Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To se ti může stát i v KC. To jsem takhle v Betě utíkal před bandou vojáků(asi jim vadilo, že jsem jim postřílel pár kolegů), vzal jsem to přes pole a po chvilce běhu se ohlídnu a bum dostal jsem šípem do hrudi, což vedlo k pádu na zem, tak jsem se zvedl a utíkal dál a po chvilce jsem vykrvácel.
    V KC musíš jist a spát, což je víc hardcore než Arma. V Armě se ti nestane, že při souboji usneš vyčerpáním a následně umreš hlady ještě předtím než vykrvacíš kvůli ráně od meče.
  • Tak jo. Jsi mě uklidnil, že za 8 let přešli, asi díky Janu Husovi naši předci z angličtiny na češtinu (pro hnidopichy na staročeštinu). Ano budu vděčný alespoň za tyto písničky (pokud tam tedy budou) *8* . No nic - je to tak jak to je a asi to se.e jenom mě.
  • Mart9
    Tak to si pěkně zaváhal, já jsem přitom objednával ještě v pátek odpoledne *2* Ale na PS4
  • Mám na mysli celkový záběr hry, její hloubku, detaily, propracovanost atd., ne jen velikost herní plochy. Něco takového tu ješte nebylo.
  • MickeyMutant
    Když jsem ty NPC uviděl chodit pozpátku, hned jsem si vzpomněl na Skyrim a musel se smát*4*Ale předpokládám, že zrovna tohle půjde asi celkem lehce opravit.
  • Si pleteš letopočet. "Kdož sú boží bojovníci" zazní až ve třetím díle, circa za 8 let.
    A ve hře jsou české písničky, tak buď rád aspoň za to.
  • Hadas trochu spatne ... tohle si precti http://www.pracepostizenych.cz/nahradni-plneni

    Jinak receno, bud mas na kazdych 25 zamestnancu jednoho chromyho NEBO nakoupis u firmy ktera chromy zamestnava za +- 200k/rocne NEBO zacalujes statu nejakych 72k/rocne.

    Tudiz samo o zadnou dobrocinnost nejde, ale muzes si vybrat ...

    Realita je cca +10%, jinak receno, koupis trebas HW za 200k a abys na to dostal ten papir ze je to nahradni plneni, priplatis dalsich 20k navrch. Ty chromy na to ve skutecnosti casto vubec nesahnou a casto sou zamestnany leda virtualne. Pokud chces nahradni plneni poskytovat, tak tusim na jednoho chromyho muzes aktualne dat max 1M/rok. Driv to bylo bez limitu, takze firma s jednim chromym taky klidne mela obrat miliardu.
  • MickeyMutant
    Mluvím čistě o kvalitě toho hereckého výkonu. Ten dabing je prostě mimořádně dobrý, ale chápu, že angličtina někomu může vadit.
  • No z různých letsplayů usuzuji, že dialogy jsou dobře napsané a postavy působí přirozeně, kostra příběhu bude trochu klišé o pomstě za smrt rodičů, ale ta vata okolo a důraz na vývoj Henryho psychiky z toho bude dělat dobrý a lidský příběh. Cutscény jsou boží s dostatečně dobrou mimikou obličejů, oproti tomu mimika v ingame rozhovorech je asi nejslabsi casti hry - bohužel, ale snad to průběžně opatchuji. Questy vypadají dobře a originálně. Svět je prazdnejsi, ale NPC ziji vlastnim životem a reaguji na hracovo reputaci, spinavost i zakrvacenost. Grafika na PS4 je ok, až na ty doskakujici textury. Bugy jsou takové klasicky Skyrimovske - NPC chodící pozadu, zasekavani NPC, občas se zblazni AI, jako nic co by se nedalo opatchovat. Oblasti mimo vesnice jsou prazdnejsi, coz by mohlo nekomu vadit. Před rozhovory probiha kratky loading, což může dost prudit.
    Podle reakcí, to opravdu nebude hra pro mainstream hráče očekávající nonstop akci a vodění za ručičku.
  • MickeyMutant
    Pokud mluvíme o hrách s otevřeným světem, tak není.
  • Já se z toho snad po...u, Všichni se těší na českou hru z českého prostředí a jsou nadšeni z anglického dabingu. To se mi snad jenom zdá, Hru budu hrát taky, ale z anglicky hovořícího českého středověku nadšený fakt nejsem a hrubě to tomuto hernímu počinu vyčítám. Přeci jenom chór " Kdož sú boží bojovníci ...", si nějak nedovedu představit v angličtině. Komu by se to snad líbilo, měl by dostat palcátem to lebeni *16*
  • ucho
    ne, backeři žádné pokračování zadarmo nedostanou, to se ví už teď.
    edit: zadarmo by měli mít DLC.
  • Hlavně je tohle rozsahem 1000x víc než co tu kdy bylo, takže čekat že to bude bez chyb je trochu naivní.
  • Lol ... tak kolik tisic vadnych zasilek z toho bude? ...
  • ucho
    no někteří PS4 hráči zdá se patch mají: https://forum.kingdomcomerpg.com/uploads/default/original/3X/3/a/3a58eb4c2a31d96e1df229252e5117c23cd41685.PNG
  • Tak graficke ztvarneni hry taky hracum nic neprinese, staci prosty text, a hraci si to predstavi ...

    Vubec nejde o nejaky qst s ditetem, jde o dojem a uveritelnost. Ve Falloutu byl dokonce perk zabijak deti ... katastrofa co?
  • MickeyMutant
    Neřeším, co kdy kdo kritizoval, ale jestli je kritika smysluplná.
  • Jj, upalujte si koupit kravinu ktera bez dalsich 150GB patchu nejspis nepujde ani dohrat ...
  • MickeyMutant
    Tak jsem se neudržel a podíval na pár dnešních gameplayů a v první řadě musím pochválit povedený anglický dabing hlavní postavy, který mi k Jindřichovi sedne. Je mnohem lepší, než jsme z videoher zvyklí. Naopak mě třeba zarazila určitá vyblitost některých textur. Taky docela ruší několikeré doskakování detailů na objektech při procházkách po městě a krajinou. Doskakuje i oblečení a čepice na postavách, které se k vám blíží, a když se někdo objevuje třeba zpoza rohu, tak je na zlomek vteřiny vidět, jak je panák jakoby vhozen do zorného pole hráče. Totéž při začátku některých cutscén - postavám nepatrný okamžik trvá, než se ze svých nepřirozeně strnulých pozic rozhýbou. Splněné questy, konec dialogů apod. nepřechází často plynule, ale objevují se několikavteřinové černé obrazovky.

    Tohle je jenom pár postřehů zřejmě z neopatchovaných verzí a většinou z PS4, takže lze předpokládat, že zítra (pozítří) může být všechno zase trochu jinak.
  • Krescz
    já chci taky, ale váhal jsem dlouho a všude je to vyprodaný a do 24 to nevydržím :D
    btw lidi nezapomeňte se pak přidat do fb skupin, budem si tam radit jako když vyšel Zaklínač....best feeling ever :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit