Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli to není taková středověká Arma - hra co nesedla každému. Zábavu s naprostou realitou je velmi obtížné skloubit. Např. když jsem v Armě běžel dlouhý čas k nějakému cíli a po půl hodině jsem ji koupil odnikud, tak jsem rázem zapomněl na krásné provedení hry. Na druhou stranu se našlo spoustu nadšenců, kteří byli naprosto spokojeni *13*
  • Tilwaen: Přesně.
  • Manuály prý budou jen pdf a making of video jen digitální (a to i pro ty, kdo ho měli slíbené na DVD).

    Protože Warhorse. Držíme sliby. *3*
  • Mart9
    Prosím, jestli by si mi zjistil, co to bylo za obchod, díky.
  • Mart9
    Jedině PPL
  • Tilwaen
    Jenže to si měli spočítat dopředu, kolik je tyto doplňkové předměty budou rámcově stát, a pokud se jim nemohly finančně vyplatit, vůbec je backerům neměli slibovat.
  • Mart9
    Gratuluju, já chci ale krabicovou verzi tohoto skvostu.
  • Jo a to by byl další čas tak 6-12 měsíců a to by zase bylo proč to odložily.
  • Nj. Zajímalo by mě jestli - pokud skutečně dojde na pokračování - tak jestli ho backeři skutečně dostanou zadarmo. Když už zrušili to rozdělení na akty. Moc bych na to nevsázel, osobně. Ale rád za pár let přiznám omyl.
  • nebo jsou náklady za vývoj a s tím sdružený platby (nájmy, platy, prezentace, produkce, marketing, atd. atd.) mnohonásobně vyšší, než poslat do tisku kolik? nevim 20 000 tištěnejch manuálů za bratru max 200 000kč a spíš by to spoustu velkotiskáren klidně vzalo na sebe jako sponzorský dar, protože ?Největší RPG česká hra v historii".

    Nevim co má a nemá Vávruv tým v plánu, ale osobně myslim, že po tom příšernym pressu, kterej je pro ten tým teď před vydánim enormní, nezapomenou na svoje drahé fanoušky a svoje meče a manuály zpětně dostanete, třeba do 2 měsíců, hm? a když neklapne pes, možná bude křeček

    GO! KINGDOM COME GOO!...boo
  • Mart9
    Je to smutné no.... Ale své fanoušky jsem na to připravoval několik měsíců dopředu, kdy jsem psal, že se mezi ovečky u téhle hry rád zařadím.
  • To je bohužel fakt a pravda, že to nemusí každému padnout. Mají to reálnější než jinéh hry. A tedy když už máš proti sobě víc jak 1 nepřítele musíš se ohánet a stahovat, nebo vzít luk a šip. Je to o tom zvyknout jsi na to a naučit se. Samozřejmě musíš mít i nějaký skill. Není to přece geralt, který už všechno uměl. Sám jsem to zkoušel v betě a než jsem se to naučil tak to dost dlouho trvalo a to jsem zkoušel jen 2-3 zbraně a proti mě jen 1. Škoda že tam není obtížnost.
  • Tak nominalismus a realismus tam snad nějak pojednán bude, aspoň okrajově. To by byla škoda to tam nemít a co jinýho by měli řešit mniši v klášteře! :)
  • Mě ten soubojový systém (v běte) bavil a docela jsem si to užíval, zvládl jsem i souboj, kdy jsem stál samotný proti 4 Kumánům.... Pokud ti to nejde s mečem, tak bych zkusil luk (pokud se trefíš do nechráněného obličeje, tak soupeře zabiješ na jednu ránu) a pokud by ti nešel ani luk, tak bych to hrál buď pomocí stealth killů nebo nezabíjel vůbec (prej to tak jde dohrát a je tam na to i achievement)
  • To tě to obhajování nějak rychle přešlo :)
  • Stejně je smutné, že si se zařadil mezi ovečky, co předobjednávají hry a nečekají na slevičky. *11*
  • Kolegovi to na PS4 došlo dnes ráno. Holt ne každému prodejci se chce dodržovat datum vydání *1*
  • Magister_Peditum
    No pokud mě Česká "dnes podáte, zítra dodáme" pošta nezklame, tak to zítra taky už prubnu. A co, i kdyby to bylo naprd, tak se alespoň podívám, jak vypadala místa, kudy jezdím na kole do Kácova, v patnáctém století... *5*
  • Krescz
    Soon :D já už tahám ze steamu
  • Tak pak napiš, jestli jsi místo toho nedostal PC verzi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší