Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si teda ještě velice rád počkám 14 dní na drm-free release a první patche. Přál jsem jim úspěch, ale pořád skepticky sleduju, co z toho vyleze.
  • Taky jsem ještě neviděl nepřehlednější fórum než to co má KCD.
  • Výkon by to byl, kdybys to balil v nějakých domácích podmínkách bez něčeho co tiskne štítky :) Jinak na tom vůbec nic není z hlediska logistiky atd.
  • A ČEMU tím pomůžeš ty zmr ** :-)... nečtěte to, je to spoiler... do pekla s tebou mam rd* :-)
  • Ty budeš vždycky reptat i kdyby byl Heinrich synem Dartha Vadera a Kim Kardashian... *7*
  • ucho
    jako ten logistický výkon tohle vše pořešit je opravdu úctyhodný, ale u té Duke edice za 6 tisíc je to prostě trapas.
  • Jasně, že za to můžou backeři, ve Warhose jsou z nich zklamaný https://forum.kingdomcomerpg.com/t/backeri-cr-dodani/36929/98

    :D
  • Embargo bohužel platí pouze pro review verze. To že poslali hru dřív někomu je problem toho obchodu.
  • Jde o to, že lidi píšou pořád to stejný dokola do nových threadů a forum je zahlcený.
  • Krescz
    a dnes? nenapínej
  • Mart9
    to zní jako pěkná bakalovina *15* *15*
  • vychcaní čehůni, čekal jsi něco jiného?
  • Hral jsem to asi tri hodky a reknu to asi takhle, kdyby ta hra vysla pred zhruba 6 lety, tak je to 8/10.
  • "From rick5292 on Reddit:
    "Hello,
    we have decided that the “Making of video on DVD” will also include the last moments of the development AND the final release, thus we will release it to the backers later. The printed manual was not produced at the end, so we focused on more useful, interactive in-game help. The metal box was one of the considered options in the beginning, but it was way too expensive, heavy for distribution, and not practical for the inlay."

    No to si fakt dělaj p*del. Tištěnej manuál jsme nakonec neudělali (stálo by to peníze a měli bychom menší zisk), takže jsme ho logicky nemohli backerům poslat (hloupí backeři, dyk to přece dává dokonalej smysl - poslat jde jen to, co existuje, haha!). Kovovou krabičku jsme zvažovali na začátku (když jsme potřebovali vaše peníze), ale pak jsme zjistili, že by stála moc peněz (a měli bychom menší zisk), taky by byla těžší (takže by byla dražší doprava a měli bychom menší zisk) a nebyla by praktická (zato jakási papírová, jejíž poškození při přepravě už lidi na fóru hlásej, je zjevně extrémně praktická, že...).
  • ucho
    tak ne že bych to chtěl hrát už teď, ale predownload by byl fajn. je to celkem dost dat a přeci tomuhle už by nic bránit nemělo.
  • Ne asi, koukni na nick :D to by byl rasismus, kdyby nemohl stahovat ..
  • No pekny... me to jen napadlo, ze mi to neprijde fer, ale spis jako hulvatstvi to takhle odrbat a v podstate nedodrzet neco na co jsem poslal penize. Samozrejme bez ohledu na skutecnost, ze se jedna o nasi hru, myslim to obecne pro vsechny takove projekty.

    Nicmene tam na tech forech se i pise, ze by ty predmety mely byt odeslany v prubehu tydne od vydani a tak je asi jeste brzy neco soudit. Kazdopadne pokud by se na lidi skutecne vykaslali tak by meli radne dostat pres prsty a nikdy vic si neskrtnout.
  • Mart9
    Ahmedové mají vždy výhody *15* Tobě doporučuju opravdu vydržet do toho úterka, podle mě si ušetříš i nervy s updaty.
  • Na KS není možnost zažádat o vrácení peněz, takže ani způsob jak se dovolat nějaké spravedlnosti. Je to založeno na důvěře. Jsou pak další portály, které už toto nějak řeší.

    Jestli by to šlo reklamovat na základě našeho zákoníku to je otázka.
  • Nešlo ještě ke konci roku ty meče doobjednávat? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit