Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomocz
    U Odina...
  • ucho
    tahle chyba je zákeřná hlavně v tom, že se může projevit jen v nějaké větvi questu. je otázka, jak to mají udělané a co vše to může ovlivnit. každopádně se to dost blbě testuje, protože je potřeba projít všechny scénáře, pokud tam není něco viditelně špatně. ale tak třeba je to jen nějaký problém ve skriptu. ale zrovna těchto chyb bych se bál, ty mohou ovlivnit příběh.
  • Je otázka jestli ten streamer, už měl nainstalovaný ten Day 1 patch. V hlavním menu na začátku je napsáno, že hraje verzi 1.1. To by klidně mohlo znamenat, že už ho má. V takovém případě, to není moc dobré, pokud ale ten patch nemá, tak věřím, že toho 13 to už pošlape jak má.
  • Ano, tak velký patch je v dnešní době standard. A to je na tom právě to smutné.
  • No, nevím jestli se na to těšit. Grafika mi moc fajn nepřijde, přeci jen je člověk už zvyklej na lepší:
    Třeba skenovaný věci jsou už dnes standart. Viz skály z ps4 shadow of colosus.
    https://i.redd.it/h4gwwz6zkje01.jpg
    optimalizace jdou v posledních videích vidět dost, hodně to doskakuje. Tak snad to ve finále bude lepší.
    Na story a questy jsem zvědavej, protože mě to moc o zábavnosti zatím nepřesvědčilo.Tak snad to bude dobrý.... ale nevím. Zatím si počkám na recenze, který to nebudou vyzdvihovat jen kvůli původu, nebo že to je jejich první hra...
  • ucho
    hm, to je blbý bug. zjevně jim to větvení questů nefunguje ideálně, takže se to může týkat více questů.
  • Podle mě to vypadá dobře, ačkoliv jeden výrazný bug je zjevně v čase 27:21 https://youtu.be/YjPLjU0YCAI
  • Otázkou je, jestli tím myslí faciálky nebo gestikulaci nebo co vlastně. Kdybych měl já spravit jednu věc, spravil bych ty oči. Ty jsou fakt těžce zombie. Pak už by to taková trága nebyla...
  • vidim, ze jsi skutecny demokrat. *10*
  • MickeyMutant
    Píšou, že patch přináší "masivní vylepšení dialogových animací", tak by se to snad mohlo trochu změnit.
  • Kingdom Come vypadá zatím podle zveřejněných materiálů velice pěkně. Škoda jen těch mrtvých očí při běžném dialogu, ten rozdíl od cutscén je bohužel markantní. Třeba to lehce vylepší již zmíněný 20gb velký a v dnešní době absolutně normální patch. Například Battlefield 1 nebo Ghost Recon: Wildlands by mohli vyprávět, že?! atd..
    Jinak je velice zajímavé kolik lidí je vlastně ještě radikálnějších než samotný Dan Vávra, ono to vlastně zase až tak zajímavé není, normální lidská vlastnost, určitě již od středověku :)
  • Krescz
    těch patchů stejně vyjde několik a proto je to jedno :)
  • tomocz
    V tom, že pokud bych měl stahovat 2x 20 GB, tak si radši těch prvních nainstaluju z DVD, protože moje internety nejsou tak rychlý :( Ale pokud se ze Steamu stáhne rovnou ta nová verze, tak nemá cenu instalovat tu starou :O
  • Současné skóre u posledního příspěvku: 0/3.

    Jen si tak říkám, jak je to možný, když si naklikávám. Nejspíš to bude jedna z velkých záhad 21. století. *4*
  • Pokud si volil Zemana, tak si dej facku. Otvore.
  • Píšou tam že to dostane mezi 70-80% ...jak jsi z toho dostal 6/10 je fakt umění. Ty budeš nějakej umělec. ...A určitě nedoceněnej. *15* *15* *3*
  • try harder! *5*
  • Krescz
    kde je rozdíl? :D
  • a můžeš ty brutální nesmysly vytáhnout a nějak je popsat, aby tvá slova nebyly jen slova.
  • Zapomněl jsi dodat, že to je zatím tak na +- 6/10 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit