Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prý v DZ je to o hunu protože nevíš kdo na tebe zaútočí:D Hovadina, v DZ nikdo na nikoho neútočí, protože pak když tě zabijou (a to lehce) tak jsi ztratil více než získáš.
  • Veskoslav
    V současné době je to jedna z mála co-op her, co fungují skvěle na pc. Mimoto, co si budeme nalhávat, většina současných her má děj, který se shrne do jedné věty.
  • Ty vole, nova hra od UBI, to je ale pecka, hral jsi to? To je bomba, totalni narez, ti rikam, kamo. Kup to a zahraj, nejlepší hra. Hrajem to z kamosema, chapes..pivecko..pohodička (pohybuje se jako rapujici cernoch a pomalu si vyndava ze zadni kapsy kalhot s rozkrokem proklate nizko krabičku s marenou), chodíme do ty dark zony a delame tam ruzny kraviny. A o cem ta hra je hele, pta se ten druhy. To ja nevim voe, to je jedno, je to super parba.

    Ne tohle fakt hrat nechci:)
  • Kinet1c
    to zas nie, ale urcite to nie je na 8, teraz este nie, mozno neskor by aj mohlo byt
  • Kinet1c
    rpg ako rpg
  • Kinet1c
    Aj by som rad, ale uz ma to hned aj preslo. :D
  • Zkusil jsem to :D ale jsem LOW lvl
  • 8/10 znamená, že je to prostě průměr *3*
  • SeriousSam
    Dost dobrý. Sice to hrát nikdy nebudu *15* (ne že by se mi to nelíbilo), protože tenhle žánr mě vždy minul, ale překvapilo mě že je to rpg. Když to tehdy ukazovaly, to bylo asi tak před 147 lety *1* (kecám), myslel jsem že to bude další CoD či Battlefield s rádoby taktickými prvky. Jsem rád že to vypadá tak jak to vypadá. Klobouček dolů pánové z Ubisoftu. Jinak recenze Úžo. Lovuju tě Olejníku (nebo jak by řekl Pavel - Volejníku *15* ).
  • Ok takže hype zafungoval tak te´d už můžou vytáhnout ty mikrotransakce a pay to win model.
  • osobně s osmičkou souhlasím, i vzhledem k tomu, jak je finální verze doladěná oproti betě
  • Víc než 7 bych tomu nedal.
  • Veskoslav
    Kdyby se chtěl někdo přidat, tak ID na Uplay Veskoslav:)

    A nejlepší kombinace? Tank, co jede přes štít s výdrží 3000+ a DPS okolo 50 000, k tomu dva technici medici s damage 130-180 000 a elektronikou okolo 2500-3000 a pak klasický damage technik přes věže. Takové chalangy proti nejmenované vojenské jednotce, kdy mají štít+brokovnici, co jednou ranou zabije průměrného hráče se životy, tak tam tank se hodí a dva healeři jej dokáží léčit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit