Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně tak :)
  • Zatím mohou hrát pouze ti, co dostali požehnání od Warhorse (pár youtuberů a recenzenti) a ti, ke kterým se chybou dopravců dostala fyzická PS4 kopie dřív, než měla. My backeři jsme dostali sice aktivační kód, ale PC verze na Steamu se odemkne až v úterý, zatím není možný ani preload.
  • myslím, že to bude hlavně lepší graficky
  • když to tady čtu tak se člověk skoro stydí že je čech. taková snůška závistivců se jen tak nevidí. když se kouknu na youtube na zahraniční videa a komentáře k nim tak tam jsou v drtivé většině unešení ale tady ... škoda slov. češi českou hru a o čechách téměř nenávidí a v zahraničí ji vychvalují do nebes
  • tomocz
    Díky! :)
  • ucho
    no nevyšla. backeři už hru dostali a někdo už ji zjevně může stáhnout a hrát, viz tento člověk v německu. a údajně včetně day one patche...
    takže po oficiálním vydání jiná verze nebude...

    na fóru už se řeší problikávání textur na konzolích a podobně. i tyhle screenshoty pocházejí z fóra, ale dotyčný tam po chvíli napsal, že obrázky musel smazat, protože až do oficiálního vydání nejsou prý screenshoty povolené. potom ale nechápu, že nevadí ty videa na youtube.

    jinak já to samozřejmě negativně neberu, tohle jsou zdá se porodní bolesti. jen mě to trochu překvapuje u těch konzolových verzí, protože tam by člověk čekal, že to nějak protestované mají.
  • No co, normální PS4 grafika *4*
  • Pořád ta hra jakože nevyšla, takže mě to nechává chladným. Pokud to bude takhle rozbité i po vydání, pak mě to teprve bude možná štvát.
  • Díky za cenné info. Akorát teda škoda, že nebyly zdroje trochu sdílnější, například v čem přesně ty sra*ky spočívají, jestli je hra rozbitá tak, že je to za trest hrát, nebo jestli to celé jakž takž funguje, ale je ostuda, že se to nestihlo včas všecko spravit.
  • ucho
    PS4 verze s updatem:
    https://forum.kingdomcomerpg.com/uploads/default/optimized/3X/1/8/18ac293ba53067e3e4925fa712d35f31a864adf9_1_690x388.jpg
    https://forum.kingdomcomerpg.com/uploads/default/original/3X/1/e/1e0d32c09f59f84252b510dcf5742aeff5a27433.jpg

    no už se na to těším. teda až to půjde redeemovat :D
  • Používám stále stejnou přezdívku spojenou s jedním jediným účtem zde na Tiscali.

    Od roku 2002.

    Tj. víc než patnáct let.
  • Takže jak něco není úplně nejlepší nebo dechberoucí, tak to vlastně není dobré. Nároky dnešních hráčů na grafiku jsou skutečně ujeté
  • ucho
    létající draci tam nejsou, ale...

    https://clips.twitch.tv/HelplessManlyDurianOhMyDog
  • To by bylo pěkný, ale ano na jedné ze tří systému není update systém pod kontrolou vývojářů. Ti pouze poskytnou nove binarky/data a Steam/PS4 store/Xbox store sam určí jakým způsobem se update doručí a aplikuje.
  • hru mám koupenou a moc se těším, za mě jedna z nejočekávanějších her 2018
  • Pokud jsi na PC, tak to rovnou stáhni ze Steamu. Ten Patch z větší části pouze přepisuje již existující data.
  • Tohle info mam nezavisle od dvou lidi kteri maji moji plnou duveru. Jestli chcete verit nebo ne je uz jen na vas.
    Uprime doufam ze to nebude tak zly aby to ovlivnilo recenze. Myslim ze uz ted ma spousta lidi v zahranici pro KC trochu slabost tak par bugu snad dokazou odpustit.
    Pro me je to o malicko tezsi uz jen protoze jsem cetl par arogantni komentaru od Dana o tom jak to ostatni vyvojari delaji draze a spatne.

    Myslim ze ale 23GB day one patch se seznam fixu rozhodne napovida ze to nebude daleko od pravdy.
  • ¨To znamená, že nemáš nárok vůbec se tady projevovat dle tvé logiky.
  • No, jestli píší, že optimalizace je dobrá , tak si odporují:

    Předběžné dojmy německého Gamestaru po 30h hraní: Short summary:
    Performance on PC seems very good - they are surprised (i7, gtx 1070 on ultra = 60fps in rural areas, 35fps in some villages)

    Jako dropy ze 60 na 35 není dobrý a je to sakra znát a je to neomluvitelné. Witcher šel tak skvěle, že bylo jedno zda jsem ve městě nebo venku. Stále to bylo kolem hranice na kterou jsem s daným HW dosáhl. Abych měl jako 50 a ve vesnici najedou drop na 30 to je dost špatné a neumí to řešit, když jiné hry to umí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit