav
          No relativně je. Ale ne moc u nás. Hodně to hrají Angličané a Francouzi. Ale třeba Poláka jsem tam snad nepotkal a u nás je to také málo rozšířené. Tam je prostě největší nevýhoda ten F2P systém, kdy sice můžeš si "vytunit" zbraň dle svého, ale trvá to dlouho.
      • Tak Quake nebo Unreal se da hrat i v dnesni dobe a se stejnou hratelnosti, je jen na vas, zda si potrpite na nove grafice a nebo chcete hratelnost. :) I kdyz chapu, ze by jste radi neco noveho...
        Kazdopadne existuje opravdu hodne lidi, kteri to stale hraji. Your choice :)
        • Keyz
          Já vím. I UT demo 2004 stále jede dobře. Kupodivu.

          Jen je tam jeden problém. Méně lidí celkově, menší kontrola nad cheaterama a hrají to hlavně staří borci co to umí. To problém být nemusí ale někdo kdo do toho vleze se nemusí dobře chytat. Hlavně Deadmatch.
        • Veskoslav
          Hele já hrál už od dob prvního Quake a Quake III a následne Quake Live jsem hrál X let. Ale po deseti letech hraní mě to přestalo zase bavit. Stejně jako mám vlny, kdy si nostalgicky nainstaluji Unreal 2004 a jedu (nebo ještě klasický UT, ale tam mi chybí vozidla).
    • To nebylo všechno. Skvělé herní mody - miloval jsem bombing run, domination... assault. Úžasný a charakteristický level-design. Map, že by to vydalo za všechny dnešní FPS hry za celý rok....

      a hlavnš slyšet ",double-kill, multi-kill, killing-spree, MMMMonster kill"
      • Keyz
        Tvl bombing run *14*

        Ten pocit, když jsi byl u brány, okolo létaly střely a těstě před skokem do brány, tě někdo vyloženě rozes*re byl k nezaplacení.

        Navíc, tam byly skvěle vymyšlené zbraně. Ta šílená atomovka byla něco, hlavně šla řídit a byla sranda pozorovat pilotní manévry borců s atomovou *15*. To bylo někdo jak v Top Gunu.
        Navíc každý měl možnost mít vše, žádné dovednosti. Bylo to dobře vybalancováno.

        Proto jsem přemýšlel, zda by to dnes stačilo. Pouze MP FPS bez velkých možností úprav postavy jak je dnes.
        • Odulin
          Myslíš Redeemera, treba v Deck 16 nad vytahem ?? :D To byla v UT taky lahudka. Nový UT bych bral okamžitě.
          • Veskoslav
            kdyby dopadl jako Unreal Tournament 3, tak raději ne. Jo kdyby vzali 2004 a předělali do nového kabátku:)
        • Já si snad dodnes pamatuju všechny mapy do UT. Strašně jsem miloval tu, kde jsou ve vesmíru na asteroidu dvě věže (jako chrámy) a ke každé dvě úzké cesty. Šlo o CTF a ta mapa byla vyloženě postavená pro snipery.
          • Veskoslav
            Přidaná atomovka to v 2003 vyřešila rychle:-D Ale Head hunter! Je moje neoblíbenější hláška.
  • prudislav
    zvláštní že mě ta hra absolutně nesedla a beta mě spíš odradila, ale to byl asi moc velkej hype( že to bude ohromná revoluce) a moje preference singlu: Podle mých cca 7h v betě je to taková jemná evoluce CoD namixovaná s mechama a AI fooderama z moba her - ale zas doufám že takováhle konkurence nakopne tvůrce FPS k větším inovacím než jen nekonečný tuneloidní klony cod
  • válka vypadá jinak a i v budoucnu bude vypadat jinak. tohle má logicke a dizajnove chyby. btw byl jsem v iraku
    • Keyz
      Kdyby to bylo podle reality.

      Tam to zapneš, spadne tam bomba a dohrál jsi. *4*
    • Kozy
      Prima, já zase na Slovensku.
      • Ještě, že jsi nebyl v anglii, tam řádí krvelačnej králíček. Zabít se dá jedině s holy-granade.
    • Hra? (mech je sám o sobě dost nesmyslný koncept)
      • tak proč resite u zavodnich her jizdni model?
        • Asi proto, že reálné závodění může být doopravdy zábava. Reálné válčení asi těžko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit