Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Píšeš brutální nesmysly Dworkin. Nechápu, co z toho máš. Proč tohle ksakru děláš? Uspokuje tě nasírat cizí lidi, který ani neznáš, nesmyslnýma kecama?
  • Dworkine, proč jsi blbej?
  • ty jseš fakt jantar už...
  • "Gadgets 360 reported that stores in the UAE broke the street date, and people who got their hands on early copies reported that their 23 GB game needed to download a 23.07 GB patch before they could play"
  • Jestliže má day one patch 20 GB, tak opravdu není větší než celá hra. Tak si tu zase nevymýšlej. Děláš chytráka, ale erudice ti chybí.

    Krom toho, jak tady neustále sám nad sebou onanuješ už je fakt trapný. Nic ti není nikdy po chuti a furt tady na všechno jenom držkuješ. Tvůrci KCD nemůžou za tvůj zpackanej život, jelimane zamindrákovanej...
  • tomocz
    S tím 20 GB patchem... vyplatí se to teda instalovat z těch DVD a pak stahovat patch nebo to rovnou stáhnou ze Steamu? Jde o to, jestli to rovnou stažený už bude ta nová verze nebo jestli se mi nejdřív bude stahovat ta původní a pak se to teprve opatchuje, takže bych stahoval 2x20 GB? o.O
  • Předběžné dojmy německého Gamestaru po 30h hraní: Short summary:
    Performance on PC seems very good - they are surprised (i7, gtx 1070 on ultra = 60fps in rural areas, 35fps in some villages), Few bugs and glitches, nothing game/immersion breaking so far, Good quests and many ways to solve them
    Very authentic and dynamic medieval world reacting to your decisions, mediocre story (after 30 hours so mid game - that´s why the score could be higher than 70-80), starts rather slow and linear, opens up after ~10 hours
    stunning world in terms of graphics but animations in dialogues could be better (cut scenes are awesome), game feels more like a game rather a simulation
    score "just" between 70 - 80 because the tester does not know if the rather slow and complex/realistic gameplay is for everyone or just genre fans. Game is really good as for what it is so he is really hesitating with the score.
    combat is excellent and complex
    each weapon feels differernt
    detailed calculation of collisions
    "no game ever has nailed sword fights like KC:D"
  • Za prvé, samozřejmě že uděláš, když máš čas/prostředky. Ale ono to nebude tak, že je tam textura veliká 2 GB a ty z ní pořebuješ změnit kus velký cca 100 MB. Soubor může být archiv a tam těch textur můžou být klidně stovky. A ten archiv může být součástí jiného archivu a ten zase součástí jiného archivu atd.

    A oni to ani nestaví tak, že by nahrazovali 20 GB, protože mají 20 GB nového obsahu. Oni tvrdí, že kvůli tomu, jak mají blbý engine, musí nahradit 20 GB, i kdyby měnili pár kilobytů.
  • Naštěstí to bez day one patche nejspíš nepůjde hrát, protože už vyšel.
  • Nikdy jsem žádný svůj příspěvek nehodnotil. Považoval bych to za vrchol trapnosti a nemám to zapotřebí. Ostatně i tady v diskusi to je vidět celkem jasně, pořád je tu dost příspěvků, kde mám samé mínusy. Budu to tak dělat i nadále a i nadále se tak budu moci vysmívat zoufalcům, kteří si potřebují naklikávat. *4*
  • ale prosím tě, minimálně můžu ingrovat český zloděje, o kterých se ví, že jsou zloději. Nesnaž se svůj morální úpadek maskovat babišovy slovy, že všichni kradů
  • je vtipný, jak má u každýho postu ten jeden hlas, co si tam naklikl sám a u těch se kterými nesouhlasí jeden mínus *4*
  • MickeyMutant
    No jo, ale že by tak ušetřili dost peněz. Na druhou stranu by zas lidi řvali, že nemaj k těm figurkám a mapám i placku*3*
  • Ja počkám na crack :D
  • goy: Tady jde o to, že kdybys chtěl mít jistotu, že nepodporuješ nějaké zloděje, tak bys musel chodit nahý, žrát z popelnic, neplatit elektřinu, plyn, nekupovat benzín / naftu apod. Tím, že budeš bojkotovat Bakalu nebo Babiše, svět nezlepšíš.
  • Že ty máš jistě s těmi mnoha nicky a naklikáváním spoustu zkušeností, když mi to tady cpeš pořád dokola. Na druhou stranu to chápu, je jednodušší někoho obviňovat z nějaké kraviny, kterou nejspíš sám praktikuješ dost aktivně, než se smířit s tím, že jsi prostě nula, která píše kraviny, se kterými nikdo nesouhlasí.
  • Tady jde o to, že patch nahrazuje soubory o celkové velikosti uváděných 20 GB. Do těch žádnou "injekci" neuděláš.
  • jamar28
    Mickey: Mně osobně je to fuk, Bakala je mi ukradený. *4*
  • hele, ale drží to pěkně, máš v podstatě jedno mínus za minutu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit