Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejspis konecne splním svuj rest z mladi diky tomuhle remastru

    Boooze, jak ja miluju kvalitni remastry!

  • jurb83

    Takove ovladanie jedine, s tym modernym lapsusom sa to neda hrat.

  • Kdyz remaster, tak i s hratelnosti :) Nevidim problem v tom, ze ovladani neni zjednodusene pro dnesni deti, ktere musite ve hrach vodit za rucicku, aby je to po 5min neprestalo bavit, protoze se musi snazit, coz beru spise jako mor doby, nez cokoliv pozitivniho.

  • Nechci opět poučovat autora, ale v recenzi je nepravda: "renderovaných filmečků, které zůstaly v původní podobě a rozlišení"

    Ono zmíněné tlačítko pro přepínání do původního vzhledu lze totiž použít úplně všude, včetně filmečků. Doporučuji tedy vyzkoušet a recenzi opravit.

  • "Tomb Raider z roku 1996 se tomu z roku 2013 (a později) nepodobá téměř v ničem."

    Asi proto, že Tomb Raider z roku 2013 není Tomb Raider, ale jenom generická střílečka, která parazituje na tomto slavném jméně.

    Nejlépe tuhle hru vystihl Adventurista ve své recenzi: http://www.adventurista.cz/?page_id=24127

    • uher

      No já hrál všechny TR a i když mi ty nový díly taky úplně nevoněj a mám k nim nemálo výhrad, tak musím aspoň uznat, že je mi mnohem sympatičtější ta nová Lara. Ta původní byla sadistickej magor, co vybíjí ohrožený druhy, střílí neozbrojený lidi a celkově je učebnicovej sociopat.

      K současný Laře jsem schopnej si vybudovat nějakej vztah. K tý původní bych měl strach se otočit zády.

    • frank.horigan

      RE: mike92 - Jen Generická střílečka?  To snad ne :)   TR 2013 je jedním nejlepších rebootu vůbec.  Ten posun k filmovosti je obrovský. Prostě doba pokročila a je potřeba ve hře mít něco víc. Mimochodem TR měl už reboot v roce 2006 a ten Legend byl taky na svou dobu VELMI dobrý.

      O Původních Raiderech (teď hraju dvojku)  bych taky mohl říct, že je to generická 3D plošinovka odehrávající se v blbě otexturovaných krabicích od bot co jsou naskládané dle potřeby na sebe. 

    • Derp_1337

      Ono to chce sundat růžové brýle a zamyslet se nad tím, jestli by ten prastarý gameplay z roku 1996 dnes někoho vůbec bavil. Co myslíš? 

      Já ti odpovím: Ne, moc lidí by to nebavilo.

      Vyjímkou by bylo pár pamětníků, co by chtělo nostalgicky zavzpomínat na staré časy. Ale takových hráčů není dost, aby se prodalo aspoň deset miliónů kopií hry.

      Osobně musím souhlasit s názorem níž od Milovnikakoček, Tomb Raider 2013 byl dobrým vzkříšením série.

      • " jestli by ten prastarý gameplay z roku 1996 dnes někoho vůbec bavil."

        Tak já myslím, že teď díky remakům to půjde porovnat docela snadno. Bude stačit vzít prodejní čísla nové trilogie, remaku a uvidí se, kolik lidí dnes tak stále miluje tu starou hratelnost.

        • Derp_1337

          Ty čísla se dají porovnat už i teď.

          Tomb Raider (2013) prodal přes 3,4 milióny kopií za první 4 týdny.

          Zatímco za první týden prodejů Tomb Raider 1-3 Remastered utržil tržby asi za 1 mil dolarů. Což přepočteno na prodané kusy při ceně 30$ dělá cca 33 tisíc prodaných kopií. 

          Jestli se TR Remastered bude prodával nadále stejným tempem, tak za 4 týdny bude prodaných asi 140 tisíc kusů. Z praxe se dá spíš usoudit, že prodeje se budou zpomalovat. Ale i kdyby to bylo těch 140tisíc, tak to je o hodně méně než znovu vzkříšená série v roce 2013.

    • Milovnikocek

      Recenzent je úplně mimo. Vzkříšení série se povedlo na výbornou.  Jediné s čím se v té recenzi dá souhlasit je množství soubojů s nepřáteli. 

  • frank.horigan

    Tomb Raider 2  - jak ho dnes vidím já.

    Pokud někde vyhrabete 3D televizi, projektor nebo CardBoard. Nebo naopak vybalujete MetaQuest 2/3  vyzkoušejte !!

    https://www.youtube.com/watch?v=e8BgOcmFHkw&ab_channel=StereoscopicGameplay

  • jurb83

    prave Uncharted tazi zo starych tombraiderov

  • jurb83

    za mna uplne v poriadku, tr1 uz prejduty,, drtim teraz dvojku a original ovladanie ma svoje caro! 

  • nevkusny lennonky? jokester...

    staci si Laru Croft vyhledat treba na deviantartu (nebo jinde) a nepomuzou ani ty

  • SouleateR12

    Chudáči to nezvládají. Ach to je ta krásná sluníčkově zhýčkaná doba. Jen se snažte. Pravý peklo to bylo na PSone. Tohle je lambáda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit