Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máš nějakou zvláštní definici trollování. Trollovací příspěvek u KCD si představuju nějak tak, že ve hře nejsou vesmírné lodě nebo že mravenci ve hře unesou větší břemeno, než by unesli ve skutečnosti. To, že ve hře, která má věrně zobrazit život ve středověku, nejsou žádné děti, není trollování, ale úplně legitimní kritika. Nemůžeš Tetrisu vyčítat, že v něm nejde dát headshot (leda s ním...), protože v nemá nemá jít dá headshot. Pokud ale hra inzeruje, že zobrazí věrně středověk, nemůže tak obrovskou součást středověkého světa jako byly děti prostě vyříznout a dělat, že se nic nestalo.

    Ovšem tuto diskusi už jsme tuším vedli před lety a může si ji každý dohledat někde v archivu. A samotná kvalita hry mě momentálně ani tak netrápí, jako nekalé praktiky při nedodržování slibů na Kickstarteru.
  • Zítra se ukáže, ostatně, velkou výhodou Steamu je možnost hru refundovat, kdyby to bylo opravdu špatné, ale zatím jsem optimista
  • Tak to doufam ze v KC nebude na hrade ani jeden rovny strop a budou tam zachody.
  • Magister_Peditum
    Děláš, jako kdybys zdejší diskusi viděl poprvé. Tohle už je tu tak nějak kolorit. *3*
  • Ona už hra vyšla že je to zabugované? Je tam už ten patch? Který ani nemůže být, když hra nevyšla.
  • Je docela sranda sledovat, jak vlastně nikoho nezajímá, jestli je ta hra dobrá, zábavná nebo dobře napsaná a pořád dokola se tu řeší to, že nějaký backer nedostal to, co si zaplatil a nebo to, že ve hře, která vlastně ještě ani nemá fungovat (páč výjde až zítra) jsou nějaké bugy... Ani ti podvedení backeři ten svůj problém neřeší tak aktivně, jako pár zapálených jedinců tady *1* Jako chápu, že někoho Vávra svými názory a vystupováním naštval, ale na té hře pracovalo dalších 100 lidí, kteří nejsou takoví jako on a když kopete do KCD, tak nekopete jen do Vávry, ale i do těch ostatních lidí jako Bocan, Klíma apod. a ti si to podle mě nezaslouží. Počkejte si, až si to opravdu zahrajete a nenechte si kazit úsudek sledováním nějakých pochybných streamů, kde to hrají totální lamy, které hru nepochopili
  • kdesi jsem cetl jak resili nejake kovove krabice, ktere nakonec nemohli poslat. Neco podobneho resim u svojeho podnikani a jako, jestli to chteli nechat delat kdesi u kovare nebo kde, tak to je chapu, ze od toho sli pryc, protoze to by byla palba jak svina, aby ta krabice vypadala k svetu. Ale jinak s tim souhlasim, ze dlouhodobe se jim to proste nevyplati. Jenze o tom to je no, bud das za krabici a postu 3x vic, nez ti ten backer prispel, nebo reknes sorry, nemuzu nejde to nechci, a podrezes si vetev pod sebou.
  • Magister_Peditum
    No, alespoň už tu v každém druhém troll příspěvku nečtu, že tam nejsou děti... po těch měsících docela příjemná změna. *15*
  • ucho
    tenhle thread je taky zajímavý
    https://forum.kingdomcomerpg.com/t/was-sent-wrong-version-of-game/37580/21

    tak to nakonec asi tak logisticky nezvládli

    edit: zítra budou mít ve Warhorse veselo: https://forum.kingdomcomerpg.com/t/well-i-got-boned/37615
  • Mám nahráno snad nějakých 10 hodin, možná více a po day one patchi to docela ujde rozhodně bych neřekl zabugovaný až na půdu - - bugy jsou, to neříkám, že ne, ale nen to takovej průser, jako třeba Skyrim při vydání.
  • Krescz
    :D proč si to tak bereš? :D jsi zhrzený jako malý kluk, kterému slíbili na ježíška iphone a nadělili mu alcatel, děláš jako kdybys nevěděl jak to na světě chodí

    Proč si ten projekt vůbec podporoval? Snad aby ta hra vůbec vznikla ne?
  • Still
    Jasně, Vávra je Ferda mravenec a vyvíjí hru pouze jen on *1*
  • Tak ten tvůj výblitek to je velká známka inteligence :) To je jako nějakej problém mít ty odměny v pořádku nebo se alespoň omluvit? Komunitní manažer je navíc úplně mimo, možná by mohl spravovat kadibudky nebo tak něco.
  • Já se těším, až tě karma jednou kousne do zadku, protože ti někdo něco slíbí jen tak per hubam, pak se na tebe vyse*e a ty budeš v kýbli. Pak si vzpomeneš, jak ses tady posmíval lidem, kteří když jim někdo něco slíbí, tak očekávají, že ten slib taky splní.
  • Mart9
    No Kingdom Come tady měsíce bránim, ale tohle je prostě špatně. Pokud někdo backnul hru s tím, že dostane tuhle odměnu, měl ji zkrátka dostat. Vždyť úplně stejně se mohlo stát, že by nedostal samotnou hru.
  • Krescz
    Dworkin je kňukna, která se snaží vybrečet si hračky. Béééé, podpořil jsem projekt a bez jakékoliv záruky jsem si zaplatil drahou edici a oni mi nechtějí poslat podepsanou mapu a figurku mamýýýýý.
    Děti pokud nevíte jak fungují investice tak neinvestujte. Main goal byl, aby ta hra vůbec vyšla a vy jste byli u vzniku a můžete hrdě prohlásit, že na tom máte svůj podíl a že bez vašeho přičinění by ta hra nemusela vyjít. *11*
  • Jack1947
    Kein problem , spraví to nadcházejicíci patche přece *5*
  • Krescz - Ty jsi přece kus vola, přečti si ještě jednou (a pomalu!) Dworkinův příspěvek.
  • Krescz
    Hochu nejsi ty detektiv? Úplně si teď s Vávrou mneme ruce, počítáme denáry a pak to večer všechno půjdem utratit za deky.
  • Podle prvních streamů to vypadá zabugovaný až na půdu. https://www.youtube.com/watch?v=-eu8O841-Mo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší