Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kaermorhen

    Hral jsem hry se svymi detmi. Ted hraji hry se svymi vnuky. A porad je to zabava.

  • SCK alebo CZ? :)

    na to aby via cludi malo deti by to chcelo aj vytvorit prostredie pre to aby sa tak stalo, ked to zdanis viac, moze (a asi) to bude mat negativny efekt. (+ aneb kolko stoji vychova atd. deti, vs vyssie dane ?)

    a co ti da stat za to ze mas deti? almuznu mesacne? co nai zdaleko nepokryje naklady spojene s tym mat deti...


    ale toto je nadlho

  • bodmrazu

    U me nejvic funguje SteamDeck deti si hrajou a ja na ne dohlizim a u toho neco hraju, hlavne hry od Sony na story obtiznosti. Tech 6 hodin tydne taky tak nejak plati. Valve fakt nasel diru na trhu ;-) 

  • Kverulant

    Polovička si občas stěžuje na hraní i bez dětí, tím pádem dobře vím, jak bych si ještě pohoršil. 😎

  • Ne že by nebylo hratelného vůbec nic, ale jsou to jen asi 3-4 nový hry za rok.

    A jak jsem psal, není to jen můj názor, ale i názor mých vrstevníků v okolí.

    Hraju hry 30 let a ve způsobu hledání problém fakt nebude 😄

  • kdyby to bylo tím, tak bych se sem ani neodvažoval napsat😀

  • Marines

    No jo, překročil jsem sice šedesátku, ale hraju dál. Ne sice šílenosti na postřeh, ale klidné strategie jako HoI IV, EU IV a další od Paradoxů. Hry už hraji od devadesátek, dítě vyrostlo a Já s babi se už nestresujeme, hry mne dokonce doporučili lékaři na procvičování paměti, takže asi s hrami už vydržím do smrti....

  • Derp_1337

    To je jenom výmluva.

    Když se chce, tak se vždycky najde nějaká vyjímečně dobrá hra.

    Akurát to člověk nesmí řešit trapným stylem: kouknu se na seznam 10 nejhranějších her mezi teenagery. To pak samozřejmě vyskočí spousta přepálených her.

  • Dle novely zakoniku, lidi co nemaji deti, budou odvadet vyssi dane, takze ti to poradne stat zdani, ze jsi statu nic nedal :)

  • Ty mas jit ven a ne hrat hry! Mlady lidi jsou venku a cestujou!

  • Nemusi, pokud je doma podpora a nenadava ani druha polovicka, pak klidne muzou matka / otec hrat s ditetem hru a je to spolecensky :)


  • Tady prakticky stejně, včetně aktivit se ženou (akorát na to plánování nás moc neužije :D :D :D.)

    Beru to tak, že to prostě teď pár let vydržím, kdy jsou děti malinké a vyžadují plnou pozornost. Pak už budou mít vlastní pokojík a vlastní zábavu a já už budu jen pracovat a hrát (všechny ostatní aktivity půjdou s věkem asi taky do kopru že... :D)

  • Hraní je to po uklízení moje druhá neojblíbenější činnost na HO 

    GT7 a občas Fallout 4 

    (je mi 36 ale citím se pochopitelně na 26)

  • Kazdou chvili se tam nekdo “chlubi” nebo naopak na neco pta. Mozna uz to trochu vymizelo, ale zaznamenaval jsem to hodne. 

  • Kverulant

    Proto nemám zájem stát se rodičem. Baví mě hraní a spoustu dalších věcí, o které prostě chlap rodičovstvím přijde. Hry jsou pořád zábava, občas se příliš opakuje nejúspěšnější vzorec, ale vždy mě ze stereotypu vyléčila nějaká indie hra typu Pony Island. Ono i při práci je problém hrát giganty typu Baldurs Gate 3, natož s dětmi.

  • Derp_1337

    Kde jsi přišel na ty řidiče kamionů?

  • No, mně je 60 a hraní mě furt baví. Co se týká her, které byly o reflexech, ty mě nebavily nikdy. Raději pomalejší věci, kde si můžu o postupu přemýšlet nebo si užívat příběh. Klidně si nějakou akční adventuru zahraju na "příběhovou" obtížnost. Nicméně top hra je pro mě Train Simulator Classic, kde můj instalační adresář má 240 GB. A to jsem ještě začal zkoušet dělat videa z ježdění v TrainSimu. Asi začínám senilnět. Akorát ty oči kdyby nezlobily.

  • no uvidime ked bude ta 60ka :)

    Trocha zabavy: najprv som cital ze "Brewing Aleš" az pak mi doslo ze Ales ako pivo O:-)

  • Dělal jsem na American Truck Simulatoru, takže GO TRUCKS! <3 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit