Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Taky nechápu že někdo podpoří na ks hru s tím že chce hlavně nějaké bonusy a když je nedostane v určité míře tak se cítí okraden.
  • Joo, taky bych moh zakaznikovi slibit ze budu delat 30 hodin denne ... a pak mu rict, ze si sice plati 30 hodin, ale ze to neni v mych silach.
  • 2Dobermann: Ze si nekdo kdo bym nevybirave ojeban nevybirave stezuje mi prijde celkem vpohode ... nebot by jim taky moh jit slapnout do umevu.
  • Tak hlavne je nejlepsi takovehlej pr.ser resit v den vydani, kdyz jim to muselo bejt jasny uz nejmin nekolik mesicu. Jooo, to je ta komunikace ...

    Ale neni se cemu divit, kdyz nekdo necha razit placky s prakticky nepouzitelnym bazmekem ...

    Rek bych ze tohle samo o sobe bohate staci na cely Vavrovo 100+ ...
  • tak na to jsme si už u českých firem zvykli, to je přece známá věc, že nás oje*bou. Třeba Bohmeka a EA na DayZ. Nemáte českým firmám plati nic předem v nedodělaném stavu *3* vaše blbost. Já EA a ani žádné starovače, kickstárty nepodporuji.
  • Jasně, od český firmy se očekává, že s tebou vyběhne jak čínani ze Shenzhen :) To dá rozum..
  • Takze zejtra vydaj treti 30G patch behem 3 dnu nebo jak tomu rozumet? A sorry jako, hra ma byt zcela FUNKCNI uz v okamziku, kdy se razej placky, ze se nasledne objevej DROBNY bugy je akceptovatelny, ale jestli nekdo i jen jedinej clovek predvadi na PSku zcela se rozpadajici modely, tak je neco kure.sky spatne.
  • Jsme zvyklí na to aby vývojáři lhali a šidili na hrách, ale že by někdo ošidil hráče na speciálních edicích, to se snad ještě nestalo *15*
    Na druhou stranu bylo by fajn kdyby individuálně rešili problémy jako např. velikost triček, doposlání chybějících věcí a pod. Těch backerů snad nebude tolik.
  • Tj, oni to urcite do zejtra vylepsej ... lol ...
  • To se pletes, je to z pohledu prava dar. A darce muze dar pozadovat vratit. Trebas proto, ze obdarovany nesplnil co slibil.
  • Ne na vesnici máme 1Mb/s download. Až bude všude stejný internet 10Mb/s nebo více pak možná jo. To že v české republice jsou takové rozdíly je ale obecně známo.
  • To je úplná hloupost. Já jsem KS backer a necítím se nijak okraden jak ty píšeš.. Na KS se přispívá hlavně kvůli tomu, aby produkt spatřil světlo světa. Pokud bychom hru na KS nepodpořili, tak by nejspíš nikdy nevyšla. Navíc jsme měli všichni přístup k beta verzi a nekteří i k alpha verzi...

    Já jsem velmi rád, že jsem hru mohl podpořit a teď si ji vklidu zahraji na platformě, kterou jsem si rozmyslel na poslední chvíli (cílil jsem v době KS na PC, ale koupil jsem PS4, tak mi poslali PS4 verzi). Ať už bude hra dosahovat kvalit, které očekávám či ne, tak rozhodně nebudu nikterak remcat... také jsem s tím do toho šel a u každého KS nevím na 100% jestli to dopadne dle mých představ nebo ne...

    Na to, že znám cca 20 lidí, kteří hru podpořili na KS, tak se mi nikdo neozval, že by ho nějak urážela cena, kterou do hry na KS vložil.
  • tak to tady pročítám a vidím, že bude zítra na úřadech - občanské průkazy a pod. pořádně narváno : ) hh *1*
  • Ty zas misto aby si pracoval davas prizpevky sem nevidim v tom rozdil
  • klasickej Vávra, víc se věnuje blitkům na fb a twitteru, než aby vyvíjel hru. až bude příště prskat o EU, si vzpomenu na to, jak šikovně převzal Bakalovy praktiky... *5*
  • Právě ze věříš, pak tě takhle o*ebaj, tak už příště nevěříš no, z dlouhodobého hlediska se to WH nevyplatí, nemluvě o tom, že já poslat 6k a dostat sberatelku v hodnotě 2,5 , příští 2 díly bych si prostě "odněkud" bez výčitek stáhnul a byli bysme srovnáný, zkrátka kadit na hlavu nejvěrnějším fanouškům, to se nedělá a nevyplácí
  • "Kickstarter není Preorder". Sorry, fórum odmazalo spešl znaky větší / menší.
  • Kickstarter <> Preorder. Tam nic nekupuješ. Tam finančně podporuješ zajímavou myslšenku která se ti líbí a které nějak věříš. Ale s rizikem, že to prostě nevyjde, jak je slíbeno a s tím musíš počítat, ne si pak stěžovat. Pokud chceš mít jistotu, že dostaneš, co jsi si zaplatil, počkej až to bude v obchodech.
  • Dobrá zlodějina vůči těm backerum, kdyby ten finanční rozdíl backerum doplatili, tak ok, ale tohle?? Jsem zvědavej, až budou škemrat o prachy na další díl, po tomhle jim ještě tak někdo něco pošle. Hresej na to, že KS nejde refundovat tak můžou backry *****t jak chtějí *5*
  • To je na 20 minut ne? A to nebydlím v nějakém velkoměstě.
    Ale tak mě už hra hlásila 1.01 verzi včera (takže i s tímhle patchem), takže pohoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit