Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Už je na cestě *5*

    "Hezký den, začněte se těšit, vaše zboží je na cestě za vámi a mělo by dorazit do následujícího pracovního dne!"
    - Hra PS4 - Kingdom Come: Deliverance
  • ucho
    jako jo, zvedla by se realističnost. ale vývoj by se o další rok protáhl, což už by nebylo přístupné. holt nejde vyvíjet hru donekonečna. to se ekonomicky nevyplatí. a jestli chtějí jako studio fungovat dál, musí myslet trochu ekonomicky. tedy aby teď vydělali dost peněz na zaplacení případných dluhů a mohli se o hru dál starat plus pracovat na pokračování. další Kickstarter už by jim neklapl, takže prostě potřebují fungovat normálně.
  • No, po odehrání cca. 10 a více hodin mohu říci, že ten bojovej systém mě prostě se*e. Je to divný, nemá to takovej ten pocit síly úderu a prostě mě to nebaví (a ano, z části za to může, že mi to prostě tolik nejde) navíc ty hromadný boje, kdy proti tobě jde víc lidí, tak to je prostě v řiti. Přitom třeba první ukázka soubojáku v živém streamu před čtyřmi lety působila o dost líp.

    A nejhorší je, že mě prostě zbytek hry baví - řešení úkolů, pobíhání po mapě. Je to dobře napsaný, postavy se mi z toho, co mám odehraný, líbí. Vedeljší úkoly zajímavý.

    Akorát ten pos*anej souboják - kdyby šly souboje přeskočit, tak si klidně pak po mapě budu pobíhat alších 80 hodin. Takhle jsem akorát nas*anej na hru,protože to je prostě takový kostrbatý.
  • Magister_Peditum
    Ano, stejně jako bude ve hře chybět třeba problém té doby numero uno tedy spor nominalistů a realistů, který přímo vedl k Husově roztržce s církví nebo bude podstatně zjednodušen problém Václava IV. vs Zikmunda a jeho dalších příbuzných...a to jsou přitom věci, které s dějem hry souvisí mnohem víc než nějaké absentující děti...
  • Loni jsem třeba shodou okolností četl Le Goffovu Encyklopedii středověku a je prostě škoda, že o děti přijdeme. Dalo by se toho hodně odvyprávět, ukázat... Škoda.
  • Gothic 3 nebyl sex, děti ani ženská hratelná postava a komu to vadilo? Další kecy.
    Ještě černochy ne? Myslím, že opravdový rasisti jsou ti co je do té hry chtějí jen z jednoho důvodu.
  • Magister_Peditum
    Co si budeme povídat, většina lidí, co tu "fundovaně kritizuje", to kritizovala už od ohlášení vývoje, takže tak... *15*
  • ucho
    tak udělali dobrý skutek... jen ne pro své fanoušky...
  • Mně by se to třeba líbilo, protože mě zajímá, jak děti ve středověku fungovaly jako součást společnosti. Teda hlavně jak dřely do úmoru, no. Myslím si, že by to tam zkrátka mělo bejt. A jestli to tam není, tak je podle mě OK na to upozornit. Nalepit na takovou kritiku nálepku "trollování" je v podstatě jen nekalá finta, jak se té kritice elegantně vyhnout. Což je podle mě blbě.
  • Magister_Peditum
    Dworkin a chybějící děti v KC:D, legenda pokračuje.... *1*
  • Tak to je ale chyba, kterou musíš 1 ověřit a pak pustit ven. Pak to tu máme jenom samej blábol. Až hra zítra výjde pak se uvidí jaká bude hra jestli bude mít bugy atd. protože hra ještě nevyšla, ale záběry už děláme. Ještě když je to stará verze hry bez oprav. Já bych klidně i nějaký měsíc počkal na toho psího společníka a aby šlo něco kovat. Jenže další odklad by už nikdo nevydržel. Člověk jsi nevybere. Bud to vydá a dostane od lidí hate kvůli bugům nebo to odloží a dostane taky hate, že zase budou muset čekat. Takže asi tak.
  • Taky by neměla zapadnout informace, že balení nechali udělat lidi v chráněné dílně. Hádám, že to bylo proto, že z toho plynou daňové úlevy (= vyšší zisk pro Warhorse). Otázka je, jestli se tím nevysvětluje to, že lidem chodí balení se hrou zevnitř potrhaná - jak se někdo snažil do těch děr narvat předměty poněkud, ehm, necitlivě.
  • POkud se nemýím, je to ale za předpokladu, pokud jsi koupil hru přímo na steamu - podporovatelé mají smůlu.
  • Hele, nemusíš mě hned kamenovat. Já jen reaguji na to, že mi Steam ukazuje, že se mi hra zpřístupní za 26 hodin...
  • Jo asi těžko. Je to chyba na steamu. Už to říkaly i vývojaři. Zase nějaké info vycucané z prstu. Fakt ty média umí dneska všechno. Navíc nebude ani 20GB patch, protože mi co to máme digitálně, tak už máme nejnovější verzi a možná bude jenom malej patch. Ten velký patch je jen pro fyzické kopie, kde je starší verze. Radši bych nic neříkal, když nemám informace ověřené.
  • ucho
    nepřítomnost dětí tuším vysvětlili tím, že by to hráčům nic nepřineslo. prostě zbytečná práce. museli by nadabovat víc dialogů, nasnímat další postavy. jako jo, asi by šel vymyslet nějaký quest s dítětem, ale bylo by to asi hodně peněz za málo muziky. to rozhodnutí nemít tam děti tedy celkem chápu. ze stejného důvodu tam nejsou staří lidé.
  • Tak, snad jsem si nekoupil za svých poctivě vydělaných xxxx Kč bleší, anglicky hovořící cirkus ze středověké české kotliny *11* . Některé příspěvky mě docela děsí. Ale co , nakonec i blamáž je součást života *1*
  • Vypadá to, že PCčkáři si to zahrají až 14.2. *7*
  • ucho
    a víš, proč se to neřeší? protože to většina lidí bude moct začít hrát až zítra...
  • MickeyMutant
    Naopak, všechny zajímá, jestli je hra dobrá, zábavná a dobře napsaná. Jenže o tom zatím nikdo nemůže kvalifikovaně diskutovat, protože ještě nevyšla. Takže se řeší věci, které předcházejí vydání, jako velikost záplat a zmatky při rozesílání edicí backerům. Co je na tom špatného? Je nesmysl to automaticky považovat za nějaké "kopání" a všechny kritiky podezírat z nenávisti k Vávrovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší