Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NEbude nejake F2P ukazka/ demo?? recenziam sa dnes moc neda verit.
    • celoush
      vždyť byla možnost zahrát si "betu" před nedávnem a hru si osahat....
      • Beta neni demi
  • tohle vypadá suprovně, konečně originální střílečka
    • Originalna?? Takze co podla teba tu este nebolo? Jetpack?? Mech??
      • Kazdy posuzuje originalitu odle svych hernich zkusenisti. Co je pro stare hrace otrepanym klise,muze mladym pripadat originalni
      • celoush
        Originální je podle mne ta kombinace, ze které se Titanfall skládá... (mechy, parkour, grunti,...)
        • Originalni je pro dnesni hrace asi to, co tu jeste nikdy nebylo, nikdy nevyslo, neni to kombinace niceho znameho a je to tak originalni, ze ani sami nevi, co to vlastne ma byt:-)
      • ano bylo, v Battlefield 2142, shodou okolností od té samé firmy, ale to už je dost dlouho co to vyšlo, v posledních letech mě jiná hra s těmito prvky nenapadá
  • tonnymontana
    Strasne mi to pripomina COD nemuzu si pomoci myslim hlavne posledni dily. Nesnasim to odemknuti zbrani po kazdem fragu a v podstate nadrzovani lidem kteri hrajou dele. Chapu ze tohle dneska deti chteji a vedel jsem to uz v dobe BF3, proste je takova doba:( ale je pravda ze nadavat na tento system je ujete protoze vsichni kteri krici po stare hratelnosti mohli hrat UT, dokonce jeste muzou ale na serverech je 5 lidi... a tam jde hodne o skakaci skill bez nejakejch bonusu za tisic hodin.. takze si za to muzeme my a hold deti jdou po tom co ma hype a reklamu po vecernicku to je jasny.
    A dodal bych ze COD2 bylo sve doby zatracovano pro arkadovost jez souperilo v te dobe s CS1.6 ale byla to jina cesta kde hodne lidi chtelo zastrelit par lidi aniz by pravidelne hrali jako v csku. Skoda ze nove COD je opravdu hybrid BF/COD/Bonusu a helikopter co si volate na pomoc, docela by me zajimalo jak by uspelo kod bez techto veci s arkadovosti druheho dilu. v progamingu urcite lepe nez aktualni fps. ale prachy jsou prachy zejo a kazdej si spocita investice do hype s jasnym ziskem z prodeju jeste pred prvni recenzi.
    • Není trošku zcestné odsuzovat nadržování lidem, kteří hrají déle a opírat své tvrzení counter strikem či UTčkem, kde je nováček bez skillu neustále na nule a tudíž se do té hry nikdy pořádně nedostane?
      • C-BEAM
        no ale to je práve problem tejto doby keď chcú všetci všetko a hneď, bez vlastného úsilia. Ale nič proti, pokial je tu alternatíva nech si každý vyberie to svoje, v hre napokon o nič nejde.
      • v UT i Quake 3 stačí na low tierech neustále držet tlačítko pro střelbu a šipku dopředu a na nule nikdy nebudeš *3*
        • tonnymontana
          old: tak na nejakem publiku kde jsou novacci asi ano ale co si pamatuju kdyz to bylo na vrcholu sveho progamingoveho vyuziti tak to bylo hodne o skillu zadne drzeni tlacitka nonstop. ale je pravda ze kdyz je mapa plna hracu tak "spam" muze prinest nejakej frag:)

          kůl: ja to napsal trosku spatne je logicke ze kdyz hrajes dele tak mas vyhodu stejne jako u cehokoliv i v realite kdo hraje dele na kytaru ma navrch proti cloveku se stejnym talentem ktery zacina. ale to pocitani exp kdy kazdou hodinu mas jinou hodnost, zbrane nemas od zacatku vsechny a jine lidi zabijis npc letadlem je pro me neunose i kdyz asi vetsinu hracu cod to porad a porad tahne k novejm dilum. Ja treba jako opravdu fer hru beru CS 1.6 a CS:GO kde je to opravdu o umeni a ne o nahode nebo zmacknuti jednoho tlacitka. Sice uz to dlouho nehraju ale vyvazenost je v teto hre s kombinaci designu map a hitboxu uctihodna coz se o cod/bf rict neda. ale jak jsem psal to bylo uz v cod2 a rad bych videl napriklad cod2 v novem kabatku bez perku,bonusu,hodnosti.. ciste arkada pro zabavu asi rozumis:)
          • to jo, na vyšším levelu je to dost o skillu, na publicu kde je 15 lidí na mapě stačí spawn u raketometu a pálit všude kolem sebe, chaoticky běhat a skákat u toho jak zajíc po lajně speedu a úspěch se dostaví *1*
  • Tohle všechno je strašně moc hezký a oběma bývalým zakladatelům IW to opravdu moc přeju.. Jedinej, ovšem dost vážnej problém tahle hra má, víte jakej???

    ORIGIN!!!!!!! aneb důvod proč nekupovat (a když už, tak jedině za 4.99$ ve slevě).
    • Origin je vcelku v pohode... nevadi mi co mi ale vadi je, ze neni jednotna knihovna her a musi mit clovek v PC naistalovany padesat programu a prohrabovat se v tom kde co je a spravovat vsechno oddelene.... Nicmene co mi vadi a je total sh*t je Uplay to uz nevim zda je to adware,spyware nebo nevim jak to korektne nazvat...
      • crapware
    • lol, co takhle zkusit něco jiného? JRC má Titanfall přs eshop za ani ne 1k, což je super cena ...
      • On nehodnoti cenu na Origine (ktora je premrstena samozrejme), len proste nema rad Origin. Ani ja ale, sh1t happens, kvoli dobrej hre to prekusnem :)
  • Konecne niekto vydal niecim zaujimavu a originalnu MP FPS hru. Kto o nej premyslate, rozhodne ju vyskusajte. 100% intenzivna zabava, kto hru nevyskusal, nikdy neopchopi.. A hejterkovia, este si setrite dych, Titanfall tu je a este dlho bude ;)
    • Jason_dinAlt
      Mě trošku odradila, tedy kromě nadprůměrné ceny, ta informace možnosti podvádění při hře.
      • Cena je nadpriemerna. I ked nad tym, co tvori skutocny obsah MP strielacky by sa dalo polemizovat (tj. kvalita na ukor kvantity) :) O akom podvadzani hovoris ?
        • Jason_dinAlt
          V článku autor píše:
          "... fakt, že Respawn podcenil cheatery a až teď řeší jejich existenci. Když jsem viděl, že se prodávají (!!!) aimboti už pro betu,..."
        • tipuji tu samozaměřovací smart pistoli :)
          • Hystericke reakcie zahrnujuce smart pistol su naozaj prehnane. Ano, ked si clovek obcas neda pozor alebo ma smolu, smart pistol ho dostane. Ale to sa da povedat pre akukolvek inu zbran. Osobne sa nijak zvlast necitim terorizovany touto zbranou, skor si vybavujem opakujucu sa situaciu, ked pri charakteristickom zvuku smart pistol sa otocim a protihraca poctim plnou davkou brokov priamo do drzky ;)

            Ludia zabudaju ze zvuk smart pistol pocut na kilometre daleko. Tato hra vyzdauje hromadu skillu, aj ked to nie je zprvu badatelne..
          • Pokud myslel smart pistoli, tak ta opravdu není zárukou úspěchu (mě osobně se daří mnohem více s Spitfire LMG a nebo třeba R-101C Carbine)..stačí být v pohybu, zneviditelňovat se a třeba jen na chvíli se ztratit z dohledu. A mezitím do střelce samozřejmě dávkovat zdraví škodlivé množství olova *15*
            A ani ji nepoužívá moc lidí..víc OP mi připadá brokovnice, kterou já osobně nepoužívám, i když mám občas choutky na ni přejít, když vidím že to ve spustě případů znamená 1 zásah brokovnicí = smrt (což u ostatních zbraní - teda s výjimkou Kraber-AP - neplatí).
            Silnější je i Kraber-AP, ale ten má zase nevýhodu, že je to odstřelovačka a ta není ve většině map moc praktická.

            No a pokud myslel cheatery, tak já si za cca 140 her ještě žádného nevšiml.
  • Tak podle gameplay videii nic pro me. Typicka ukazka dnesiho herniho prumyslu pro 13 lety decka kteri si za rok na nejakyho titanfalla nevzpomenou, protoze behem roku vyjede dalsi tucet mega cool nejlepsich strilecek. Nez se to dostane na cenu za kterou bych byl ochoten to koupit nebude to nikdo hrat.
    • Já jsem 26 letý, ne-hráč online fps (za posledních 5 let jsem z online stříleček hrál jen Mass Effect 3 MP, což ani není fps a trochu ještě Battlefield 3, když ho dali za slušnou cenu na humble bundle) a skvěle se u Titanfall bavím. Výborná hra na odreágování.

      Zatím peněz do něj investovaných nelituju - i když o Season Pass v tuto chvíli rozhodně neuvažuju.
    • Jo tyhlety recenze z videi jsou fakt dobry, skoda ze pritom sam pusobis jako trinactilety decko, co se nucene chce vuci necemu vymezit. Tak ti tleskam, jsi pravej rebel, co to vsem natrel. Tech 700 000 hracu co si to koupilo hned prvni den to urcite moc mrzi. A to jsou jen krabicovky, digital prodal minimalne dalsich 300 000.
      • Asi budes jeden z tech co hru koupily, ted ho nebavi, tak se snazis si v tom nepripadat sam. *2*
        • Luky krome toho, ze nedokazes zduvodnit svuj nesmysl, mel bys zacit trenovat cesky jazyk prvniho stupne zakladni skoly. Asi jsem to s temi tvymi 13 lety prehnal.
        • kennyB
          Soudíš dle sebe???
    • Pravda když je hra dobrá celkově tak jí hype škodí a Titanfall není na 100% hra je to tak 65% hra a 35% hype. Bojím se že osud Titanfallu bude že se na něj brzo zapomene měl větší potenciál než tohle klidně to odložit o půl roku a dodělat pořádně AI botů a zamakat na kampani možná přidat více variace do arzenálu a hned tu máš perfektní hru 10/10.
      • Dle mého je Titanfall hrá tak z 57,5%, zhruba 13% tvoří voda, takových 20,5% je menu a zbylých 9% je art
    • Jason_dinAlt
      Čím se vyznačuje "herni prumysl pro 13 lety decka"? A liší se nějak výrazně od herního průmyslu pro sedmnáctileté děti?
      • Je to muj nazor to musim jit jak ovecka s davem? Rozdil mezi tim prumyslem 13 a 17 asi neni. Posledni COD co sem hral bylo MW pak to slo do kopru a je to typicka ukazka toho prumyslu o kterym pisu serie COD ji zapocala. Hype jak prase, kecy vyvojaru o enginu vylepsenich atd a pak vyjde zastarala hnusna hra plna bugu za 1400 korun.
        • Nazor je, kdyz napises, ze to stoji za ho*no, nebo naopak, ze je to horsi/lepsi nez neco jineho. Ale kdyz napises, ze je v tomhle prumyslu neco pro decka, tak je to jen znamka tve dusevni nevyspelosti, protoze mas misto zabavy potrebu citit se pri hrani dospele. To je tva diagnoza..... a vpohode, nic za to nechci;-)
        • "Posledni COD co sem hral bylo MW" -> "Hype jak prase, kecy vyvojaru o enginu vylepsenich atd a pak vyjde zastarala hnusna hra plna bugu"

          Názor založený na neexistujicí zkušenosti není názor, je to výblitek.
          • Stahl sem si na zkouzku ten jejich paskvil Ghost, pac sem si rikal ze se konecne dockam next gen COD s vylepsenou hratelnosti ,za 10 min. to letelo z disku a uz niky se to tam nevrati. A to sem si to chtel vazne koupit
    • celoush
      Nebo je to ideální i pro takové taťky jako já, kteří mají chuť si občas prachsprostě zastřílet v rychlé frenetické akci... deal with it!
    • Tak to samé se tady psalo i o sérií CoD a podívej dnes jak vydělala milióny a podobně to vidím i zde, masivní reklama a jednoduchost na herním trhu je více než žádána a tohle přesně tato hra nabízí, akce za akcí nemyslet a střílet + hype a peněžité výsledky se jistě brzo dostaví ... Takže hra zcela jistě nedopadne, jak zde píšeš ty ...
      • To že se to hodně prodává a miliony lidí to stále hrajou ještě není známka toho že je to oduševnělé kvalitní a komplexní dílo. Dám příklad, na diskotékách taky hrajou samý sr*čky a taky tam táhne drtivá většina konzumní společnosti. Tím nechci nijak hanit Titanfall, tomu se nějaká míra originality upřít nedá. Ale jestli to bude jako s CoD kde je už .. kolik že ... 7, 8 dílů a téměř bez jakýkoliv změny od MW1, a který nám cpou každým rokem tak potom se určitě podobnému "hejtu" nevyhne.
  • celoush
    Jaký je český ekvivalent pro "grunt"?
    • Statek
      • majetek
      • kennyB
        *1* Pochybuju, že tam nějakej bude *1*
    • Kozy
      obyčejnej pěšák
      • celoush
        Nemyslel jsem významově, ale asi se to moc přeložit nedá (leda nějak kreativně využít slova čuně). Už Battletech, co si pamatuju, měl pro ně zavedený pojem UZP (Ubohá Zasraná Pěchota)...
  • Tomuto odpadu, ktory je kompletne skopirovany z uz tak vyzmykaneho a vysuchaneho COD dat za 8 si ziada vskutku vysoku hladinu omamnych latok v krvi. Ale AAA z gigantickou reklamou jednoducho nemoze klesnut pod 8.
    • Veskoslav
      Nick odpovídá blábolu, co jsi napsal.....Ti také mleli 40 let blbosti.
      • Přesně toto mě napadlo mu napsat, když jsem si přečetl jeho skvostný komentář a jeho skvělý nick :D
  • Všem Anti-Hype pánům kteří se tu pozastavůjí nad hodnocením není to tak důležité je nutné si tu přečíst celý text recenze správný recenzent vám pový například že ve hře je jen 10 zbraní a kampan' má 4 hodiny a nebude hru jen oslavovat. Samotné hodnocení neznamená nic vy jako zákazník musíte hledat ve hře to co vás zajímá a co vám naopak vadí a zda nepočkáte na nižší cenu pak tyto faktory porovnat a rozhodnout se. Například já jsem o Titanfallu uvažoval takto :
    Negativa
    Předobědnávka = Moc riskantní netuším jak se hra hraje počkám na BETU. V betě mi vadilo že je tam málo obsahu, ale to se dalo předpokládat, ale hlavní hra toho neobsahuje o moc víc což je dobře i špatně. Sice máte vše otevřené relativně rychle, ale pak už ve hře zbyde jen čistý požitek z hraní a ten by musel být mnohem lepší aby vyrovnal nedostatek zbraní a titánů. Hra je puze 6vs6 azbytek jsou body takže je to svým spůsobem spíše MOBA kde je každý z 6 hráčů vašeho týmu důležitý větší počet hráčů by byl fajn, ale vzhledem k designu map si nejsem jist zda by to fungovalo. Dalším trnem v patě je tzv. Smart Pistole která funguje doslova jako Aimbot (je tamkvůli konzolím?) chudáci boti už s tak dost špatnou AI jsou zaměřováni touto pistolí rychleji než hráči a je na ní i upgrade ketrý rychlost zaměřování zrychluje. Hráč se Smart Pistolí co předpovýdá váš pohyb vás múže zameřit během 2 sekund a pak je po vás. Kampan' je naprosto zapomenutelná s několika momenty kde si říkáte že to namluvil snad nějaký amatér v garáži i když je konflikt ze začátku zajímavý kampan' spočívá jen v tom že na začátku a konci je puštěná cutscéna žádná z postav nevyčnívá stylem ani osobností takže je budete brzo ignorovat a soustředit se na boj. Perků je k dostání celkem dost problém je však že není moc na výběr protože ty lepší prostě pomohou víc a zbytek tak něják ztrácí smysl.
    Pozitiva
    Pohyb čistě a jednoduše pohyb vás jako pilota je úžasný a intuitivní můžete se vješet na stěny odrážet se od nich a připádáte si jako že můžete kamkoliv na mapě což je pravada. Skákání s jetpackem je v této hře udělané výborně není to jen že by si váš voják poskočil namístě nahoru, ale múže se odrazit přitáhnout nebo dokonce skočit na záda nepřátelskému titánu. Tento aspekt je jeden z nejsilnějších tahounů hry a opravdu oděluje hru jak od COD tak od Battlefieldu. Titáni na druhá straně jsou pomalejší a citíte se v nich bezpečněji a bez pochby mocně s výzbrojí jako granátomet Automatický kanon nebo Obloukový kánon (Tesla gun) raketami nebo štítem co odráží palbu na nepřítele. Být tím co vyhraje duel nebo boj v přečíslení což vám oznamuje počitá je fakt nádhera a uspokojující zážitek. Stiná stránka je že piloti vás stále mohou zničit bud' Raketometem nebo tím "skokem na zádá" a rozstřílením slabého vedení nahoře takže je boj vybalancovaný pro obě strany. Zbraně jsou né moc unikátní máte ve svém arzenálu kalsický výběr útočná puška pistole sniperka karabina brokovnice a různé pistole musím uznat že odstřelování je v této hře je fuška vzheldem k mobilním cílům které rozhodně postávat nebudou.
    Závěr
    Celkově mě Titanfall nepřesvědčil že stojí za objednání hned ted' kvůli nedostatku obsahu a nejspíš přicházející záplavě DLC v podobě dvou zbraní a jedné mapy. Je třeba mít více map na kterých lze otestovat pohyb a titány třeba mapu kde útočíte na nepřátelskou lod' ve vesmíru. Až ale cena spadne doporučuji si Titanfall pořídit protože je to opravdu unikátní zážitek který jen tak někdo nenapodobý a i přes nedostatky kampaně malý zbraní a titánů to stojí za to.
    • Omluvte prosím gramatiku *facepalm
      • Jó to i/y je na výprask. :D
        • Bohužel tady na tomto počítači mám jinou klávesnici a není tu kamarád word s kontrolou pravopisu :(
          • Taky máte na klávesnici přilepené papírky s gramatickými pravidly? To je pak pech, když jste zrovna u někoho jiného.
  • Ronox
    Mě to teda královsky baví. Tempo tý hry je supr a po dlouhý době mě opět baví hrát MP hru. Doba wannabe progamingu a CS 1.6, UT a Quaka už je podle mě pryč. Poslední MP, co mě bavil bylo MW 1 a pak už to bylo všechno jedno a to samé. Za to Titanfall vytváří skvělé wow momenty. Doporučuju přečíst tuhle "nerecenzi" (http://spacejunker.wordpress.com/2014/03/17/nerecenzia-titanfall/) se kterou se úplně ztotožňuju. Možná bych tam přidal ještě něco jako kapitánský mód, kdy by šlo ovládat ty boty, že by měl každý svůj squad nebo tak, ale jinak je to paráda. Jen bych přidal ještě pár kravin jako je high-five s robotem na výsadkový lodi a gesta titánům, když dáš s kámošem dalšího titána, tak si ukázat palec :D Navíc pokud máte slušný fps základ z minulosti, tak se hrozně rychle přizpůsobíte a většinu těch lidí si "povodíte". Například už v diskuzi hodně zmiňované CS:GO taky místama hraju, ale už to není ono. Nevím jestli to je věkem nebo tím, že jsem se už za těch pár let v 1.6 a sourcu přejedl, ale Titanfall mě zatím hodně baví.
    • Takže "wannabe progaming" ? Tu niekto nepochopil zmysel takéhoto herného dizajnu. CSko hrávam už cez 10 rokov práve kvôli tomu že to je čisto o skille - kontinuálne sa zlepšovať a učíť nové veci (taktika, chovanie v 1vs1, 1vs2 situáciach atď.), a nie zabíjať viac ľudí kvôli lepšej odomknutej zbrani.
      Hry ako titanfall a CoD nemajú zmysel pre ľudí ktorí nie sú spokojní so štýlom hrania "zapnem, postrielam fullautom polhodinku a po 50 fragoch idem na pivo". Nič neuspokojí viac ako famózny "kill" cez celú mapu na jeden náboj. Ale k tomu je dlhá cesta a človek na to musí mať povahu.
      • Ronox
        I tady se učíš tyhle situace. Většinu hráčů odhadneš, protože to jsou pomatený "kiddos" zvyklý z CoD na "shoot n spray". Já už se od začátku učím s tou základní puškou a ta mi maximálně vyhovuje. Famózní killy můžeš dát i tady například, když se "vystřelí" pilot z titána. Jako jasně není to CS, ale proto tu je i to CS, ale jak vidíš už to tolik poslední léta netáhne. Jsou stále prestižní turnaje, ale všechno to vytlačily MOBA hry a CoD. Jinak něco pro nostalgiky :) - https://www.youtube.com/watch?v=dAXnBQsCHrI
      • "a človek na to musí mať povahu." - A čas...
        • Povaha ti vytvoří onen čas, protože čas je jediná věc co skutečně máš a je jenom na tobě (povaze) jak s ním naložíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit