Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    jenže on vývoj dopadl a udělali další verze. z pohledu Kickstarteru je to samozřejmě v pořádku. z pohledu přístupu k některým backerům je to ze strany Warhorse ojeb.
  • risa2000
    V pořádku to samozřejmě není, to si pleteš pojmy, ale stát se to může.
  • ucho
    takže když někdo na fóru psal, že mu to u PS4 verze stahovalo i 25GB patch a že má podle PSHistory 1.02 verzi, což zase na fóru někdo další označoval za day one patch, máme předpokládat, že to má nějak pomýlené a že:
    - one day patch nemá a teprve ho bude mít stažený?
    - technické chyby, které zažíval, mít nikdo nebude?

    zajímá mě to jen z pohledu, jak přistupuješ k těm informacím kolem.
  • "není v pořádku přispět 6 tisíc a dostat to, co si někdo i bez přispění dopředu může koupit za polovinu."
    V pořádku to samozřejmě je. Stejně jako by bylo naprosto v pořádku přispět 6 tisíc a nedostat nic, protože by vývoj nedopadl. Pokud někdo nechápe k čemu je Kickstarter (není to předobjednávková služba) je to jeho chyba a měl si počkat až to bude v obchodech. V obchodech si totiž kupuje hru. Na KS podporuje její vývoj. To jsou dvě dost odlišné věci.
  • Tomu se v hantýrce na Ostravsku říká "Zdeňkova RPG klička" *1* Asi takhle - 12.2.2018 jasně, slíbili jsme vám sběratelskou edici za těžké peníze, ale nedostanete nic, chápete? 29.6.2009 jasně, slíbili jsme předkupní právo nájemníkům OKD (RPG) bytů, ale nedostanete nic, chápete? *1* Prostě starého Bakalu novým kouskům nenaučíte. Nebo ještě více po lopatě - chtít po starém zloději, aby dodržel slib, to může napadnout je blbce. Buďte rádi, že jste vůbec dostali nějakou hru a držte kušny. Vaše prachy lépe využijeme v knihovně Václava Havla. *1*
  • risa2000
    Když jsem četl ofiko update pro backery na Kickstarteru, tak jsem si říkal, že to snad ani nemohli napsat ve WH a podezíral jsem z toho Deep Silver. Po tomhle příspěvku na fóru WH jsem ale pochopil, že to fakt myslí vážně a souhlasím s názory na fóru, že to je největší fuck-up, co jsem zatím viděl a hlavně, vzhledem k tomu, jak se doteď WH chovali, i naprosto nepochopitelné selhání v komunikaci.

    To, že přišli na to, že něco nezvládnou, nebo nebudou schopní vyrobit se může stát a dalo by se to i pochopit, kdyby ovšem celou věc neuchopili tak, jak to udělali, tedy v zásadě řekli "zjistili jsme, že to nezvládneme, nemáme na to, tak jsme se rozhodli, že vám nedáme nic - užijte si to."

    Ten, kdo tuhle blamáž vymyslel by měl jít dělat něco jiného, protože nepochopil základy komunikace s fanoušky/zákazníky/komunitou a bude to stát WH dost úsilí, aby si lidi získali zpět.

    Disclaimer: backnul jsem čistě digitální verzi, takže se mne to osobně nedotklo, ale nad tím, co udělali s vyššími fyzickými odměnami zůstává rozum stát. Navíc s ohledem na sběratelku, co se prodávala v Česku.
  • ucho
    protože když se podíváš na to, co udělali s Duke edicí, jsou to jen blbé kecy.
    není v pořádku přispět 6 tisíc a dostat to, co si někdo i bez přispění dopředu může koupit za polovinu.
    a omlouvat to tím, že měl dotyčný přístup do bety a že šlo o podpoření projektu? jako promiň, ale tohle je výsměch. kdyby alespoň dostali tu mapu podepsanou, jak bylo slíbeno. byla by to drobnost, ale nějak by to tu edici odlišilo. tohle mi přijde jako ojeb. další edice jsou celkem v pohodě.
    vycházím tedy z toho popisu, co bylo na fóru.
  • Dwrking: Imho to tam bude stopro. Kickstarter není preorder služba. Pokud by se vývojář pevně zavazoval, že vše opravdu splní, tak to jaksi ztrácí smysl crowdfundingu a mohl by si jít pro úvěr do banky. To že to nedopadne, že produkt nedostaneš a že k tobě dotyčný nemá závazky je riziko které na sebe bereš a právě to je to, co umožňuje tam přijít s riskantními projekty, které by jinak vzniknout nemohly. Je to prostě způsob financování a "investování", který má své výhody, ale i nevýhody. Každý tam ty peníze riskuse dobrovolně. Je pak nesmysl se vztekat. Kdo je riskovat nechce, ať si to předobjedná v obchodě.
  • Tak to bude normální predownload ne? Mě se to stáhlo taky už včera.
  • Magister_Peditum
    Jasně, ale hodnotit hru ještě před ofiko vydáním a ještě k tomu z YouTube fakt moc cenu nemá. Ze zkušenosti se s 99% glitchů z YouTube v reálu nesetkám...
  • proč?
  • Llour
    Takže asi tak: rick5292 [vývojář]

    Hey Guys, so people are streaming it ahead of time and before the day 1 patch. We look forward to ALL of you playing it at 9 am CET. We are so close and we cannot wait for you to experience it for YOURSELVES!!! Thank you all!!!!!!
  • Když lidi nechápu co je Kickstarter a pletou si to předobjednávkama :-D
  • Tak k overeni neni nic jednodussiho nez si pustit libovolny twitch (cca od soboty), doporucuju hlavne pasaze ve volny prirode
  • Aneb, jak přijít o místo marketingového ředitele ve dvou odstavcích.
  • Oficiální vyjádření Warhorse k osekání odměn pro podporovatele z Kickstarteru:

    "V poslední fázi dělalo na projektu přes 80 lidí v chráněné dílně u Českých Budějovic. Když se vše naložilo – byly toho dva plné kamiony. Balíčky jsou od čtvrtka na cestě do 70 zemí světa všichni by měli dostat hru do 13. února. Na vývojářské studio, celkem úctyhodný logistický výkon.

    A ještě jedna věc. Tak jako někteří z Vás jsou z nás zklamáni, my prožíváme také jedno zklamání! Někteří se pozastavují nad existencí podobné sběratelky v obchodech. Crowdfunding ale přece není jenom předprodej – crowdfunding je sdílení hodnot s projektem od jeho počátku, možnost komentovat na fórech, jistou mírou ovlivňovat některé věci ve hře (třeba obal, který jste vybrali v hlasování), možnost hrát alfa verze, beta verzi hry, což nikdo jiný, než vy backeři neměl. Dárková krabice, kterou teď držíte v ruce je částí poděkování a odměny, jakkoliv významnou, přesto jen částí."
  • Magister_Peditum
    Jde o to, jestli to je opravdu tak vážný, nebo si Paolo jen trochu nezapřeháněl, jak bývá v diskusi zvykem...
  • Ehm .. pokud nekdo nezvlada odladit hru na jednodnej HW ... vis jak to bude vypadat na PC? Mezi nama, prekvapuje me, ze neco takovyho Sony vubec schvali k distribuci. Bejvaly casy kdy by te s necim takovym poslali do rite rovnou.
  • Hra se vydava +- 3 mesice pred oficielnim terminem, jestlize neni hotova, a to tahle vec neni, tak to svedci o jedinem, ze nekdo vydal nedodelanej smejd, a podle tech bugu co sou videt jen v odkazech tu, nebude hotova ani za rok, tudiz ji nedodelaj nikdy.
  • Takze soudruh Vavra, kterej se neustale verejne pohorsuje nad tim, ze si nekdo dovoli vydat hru, ve ktery je vnitrek baraku vetsi nez je barak zvenku, pripadne je nad dverma klenba, ktera by ve skutecnosti spadla, vyda hru ve stavu prealfa verze, a to na HW kde maj vsichni exaktne totez, tudiz si nemuze stezovat ze se to blbe ladi .... loooool.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit