Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtel bych se jenom zeptat, neznam podminky toho KS ci podobnych. Neni to nahodou podvod kdyz tam nedodrzi a nedodaji to co dotycni skutecne backnuli?
  • Bugy řeší pár lidí a většinou jsou to maličkosti, které sice vypadají blbě, ale hra se kvůli nim nezhroutí. Vesměs jsou ale reakce na hru velmi pozitivní. Nejvíc kritiky podle očekávání směřuje na animace postav a mimiku. Já mám z gameplay videí vesměs dobré pocity
  • ucho
    někdo zjevně s digitální verzí na PS4 problém neměl:
    https://forum.kingdomcomerpg.com/uploads/default/original/3X/5/0/504dbc849374f0ec937dcf1c20085b8f8430fb0c.jpg

    potom mi uniká, jak je to vymyšlené, že klíč nejde ani aktivovat.
  • Není ale vyloučeno, že v podmínkách Kickstarteru bude něco ve smyslu, že to není právní závazek, ale spíš taková challenge, kterou se podle svých sil pokusí zvládnout. To by pak lidi ostrouhali. Že by to i tak bylo svinstvo, o tom není sporu. :)

    Mimochodem slibovali i linuxovou verzi a až po delší době a po nátlaku uživatelů jen tak mimochodem utrousili, že ji neumějí udělat a prostě nebude. Není tu nějakej člověk, co to zabackoval kvůli linuxový verzi? Zajímalo by mě, jestli těmhle lidem aspoň vrátili peníze...
  • Magister_Peditum
    Jenom říkám, že tohle rozhodně není informace z čista jasna. Že to není košer vůči zákazníkům je věc jiná.
  • Právě proto nevím proč hodnotí hru a řeší bugy. Já hru ještě nehrál a podle videí vypadá pěkně.
  • Nevím je to někde v tomhle topicu - https://forum.kingdomcomerpg.com/t/delivery-of-physical-copy/36420
  • Tak to měli ve Warhorse urychleně najít jinýho kováře, ne? V republice jich je dost, jednoho dokonce znám osobně.
  • Je to jak jsem psal níž - několik kusů konzolových verzí se dostalo k zákazníkům dřív než mělo, protože obchod nedodržel datum vydání. Tím pádem se k několika zákazníkům dostala 3 měsíce stará verze hry a teď se diví, že jim tam něco blbne. Navíc ti, kteří šíří videa s bugama nebo gameplaye porušili embargo, které platí do úterý
  • Dle reakcí na Reditu atd. si nemyslím, že to je "pár šťastlivců" :)
  • ucho
    jako tohle by mě taky solidně nakrklo, když člověk přispěje 6k a má prakticky to samé, co si někdo koupí ani ne za polovic normálně. a jak tam warhorse psali, že měl přeci i přístup do bety, co jiní ne (beta mě osobně třeba vůbec nezajímala, na co je hraní bety u takové hry...), to by mě nadzvedlo ze židle ještě víc...
    tohle hodně nezvládli a měli jim dát prostě něco, i kdyby to byla drobnost. tohle je celkem ojeb.

    já mám baron verzi, takže PS4 verzi za 25 liber, což je dobrej deal.
  • Magister_Peditum
    To s tím mečem řešili už někdy před rokem, že pro všechny zájemce nebude, protože to není jednoduše v silách toho kováře.
  • Tak bany se nedávají kvůli tomu, že si někdo stěžuje, ale že si někdo stěžuje nevybíravým způsobem... To je docela zásadní rozdíl
  • v zahranici ho maj za ultrakkt strasne jim vadi ze ve hre nejsou cernosi a nemuzou hrat za ritire zenskou *14* *3*
  • Magister_Peditum
    Já to mám taky předplacené na konzole a dostanu to až 13. Tyhle dříve dodané kusy rozhodně nejsou pravidlem.
  • Ještě údajně vyhrožovali banem na fóru lidem co si stěžují :) Ale nedohledával jsem to.
  • Možná to mají jenom ti co to podpořily. Prootže všude je xbox,ps4 a pc 13.2. A na ps4/sbox i pc to vypadá luxusně. To že někdo ukáže nějaký obrázek jak je grafika hnusná není pro mě důkaz. Nikdo neví odkud to je, kdo to sem dal, jak je to nastavené atd.
    Hra ještě nevyšla.
  • Nakonzole se to dostalo dřív, protože někdo porušil lhůtu dodání - tj. odeslal zboží dřív. Hrát to zatím může jen "pár šťastlivců", ke kterým se hra dostala omylem předčasně. PC verze se to netýká, protože na Steamu se hra aktivuje až v úterý.
  • Magister_Peditum
    Jasně, máš pravdu, ale někde jsem četl, že konzolové verze byly prioritní.
  • Odkud myslíš, že jsou ty screenshoty v tomhle vlánku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit