Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I dobrá optimalizace.60fps ultra full hd.
    • A hraješ na konzoli,nebo PC?Pokud na PC tak jaká konfigurace,hlavně jaká GPU a CPU.Ď
      • Jedině pc. i7-6700k gtx 1080ti a 16GB operační pamět. Fullhd 60fps.
  • No klidně to muže být skvělá hra, ale určitě Vávra asi chtěl víc, než 80% na MT
  • Hral jsem to asi tri hodky a reknu to asi takhle, kdyby ta hra vysla pred zhruba 6 lety, tak je to 8/10.
    • Krescz
      a dnes? nenapínej
      • Dnes je vsude moc dobrych her, takze timhle ztracet cas fakt nebudu, leda po masivnich opravach a za maximalne ctyri stovky. Ale jinak hru nikomu neberu, vsem preji krasne hrani a ruzove bryle, budete je potrebovat. :-)
        • No jsem zvědavej jak to dopadne :)
      • MickeyMutant
        7,75/10?
  • No, po odehrání cca. 10 a více hodin mohu říci, že ten bojovej systém mě prostě se*e. Je to divný, nemá to takovej ten pocit síly úderu a prostě mě to nebaví (a ano, z části za to může, že mi to prostě tolik nejde) navíc ty hromadný boje, kdy proti tobě jde víc lidí, tak to je prostě v řiti. Přitom třeba první ukázka soubojáku v živém streamu před čtyřmi lety působila o dost líp.

    A nejhorší je, že mě prostě zbytek hry baví - řešení úkolů, pobíhání po mapě. Je to dobře napsaný, postavy se mi z toho, co mám odehraný, líbí. Vedeljší úkoly zajímavý.

    Akorát ten pos*anej souboják - kdyby šly souboje přeskočit, tak si klidně pak po mapě budu pobíhat alších 80 hodin. Takhle jsem akorát nas*anej na hru,protože to je prostě takový kostrbatý.
    • Jack1947
      Tak to je zklamání ale já když jsem po těch velkých řečech o tíze zbraní a velikost/ hmotnosti jak to /bude/nebude ovlivnovat boj a pak viděl videa kde nebyla snad ani pořádně fyzika zásahu postav ani nic víc neočekával takže klamání už bylo předem... zrovna u středověké hry která je zaměřená na souboje by člověk čekal trochu více než mácháním mečem bez života jak párátkem nebo dřevěnou tyčí vzduchem :(

      Na druhou stranu zase se to dá chápat že prostě na takovéhle "detaily" už nezbývá síla a ani místo. Na úkor jinejch podstanějších věcí.
    • Jestli to není taková středověká Arma - hra co nesedla každému. Zábavu s naprostou realitou je velmi obtížné skloubit. Např. když jsem v Armě běžel dlouhý čas k nějakému cíli a po půl hodině jsem ji koupil odnikud, tak jsem rázem zapomněl na krásné provedení hry. Na druhou stranu se našlo spoustu nadšenců, kteří byli naprosto spokojeni *13*
      • Jn, BI tam tyhle veci ma ovsem taky odjakziva ... strilis sniperkou ze 2km, sotva vidis cil, ale on te trefuje pistoli primo na kokos ... ve skutecnosti by na tu vzdalenost sotva slysel vystrel. Kdyz se teda rozhodnes ze vesnici obejdes, tak klidne muzes napochodovat az do ni, a enemaci stojej a cumej, protoze si obesel nejakej ten trigger.
      • To se ti může stát i v KC. To jsem takhle v Betě utíkal před bandou vojáků(asi jim vadilo, že jsem jim postřílel pár kolegů), vzal jsem to přes pole a po chvilce běhu se ohlídnu a bum dostal jsem šípem do hrudi, což vedlo k pádu na zem, tak jsem se zvedl a utíkal dál a po chvilce jsem vykrvácel.
        V KC musíš jist a spát, což je víc hardcore než Arma. V Armě se ti nestane, že při souboji usneš vyčerpáním a následně umreš hlady ještě předtím než vykrvacíš kvůli ráně od meče.
    • To je bohužel fakt a pravda, že to nemusí každému padnout. Mají to reálnější než jinéh hry. A tedy když už máš proti sobě víc jak 1 nepřítele musíš se ohánet a stahovat, nebo vzít luk a šip. Je to o tom zvyknout jsi na to a naučit se. Samozřejmě musíš mít i nějaký skill. Není to přece geralt, který už všechno uměl. Sám jsem to zkoušel v betě a než jsem se to naučil tak to dost dlouho trvalo a to jsem zkoušel jen 2-3 zbraně a proti mě jen 1. Škoda že tam není obtížnost.
    • Mě ten soubojový systém (v běte) bavil a docela jsem si to užíval, zvládl jsem i souboj, kdy jsem stál samotný proti 4 Kumánům.... Pokud ti to nejde s mečem, tak bych zkusil luk (pokud se trefíš do nechráněného obličeje, tak soupeře zabiješ na jednu ránu) a pokud by ti nešel ani luk, tak bych to hrál buď pomocí stealth killů nebo nezabíjel vůbec (prej to tak jde dohrát a je tam na to i achievement)
  • Main character is the bastard son of lord Radzig Kobyla and a common girl. His mother then married smith who took Henry as his own despite knowing about his bastard origins. Henry was raised as the son of the smith, without knowing his true father. Radzig Kobyla himself has a positive attitude towards his bastard and secretly supports him. When Henry loses both his parents, Radzig takes him in and makes him his own squire. Henry’s character is dependent on player’s choices throughout the game.

    Henry wants to avenge his family, stop the injustice, save the king and become a knight. His development leads him to a realization that revenge won’t return his dead relatives, but can stop the bad guys from committing more atrocities. But the path he has to take makes him sometimes commit bad things too and he realizes that heroes are no saints. The world is in a terrible state and needs to change. His main motivation is that he disappointed his loved ones, but that cannot happen again and he has to fix his mistakes.
    • A ČEMU tím pomůžeš ty zmr ** :-)... nečtěte to, je to spoiler... do pekla s tebou mam rd* :-)
      • Přesně, spoler jak ho*ado. Teď už víme, jaký bude příběh v 99% všech RPG her, které v budoucnu vyjdou. *6*
    • To už jsme věděli dřív, že Vávra vytáh z klobouku to nejstarší klišé na světě.
      • Ty budeš vždycky reptat i kdyby byl Heinrich synem Dartha Vadera a Kim Kardashian... *7*
      • Tichučko Dworkin, tichučko.
        • Dneska ti nějak mažou. Asi vítr. *4*
  • ucho
    PS4 verze s updatem:
    https://forum.kingdomcomerpg.com/uploads/default/optimized/3X/1/8/18ac293ba53067e3e4925fa712d35f31a864adf9_1_690x388.jpg
    https://forum.kingdomcomerpg.com/uploads/default/original/3X/1/e/1e0d32c09f59f84252b510dcf5742aeff5a27433.jpg

    no už se na to těším. teda až to půjde redeemovat :D
    • Jo to je zajimavé, že když se podívám na youtube kde je gameply ps4 a xbox tak to vypadá úplně jinak než ty tvoje nesmysly co posílate. Jen dávate nějaké obrázky kde úpmyslně dává detaily na nejmenší co jde a všechno vypne nebo je to upravené. To je vše.
      • ucho
        ne, to, co vidíš, nejsou žádné nejmenší detaily (ty na PS4 ani nastavit nejdou a jak vidíš z toho jednoho screenshotu, je to PS4 verze), to je vcelku jasný bug, kdy si hra myslí, že jsi od daného místa daleko, a tak je objekt potažen texturou, kterou bys normálně viděl až z velké dálky. prostě poblblý LOD. tomu, komu se to stalo, takto hru neviděl určitě celou dobu, muselo se to rozbít v nějaké fázi hraní. restartování hry by to pravděpodobně vyřešilo.
        • Na videích v gameplay jsem nikde nic takového neviděl. Já jsi počkám na pc, protože ty jsou vždycky lepší než nějaké konzole. Pak budu vědět na čem to je ta hra.
          • ucho
            tak na PC by to mělo být ještě zajímavější, protože je tam různý hardware, tam podobným chybám neunikneš.
            na youtube bylo už i video se stejným bugem, opět gameplay na PS4, ale už je smazaný. vlastně i ty screenshoty byly z fóra warhorse smazaný. prostě ať se do vydání neobjevuje nic negativního. což je asi správnej postup. a jestli dotyčný na fóru tvrdil pravdu v tom, že mu to stahovalo i day one patch, tak to day one patch řešit nebude a s tím problémem se pak na internetu jistě ještě setkáme. otázkou je, jak často se ten bug projevuje. já bych z toho teď žádnou tragédii nedělal, protože tohle je celkem rozumně řešitelnej bug. za horší považuju tu chybu v questu, co tady někdo postoval v gameplayi, tam už bych se bál víc, protože se to hůř testuje.
    • BTW stejně ty lidi nějak nechápu. Jakmile tam začne něco blbnout, tak to rychle začnou natáčet a šup s tím někam na youtube a ideálně ještě jít ještě pobrečet někam na fórum o tom, jak je ta hra rozbitá... Nebylo by prostě jednodušší hru restartovat a hrát dál?
      • ucho
        nevšiml jsem si, že by lidi brečeli. tak bugy jsou občas vtipná záležitost. spíš je nešikovný ten rozjezd, kdy to někdo hraje a někdo ne. na fóru třeba někdo napsal, že na PS4 už je dostupný predownload. to je hezký, jen kdyby si backeři tu hru na PS4 mohli redeemnout :)
    • No co, normální PS4 grafika *4*
      • jj a jako důkaz můžeme podat nejkrásnější hru roku a nejdnu z nejkrasnějších her vůbec Horizon zero dawn. To je citace z Digital Foundry jen tak
      • ucho
        na PS4 to má nějaký vybledlý barvy, divný.
      • Přesně tak :)
    • Pořád ta hra jakože nevyšla, takže mě to nechává chladným. Pokud to bude takhle rozbité i po vydání, pak mě to teprve bude možná štvát.
      • Tovizejo, tvle muze byt nekdo takovy kkt? Zjevne muze. Oni to urcite do zejtra opravej ....
      • ucho
        no nevyšla. backeři už hru dostali a někdo už ji zjevně může stáhnout a hrát, viz tento člověk v německu. a údajně včetně day one patche...
        takže po oficiálním vydání jiná verze nebude...

        na fóru už se řeší problikávání textur na konzolích a podobně. i tyhle screenshoty pocházejí z fóra, ale dotyčný tam po chvíli napsal, že obrázky musel smazat, protože až do oficiálního vydání nejsou prý screenshoty povolené. potom ale nechápu, že nevadí ty videa na youtube.

        jinak já to samozřejmě negativně neberu, tohle jsou zdá se porodní bolesti. jen mě to trochu překvapuje u těch konzolových verzí, protože tam by člověk čekal, že to nějak protestované mají.
        • Zatím mohou hrát pouze ti, co dostali požehnání od Warhorse (pár youtuberů a recenzenti) a ti, ke kterým se chybou dopravců dostala fyzická PS4 kopie dřív, než měla. My backeři jsme dostali sice aktivační kód, ale PC verze na Steamu se odemkne až v úterý, zatím není možný ani preload.
  • 900p na PS4, strasny textury, chybejici facial animace, prerusovane combat animace, glitche na kazdem patem kroku (prohazuji se textury, mizejici objekty)...

    Nezbyva nez pockat na PC verzi, snad... *6*
    • Ehm .. pokud nekdo nezvlada odladit hru na jednodnej HW ... vis jak to bude vypadat na PC? Mezi nama, prekvapuje me, ze neco takovyho Sony vubec schvali k distribuci. Bejvaly casy kdy by te s necim takovym poslali do rite rovnou.
      • Magister_Peditum
        Jde o to, jestli to je opravdu tak vážný, nebo si Paolo jen trochu nezapřeháněl, jak bývá v diskusi zvykem...
        • Tak k overeni neni nic jednodussiho nez si pustit libovolny twitch (cca od soboty), doporucuju hlavne pasaze ve volny prirode
          • Magister_Peditum
            Jasně, ale hodnotit hru ještě před ofiko vydáním a ještě k tomu z YouTube fakt moc cenu nemá. Ze zkušenosti se s 99% glitchů z YouTube v reálu nesetkám...
            • A já jsem třeba viděl několik gameplay z ps4 tak pc a bez bugů super grafika atd. Lepší je jsi to ověřit.
            • Beru, ale tech twitch streamu bezi asi 10 prumerne, z toho uz si clovek pomerne obrazek udela
            • No nevím ale účinek médií je dost velký. už mám pocit, že kdyby dal někdo na youtube letajicí talíř nebo že k němu přišel pán bůh tak mu to všichni spolknou. Je až neuvěřitelné jak to dneska bohužel je. Ja jsi počkám na vlastní zkušenost, protože vím na 100% že youtube a další kecy jsou nepřesné. Hra ještě ani nevyšla, ale už všichni všechno víme.
  • Ad KC: "inside info, ze tomu chybi tak 3 mesice prace. Day 0 patch nutnost, je to uplne ve srackach ;D"

    Uprimne doufam ze to nebude ceska Andromeda :(
    • K tomuhle by se Vávra měl vyjádřit na Facebooku, když s takovou oblibou postuje příspěvky ze zdejších diskusí. Jestli je hra skutečně v tak špatném stavu, tak dát ji na trh by byl docela hnusnej podvod na zákaznících. A jestli v tak špatném stavu není, tak by jistě zákazníci rádi slyšeli ujištění, že za hru můžou vydat svoje peníze.
      • BohumilCisar
        Ty jsi strašně kyselá držka. Doufám, že hra bude mít úspěch a ty se z toho osypeš natolik, že už tady ty tvé zvratky nebudeme muset nikdy číst.
        • Multinicko, píšu ti jen proto, aby sis zbytečně neošoupal prsty. S multinickami neztrácím čas. Multinicky nemají nárok na diskusi. Už jsem ti to ostatně psal.
          • ¨To znamená, že nemáš nárok vůbec se tady projevovat dle tvé logiky.
            • Používám stále stejnou přezdívku spojenou s jedním jediným účtem zde na Tiscali.

              Od roku 2002.

              Tj. víc než patnáct let.
    • jamar28
      "Inside info" si může vycucat z prstu každý. *7*
      • Tohle info mam nezavisle od dvou lidi kteri maji moji plnou duveru. Jestli chcete verit nebo ne je uz jen na vas.
        Uprime doufam ze to nebude tak zly aby to ovlivnilo recenze. Myslim ze uz ted ma spousta lidi v zahranici pro KC trochu slabost tak par bugu snad dokazou odpustit.
        Pro me je to o malicko tezsi uz jen protoze jsem cetl par arogantni komentaru od Dana o tom jak to ostatni vyvojari delaji draze a spatne.

        Myslim ze ale 23GB day one patch se seznam fixu rozhodne napovida ze to nebude daleko od pravdy.
        • Díky za cenné info. Akorát teda škoda, že nebyly zdroje trochu sdílnější, například v čem přesně ty sra*ky spočívají, jestli je hra rozbitá tak, že je to za trest hrát, nebo jestli to celé jakž takž funguje, ale je ostuda, že se to nestihlo včas všecko spravit.
    • Tak zabugovaný to určitě bude, o tom ani v nejmenšim nepochybuju, ale česká Andromeda, to nevim. Protože to, co potopilo Mass Effect nebyly bugy, glitche a strašný animace. To bylo akorát nejvíc vidět. Hlavní problém byly nudný až otravný postavy, debilní questy, slabej příběh a feministicko-multikulti-LGBTQ agenda pro agendu, bez ohledu na to, jestli se do hry hodí, nebo ne. A moje věštecký koule mi řikaj, že ani jedno (a úplně nejmíň to poslední) u Kingdom Come nehrozí.
      • jamar28
        Asi tak, animace u Andromedy byly občas k smíchu, ale ten příběh, postavy, questy, dialogy...To bylo k pláči.
        • Presne tak animace byli to nejmensi ta hra byla neskutecne nudna
    • Schválně spekulace verdiktu : zabugovana, zdlouhavá, těžká s krásnou přírodou. Nedovolí si tomu dat méně než 7.
    • Taky se bojím
  • To někomu fakt vadí, že nemá papírový manuál? To bez toho nedohraje? Nebo, že figurka je jiná a jinde není? Však u KS nic neručí. Podpořili jste podpořili.
    • Bývali doby kdy jste dostali krásný papírový manuál i v základní edici, ve kterém byla radost listovat.
      • Bejvaly casy, kdy sem k uplne obycejny zakladni edici za nejakych 750Kc dostal asi 60ti strankovou knizku. Nikoli manual, ale proste rozsireni pribehu.
      • Ve Warhorse by byli moc rádi, kdybychom na tyhle doby zapomněli, protože výroba tištěného manuálu stojí peníze a Warhorse by tím pádem vydělali na hře méně peněz. A to přece nikdo nechce.

        Nebo?
        • nebo jsou náklady za vývoj a s tím sdružený platby (nájmy, platy, prezentace, produkce, marketing, atd. atd.) mnohonásobně vyšší, než poslat do tisku kolik? nevim 20 000 tištěnejch manuálů za bratru max 200 000kč a spíš by to spoustu velkotiskáren klidně vzalo na sebe jako sponzorský dar, protože ?Největší RPG česká hra v historii".

          Nevim co má a nemá Vávruv tým v plánu, ale osobně myslim, že po tom příšernym pressu, kterej je pro ten tým teď před vydánim enormní, nezapomenou na svoje drahé fanoušky a svoje meče a manuály zpětně dostanete, třeba do 2 měsíců, hm? a když neklapne pes, možná bude křeček

          GO! KINGDOM COME GOO!...boo
          • Kolik asi tak dostal Notch, kdyz zacal delat Minecraft ... mnojo ... presne NIC. Investoval do toho .... nejspis tisice a tisice clovekohodin, aniz by mu nekdo poslal byt jedinej dolar. TO a prave TO bylo jeho riziko podnikani, nemusel taky nikdy ani jedinej dolar vydelat.

            Co riskoval Vavra? NIC! Nasliboval vsemoznym hejlum hory a doly, nechal si naposilat miliony ... a ted jim neni schopnej dodat ani tu pixlu za par korun.

            A dobre, muze se stat, ze neco nekde nevyjde a bude se to resit expost. Pak bych ocekaval, ze bakeri "zatim" dostanou proste kod do hry, protoze prece nebudu 2x platit postovny (coz je samo o sobe indikace toho, ze se nic resit nehodla) a zaroven bych ocekaval velmi pokornej a velmi obsahlej omluvnej dopis. Teda ... kdyby aspon ta hra byla funkcni, coz zjevne neni.
          • Manuály prý budou jen pdf a making of video jen digitální (a to i pro ty, kdo ho měli slíbené na DVD).

            Protože Warhorse. Držíme sliby. *3*
    • neposlali kovou krabičku, figurku, druhý klíč do hry, dvd s making of (to prý dodají později) meč, podepsaný plakát, mapu.. to už je docela dost
      • DVD samo pozdeji nedodaji ... postovny by stalo mnohem vic nez ta placka, maximalne tak hodej nekam nejaky to ISO a urob si sam.

        Osobne se smeju predevsim zduvodneni nedodani plechovy krabky - ze by to bylo drahy ... a to chudaci nevedeli kdyz to slibovali? Jo ahaaa... ono jim tenkrat teklo do bot a byli financne v totalni riti ...

        Ta pixla by jak tak koukam stala tak kolem 150Kc max. Vcetne potisku. Coz kdyz vemu v potaz i veskerej obsah kterej tam mel bejt = "darek" za 200, v cene 6k ....
    • Posli mi 1000Kc, ja ti za ne poslu milion ...

      Coze? Tobe vadi ze sem ti za tisicovku poslal jeden brok? Ale v nem je atomu mozna nekolik milliard, takze mnohem vic, nez co sem ti slibil.
  • Bakalovi ani korunu.
    • Babišovi taky ne.. kdyby to tak šlo..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit