Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Parádní artbook, tak to bude jistě parádní hra" - no nevim, jestli mezi tímhle existuje souvislost, ale budiž ti přáno :). Já si počkám na recenze.
  • Mart9
    *1* *1* *1*
  • ucho
    ono by stačilo, kdyby ta studia zasazovala odměny do reálného rámce. pokud bych dal odměnu, že někoho pozvu na oběd, když přispěje tolik a tolik, a nakonec mu řekl, že na oběd nemám čas a dostane prakticky to samé, co lidé, kteří zaplatili míň, nemyslel bych si o tom člověku nic hezkého.
  • ucho
    jasně, půjde o ojedinělou záležitost. u PC by to bylo pochopitelné, ale u konzolové verze je to malinko alarmující informace. vše se naplno ukáže zítra, až to bude hrát víc lidí.
    mně se líbilo na jednom včerejším německém gameplayi, jak tam honil nějakého týpka v lese na svahu a snažil se ho zabít mečem. vždy ho sekl do zad, pak se chvíli naháněli, zase sekl do zad. no nakonec ho dostal šípem. sranda byla, že jak padl na zem, začal z toho svahu klouzat. tu mrtvolu tam pak v tom lese nemohl najít.
  • Mně přišla o víkendu sběratelka pro rank Earl a za 70 liber není špatná. Nemůže se srovnávat se sběratelkami, jako měli Zaklínači nebo z poslední doby třeba Xenoblade, ale za tu cenu je OK. Artbook je povedený, mince je pěkná, tričko je hezké. Asi hlavní slabina je papírová krabice trochu zmuchlaná zevnitř (tj. ne od dopravce), ale nic hrozného.

    Trochu zamrzí, že na xzone šla koupit za podobné peníze sběratelka o dost lepší (cínová figurka, steelbook), ale na ranku Earl to řekněme kompenzuje ta beta, updaty z kickstarteru atd.

    Už z artbooku je zřejmé, že je to hodně pracně a poctivě dělaná hra, takže se velmi těším, až začnu hrát. Podařilo se mi dotáhnout do zdárného konce Elex, takže KCD nic nestojí v cestě.
  • Ono by bylo asi nejhezčí když by ty crowfunding systémy jednoduše zatrhly za to cokoliv nabízet. Aby to bylo čistě jednoznačné přispění na vývoj a lidi za tím nehledali kdo ví co jiného.
  • Tak ono těm screenshotům těžko věřit. Takováhle katastrofa plná hrozných screenů a videí se konala i před vydáním GTA V :-D Ten hrozně rozmazaný může být úplně klidně čerstvě po loadignu. Má to tak hodně her (hlavně v Unreal enginu), že hned po načetí vidíš ještě jak pár textur doskočí. Pak už to jede v pohodě. (vždyť to má i Doom, BIoshock, Prey a hromada dalších AAA her). A to že se někde blbě natočila kamera a zabrala nějaký objekt zevnitř se taky stát může. Osobně docela pochybuji, že ty dva hrozné screeny reprezentují jak hra vypadá běžně :-D
  • No nevím ale účinek médií je dost velký. už mám pocit, že kdyby dal někdo na youtube letajicí talíř nebo že k němu přišel pán bůh tak mu to všichni spolknou. Je až neuvěřitelné jak to dneska bohužel je. Ja jsi počkám na vlastní zkušenost, protože vím na 100% že youtube a další kecy jsou nepřesné. Hra ještě ani nevyšla, ale už všichni všechno víme.
  • Pro mě ideální, k hraní se dostanu jen o víkendu, takže co přijedu v pátek domů tak se do toho hned přes noc pustím :)
  • To nemůžu soudit k tomu jsem se ještě nedostal. Vždy jsem majitele okradl o klíče a bylo :-D
  • Konečně někdo normální. Navíc vyjde Day one patch, ve kterem je jedno z nekolika vylepseni je zlepseni dialogovych animaci.
  • ucho
    a co lockpicking? na fóru někdo psal, že je to na PS4 problém i u nejlehčích zámků. ale prý se jedná o bug, který by měl řešit day one patch.
  • Já jsem KCD hrál v sobotu i v neděli cca 3 hodinky na PS4 a kromě rozmázlých textur v dálce (jen v herním menu -> HRAD) jsem na žádné chyby v grafice nenarazil... Je tedy pravda, že se hra né vždy hýbe 100% plynule, ale to se nehýbal ani zaklínač v některých momentech. Za mě je to OK, líbí se mi hlavně surovost prostředí, začátek příběhu mě velmi zaujal, hlavní hrdina Jindřich mi velmi sedí a herní mechaniky jsou jak ze survival simulátoru :) Navíc boj je opravdu výzva a řekl bych velmi náročný z mnoha důvodů. A co se týká animací při rozhovorech, tak snad jen pokynutí "Ano" je trochu nepřirozené, jinak je to z mého pohledu OK :)
  • ucho
    no to bych taky očekával. stejně jako si to teď člověk může předobjednat a mít mezi svými hrami. backeři si to ale přidat do knihovny nemohou. píše to, že klíč není validní. i když tedy někomu se to aktivovat podařilo, i hru stáhnout.
  • Jezis tam se hraje proti Zmikundovi, to je skoda :(
    No bojkotovat to kvuli tomu nebudu, ale zamrzi to.
  • ucho
    GoR: však já souhlasím, že je to riziko. to nic nemění na tom, že se vůči někomu Warhorse nezachovali férově. toť vše.
  • ja se přihlasil a stánkách kingcome a hra se aktivovala na steamu, nebude podobné ?
  • Ucho: Tak když by to dopadlo dle představ, tak tu kolem toho není humbuk :-D Prostě některé tiery nedopadly a to je u KS riziko, které na sebe backer bere.(dobrovolně). Pokud někdo nechtěl hru backnout šesti tisíci, nemusel. Marketingový ředitel o místo určitě nepřišel. Napsal to ještě velmi slušně :-D
  • ucho
    dotyčný na tom fóru píše "po kickstarteru", tedy zakoupil patrně až později.
  • Morraw
    Kdo přišel na těch 6000 ? Duke stál na KS £125, což v té době (2014) mohlo být ~4000+ ? Asi není standardní, že výsledná sběratelka stojí méně než pro backery, ale crowdfunding prostě není předojednávka hry. To, že se výsledné odměny někdy změní je prostě risk, který každý backer podstupuje. Nevím, proč by to měl být výsměch ze strany vývojářů.
    Takhle můžeme nadávat všichni, kdo backli sběratelku, že není v kovové bedně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit