Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spíš s ním jen většina souhlasí, při tvých trapných pokusech o trollení se ani moc čemu divit, že ti padaj mínusy *4*
  • Já vím, že jsi doufal. Ty seš prostě ten typ člověka. *4* S tvým názorem jsi souhlasil především ty sám, ale to oba víme. Naklikej si tam ještě dvacet plusek, třicet, padesát, sto...
  • to ze naklikas, neznamena, ze s tebou nekdo souhlasi, ale tak mozna v tve hlave mas vic osobnosti=nicku, tak proto to tak mas :)
  • To už je dnes na PC celkem normální. Dishonored 2 na disku také v podstatě nic neměl.
  • Jsem rád, že se potrefená husa ozvala, přesně tak, jak jsem doufal. Stejně tak jsem rád, že s mým názorem tu někdo souhlasí, protože tobě to očividně pořádně hnulo žlučí.
  • MickeyMutant
    Píšeš nesmysly. Hráče KC nikdo v diskuzi za voliče Zemana neoznačoval. Nevím, jak jsi na tohle přišel.
  • zase to tak neprožívej *7*
  • Tlemile nic proti, ale tady přesně víš, kam nitky vedou. Tahle hra = Bakala. Kostelecký salám= Babiš. Myslím si, že v současnosti tyhle produkuty můžeš ignorovat, pokud nejsi pokrytec, v této době, klidně můžeš zajít do Globusu a mít jistotu, že si tam ohlídáš uzeninu, že není od Babiše. Takže Jamar hlavičku netrefil.
  • Mart9
    A co třeba?
  • Jako že nevíš, že v archivu můžeš nahradit i jednotlivej soubor, aniž bys musel stahovat/uploadovat celej archiv znovu?
  • Nejen to. Hodně se na to svezou taky feministky už podle toho že ze začátku hry je v cutsceně závěr na zadek Terezy a flirt což je samozřejmě sexistické. #MeToo
  • MickeyMutant
    Netvrdím, že hra bude komerční propadák, dokonce ani, že day one patch obecně musí být nutně špatně. Jen poukazuju na fakt, že disk se v podstatě vůbec nemusel lisovat, stačil kód na stažení*4*
  • Já si zase nedovedu představit zoufalce, který dokáže klesnout tak strašně hluboko, že střídá nicky jako ponožky (ach, Mark Tlemill, ta originalita, ta inteligence, ten třeskutý důvtip... tlesk... tlesk...) a ještě si hned nakliká pluska. Pět plusek - pět osobností v jednom těle? Nebo prostě starej dobrej podvod?
  • Je to hnus, ale je to holt daň za to, že hrají něco, co vlastně ještě nevyšlo. Měli si to na PS líp podchytit, aby to ještě nešlo hrát, stejně jako na Xboxu a Steamu
  • takže warezáci budou vlastně bojovníci čtvrtého odboje a dostanou vyznamenání od Zemana na hradě. Taky chci medaily a párty Hrad s Troškou *15*
  • Já chápu, že hru nemusíš, ani Vávru, to je tvoje věc, ale toto co jsi napsal je největší blbost co jsem tu snad kdy viděl.
  • Jamar udeřil hřebíček na hlavičku a hlupáci jako Dworkin jsou v koncích, tak raději utíkají z boje se staženými kalhotami.
  • to o tobě dost vypovídá *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit