Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Tvl já se těšim jak malej Jarda. Zas zejtra nebudu myslet na nic jinýho. Hlavně ať je to aspoň trochu optimalizovaný a je to doma.
  • Pan_Klobouk
    Hodne jste tu resili Day One patch pro Kingdom Come. Nevim jak PC a Xbox verze hry, ale na PS4 ma instalacka 23GB, prvni patch take 23GB, ovsem hned dalsi den (a to hra jeste ofiko nevysla, ze) vysel patch novy, tentokrat V1.02, ktery ma 29GB. Do utery daleko, uvidime, kolik zaplat jeste mistr Vavra dovali, ale zatim to minimalne na PS4 vypada na "sosni si sveho Husitu kazdy dalsi den kompletne znovu". Jestli je hra po zaplatach alespon trochu napravena, nebo furt rozbita, agentury neuvadeji. ;)

    https://pbs.twimg.com/media/DVnYFh_VMAMHy48.jpg
    • Mart9
      Hra vychází až 13. února, takže si teď můžou vydávat kolik updatů chtějí a je to jen problém těch troubů, co to z nějakého důvodu hrají dřív. Zbytečná panika....
      • Myslíš ty trouby, co přispěli na Kickstarteru? To teda nevim, jestli jsi úplně domyslel. *1*
        • ucho
          není třeba někoho zbytečně urážet. nebo si tím něco dokazuješ?
          já třeba backer jsem a vůbec toho nelituju. moc rád jsem přispěl na vznik této hry a s výsledkem budu spokojen. už jen za ten vymodelovaný svět to stojí.
          • Cože? Uráží je on, ne já. Já jsem mu jen naznačil, že ten, kdo to hraje, nemusí bejt žádnej trouba, ale naopak člověk, kterej má plný právo se k ní dostat dřív.

            EDIT: Teda vycházel jsem z toho, že backerům se hra rozesílala přednostně. Možná jsem byl moc velkej optimista. *4*
            • Nakliknout si hned po odeslání plus je asi jako zazpívat si ve sprše písničku, zatleskat si a odevzdat si Grammy z toaletního papíru.

              Ale tak když nemáš žádnou sebeúctu... *3*
            • Nelži Dworkin ...
    • ucho
      ty screenshoty, co jsem postnul dole, mají být údajně z verze 1.02.
      já jsem hlavně zvědav, kdy budu moct dát alespoň predownload. tohle budu stahovat několik dnů :)
      • Pan_Klobouk
        Do uterka jeste dalsi dva mega-patche a pak muzou chlapci z Warhorse hned zacit pracovat na dalsich, jak jim budou hraci postupne hlasit tuny problemu. Zatim to jde lepe, nez jsem cekal. ;)

        A to mluvime o konzolovych verzich, jeden hardware, zadne potize. Az se do toho daji pisckari, na milionu tech jejich hardwaru, bude to jeste vetsi legrace.
        • těžko budou 2 patche
        • Doufám, že tě ty jejich problémy hřejí u srdíčka
          • Me hreje predevsim ta naivita tech mamlasu vsude kolem, kery naprosto nemaj paru o tom, jak probiha vyvoj cehokoli, a ktery tady u kazdy jedny hry basnej o tom, jak nekdo neco opravi nebo predela, coz se da tak mozna 2-3 roky pred vydanim. 1/2 roku nestaci ani na zalatani bugu.
          • Pan_Klobouk
            Jelikoz jsem to rikal, tak me hreje u srdicka... predevsim ja sam, pac jsem to rikal. ;)

            Kazdopadne jak uz nekdo driv psal, obri mega-patche Day One a rozbite hry jsou dnes naprosto normalni, bohuzel. Hraci na to ale pyskuji, coz mi prijde taky naprosto normalni. A pak je tady jeste mistr Vavra, ktery pyskuje na vsechno a na vsechny. Tak nam doprej moznost si zapyskovat, zcela nestranne... a doufam, ze se prida i Vavra sam a na Facebooku si to rozcupuje. Jak se to snazi hrat, ale jak to ti pitomci vydali rozbity a ze se to neda.
            • Pan_Klobouk
              to rean: Ja souhlasim. Uplne slysim Vavru, jak ve Fight Clubu nadava: nainstaluju si hru, ty vo*e, druhej den stahuju patch velkej jak cela hra, treti den se situace opakuje a ten patch je jeste o neco vetsi, a kdyz se konecne pustim do hrani, zjistuju, ze ty idio*i to maji stejne rozbity a neda se to poradne hrat. No co tohle je, ty vo*e, jak neco takovyho muzou vydat? Kdybych ja delal hru, urcite nebude tak rozbita, a udelal bych ji s tretinovym rozpoctem a s polovinou lidi, co na to maji oni. Nechapu, co tam delaj.

              Schvalne si to zkuste cist Vavrovo hlasem a jeho dikci, a predstavte si u toho jeho rozcileny vyraz. Nebude to tezke, nadava vzdycky a na vsechno. ;D
            • Pan_Klobouk
              to BoBek: Pamatuju casy, kdy vychazely dokonale hry, ktere zadne patche nepotrebovaly. Bez legrace, na PC jich byla spousta, na konzolich pak kazda - tam se do jiste doby ani patchovat nedalo. A kdyz uz se patch objevil, byl velikosti 2-3 disket. A kdyz uz byl vetsi, casto prinesl nove mapy a levely, tedy to za co si dnes platime a rikaji tomu DLC. Byly to zlate casy, nez se to vsechno podelalo. ;)
            • tak samozřejmě, na tom není nic špatného, hoší se snaží, hru opravují, je to velký projekt, ale tak víš, on Vávra sebe prezentuje jako neomylného člověka, je pak zarážející, že něco takového dokáže vydat.
  • hru mám koupenou a moc se těším, za mě jedna z nejočekávanějších her 2018
  • No z různých letsplayů usuzuji, že dialogy jsou dobře napsané a postavy působí přirozeně, kostra příběhu bude trochu klišé o pomstě za smrt rodičů, ale ta vata okolo a důraz na vývoj Henryho psychiky z toho bude dělat dobrý a lidský příběh. Cutscény jsou boží s dostatečně dobrou mimikou obličejů, oproti tomu mimika v ingame rozhovorech je asi nejslabsi casti hry - bohužel, ale snad to průběžně opatchuji. Questy vypadají dobře a originálně. Svět je prazdnejsi, ale NPC ziji vlastnim životem a reaguji na hracovo reputaci, spinavost i zakrvacenost. Grafika na PS4 je ok, až na ty doskakujici textury. Bugy jsou takové klasicky Skyrimovske - NPC chodící pozadu, zasekavani NPC, občas se zblazni AI, jako nic co by se nedalo opatchovat. Oblasti mimo vesnice jsou prazdnejsi, coz by mohlo nekomu vadit. Před rozhovory probiha kratky loading, což může dost prudit.
    Podle reakcí, to opravdu nebude hra pro mainstream hráče očekávající nonstop akci a vodění za ručičku.
    • MickeyMutant
      Když jsem ty NPC uviděl chodit pozpátku, hned jsem si vzpomněl na Skyrim a musel se smát*4*Ale předpokládám, že zrovna tohle půjde asi celkem lehce opravit.
      • Když si vzpomenu v jakém stavu vyšli Gothic 3, Vampire The masqurades Bloodlines nebo hry od Obsidianu, tak KC je prakticky v tip top stavu. Prakticky každé velké RPG má při vydání buggy.
        Ale podle reakcí je vidět, jak jsou dnešní hráči zhyckani a jak vidí NPC chodit pozadu nebo se nějak nepřirozeně hýbat , tak hned vykrikuji jake je to zklamání atd. Tihle hráči asi nezažili Baldurs Gate, Fallout nebo Daggerfall.
        • Jenze tvurci G3 a dalsich nevykrikovali vsude po netu, ze vsichni ostatni to delaj nahouno ...
          • A mysliš, že kromě Čechů ho někdo slyšel?? Polovina ani nerekne z pameti co udelal za hry.
  • kdy padá embargo na recenze? Až v úterý?
  • Podle prvních streamů to vypadá zabugovaný až na půdu. https://www.youtube.com/watch?v=-eu8O841-Mo
    • Chmm... "realita", zacinam psat 100+ Vavrovo kravin ... manik prijde ke kovari, ten ma v kovarne h.ovnajs, ale v nabidce si muze lusknutim prstu koupit hromady zbroji a zbrani ... mno v tom Skyrimu je aspon vetsina toho v krame vzdycky vystavena (a da se pripadne slohnout).

      A jo, ve stredoveku bylo zcela bezny dorazit ke kovarovi rkouc "hej brachu, potrebuju nejakou tu platovou zbroj, urcite se ti tu neco povaluje" ... (jakakoli zbroj byla velice nakladna a delana na zakazku a na miru).
      • Tak pokracujem,

        Brusnej kamen, to je vpodstate prevlecenej tvaroh, takze mec vleze do sutru jak nic .... Mece se pak zasadne brousej ostrim kolmo proti kameni, takto ziskaji uzasnou ostrost britvy. Dale se zcela bezne na meci drzi krev, protoze vubec neni konstruovan tak, aby z nej stekla, pricemz se odstranuje prave brousenim. Dalsi zasani veci je prebrousit taktez plochou cast mece, tim ziska finalni smrnc.

        Mr Vavra si nejspis ve svem naboznem rozjimani nestacil vsimnout, ze hrady ve stredoveku byly celkem novostavby, tudiz rozhodne nechybela osteni/preklady/... a ani omitky. Tam kde byl priznan kamen to rozhodne nebyl kamen zcernaly desitkami let emisi, ale spise kamen cerstve nastipany a tudiz prevazne svetly.

        Mimika je teda opravdu strasna, ale nejen ta, animace obleceni/zbroji jakbysmet, kritizovana Andromeda je na tom omoc lip. Pokud si nekdo z vas nevsim, kdyz se dete najist, zatmi se vam pred ocima ... Vazne by me zajimalo, co je zabavnyho na 2 minutach stravenych cumenim na postavicku ktera se presunuje po mape, leda ze cigarpauza. Pri kazdym rozhovoru bezne lidi zcela bezduvodne, genericky a klidne v rozporu s tim co rikaj machaj rukama.

        Mno, to mame cca 15 minut videa, a dal me to teda uz nebavi. Z tech 15 minut je 50% stravenych na mape/v inventari ...
        • ucho
          taky jsem si včera nějaký gameplay proklikával a většina času inventář, hodně cutscén, hodně rozhovorů, a samotné chození aby člověk pohledal. ale tak bylo to v úvodu a záleží na stylu hraní. a náhodou to UI je celkem fajn.
      • ucho
        tohle se mi nezdá. myslím, že se kasali tím, že bude reálný pohyb zboží. tedy že můžeš někomu například utnout zásoby. to znamená, že to, co někdo nabízí, musí někde reálně mít a měl bys být schopný ho o to připravit. takhle to z těch videí na počátku vývoje vyznělo.
        • Cumel sem an to video odkazany vejs, nechces mi tvrdit ze to co sem videl byl invetar toho manika a ze pokapsach nosi nekolik prileb, mecu .... https://youtu.be/-eu8O841-Mo?t=341 v tenhle cas zacina nakup, tu prazdnou kovarnu si muzes prohlidnout fous pred tim. Leda ze to pokapsach nosi kovar.
          • ucho
            třeba má venku nějakou kůlničku. mě spíš fascinuje, jak ty mrtvoly kloužou po zemi jako na ledovce.
    • Ona už hra vyšla že je to zabugované? Je tam už ten patch? Který ani nemůže být, když hra nevyšla.
    • Mám nahráno snad nějakých 10 hodin, možná více a po day one patchi to docela ujde rozhodně bych neřekl zabugovaný až na půdu - - bugy jsou, to neříkám, že ne, ale nen to takovej průser, jako třeba Skyrim při vydání.
    • Jack1947
      Kein problem , spraví to nadcházejicíci patche přece *5*
  • Jezis tam se hraje proti Zmikundovi, to je skoda :(
    No bojkotovat to kvuli tomu nebudu, ale zamrzi to.
    • Jo Zikmund byl dobrej zloduch. Akorát se mu nevedlo, pokaždý stáhl ocas a jel hezky zpátky do Uher :)
  • ucho
    někdo zjevně s digitální verzí na PS4 problém neměl:
    https://forum.kingdomcomerpg.com/uploads/default/original/3X/5/0/504dbc849374f0ec937dcf1c20085b8f8430fb0c.jpg

    potom mi uniká, jak je to vymyšlené, že klíč nejde ani aktivovat.
    • ja se přihlasil a stánkách kingcome a hra se aktivovala na steamu, nebude podobné ?
      • ucho
        no to bych taky očekával. stejně jako si to teď člověk může předobjednat a mít mezi svými hrami. backeři si to ale přidat do knihovny nemohou. píše to, že klíč není validní. i když tedy někomu se to aktivovat podařilo, i hru stáhnout.
    • Tak to bude normální predownload ne? Mě se to stáhlo taky už včera.
    • Ne asi, koukni na nick :D to by byl rasismus, kdyby nemohl stahovat ..
    • Mart9
      Ahmedové mají vždy výhody *15* Tobě doporučuju opravdu vydržet do toho úterka, podle mě si ušetříš i nervy s updaty.
      • ucho
        tak ne že bych to chtěl hrát už teď, ale predownload by byl fajn. je to celkem dost dat a přeci tomuhle už by nic bránit nemělo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit