Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inšpirácia v Uncharted je zjavná, ale oproti nemu to stejne vypadá ako budget.
  • Restart serie Tomb raider !Video mě přesvědčilo,že vás hra stejně povede k cíli a svoboda volnosti je ta tam..
    • Pampelisska
      Stejně jako v 99% dnešních her?
  • Pekna holka, vybusny sudy, luk.... a stejne vam nevim :D
    • Pampelisska
      Pořád lepší než pražskej golem s bojovejma kombama!
      • Tam je ten zasadni problem ze Golem je proste cista fikce ale Lara se tvari jako "realisticke"dobrodruzstvi sestnactilete holky co cestou zabiji lidi lukem. Chapu ale ze nekteri lide to proste nepochopi :D
  • Tezko rict jak na tom bude cela hra, ale budi to ve me velmi dobry dojem. Tomb Radier jsem hral prvni dva dily coz uz je hodne davno, dalsi dily mne proste prisly uplne to stejny a ty posledni to uz slo uplne mimo me. Dost povedeny restart, celkove na me hra zanechala pozitivni dojem tim celym pojetim. Zatim jsem tohle v zadne hre nevidel, mam na mysli to reagovani na zraneni, celkove pohyby postavy, prechod do krytu je velmi zajimavy. Hodne na me cela postava pusobi realisticky, nebo aspon o dost vic nez v jinych hrach. Ve srovnani treba se Samem Fisherem kde mi prijde, ze postava se hybe jako ninja po 20 kavach je tohle urcity pokrok. Jestli to bude klise, koridor apod. to se teprve uvidi, mne se zatim hra libi tim co predvadi, ale to muze byt pouze muj nazor :-) Za me palec nahoru tehle hre
  • Ale jo, zkusim zapomenout že to měl bejt Tomb Raider a budu to brát jako akční hru v pěknym prostředí. Docela se i těšim
  • Chudák holka, pořád někde padá, válí a to v koridoru pět metrů. Výdrž ale má to je pravda, skoro jako celý ragby tým. Nad touto hrou jsem skoro neuvažoval, ale teď už ani skoro. Po odehrání mnoho her v posledních dvaceti letech mě tohle už opravdu nebaví. Dohrajete za "pěkných" 10 hodin a co.. co pak, aby jste nelitoval peněz tak si to dáte ještě jednou a...
    Tohle je totálně bez nápadu a jakékoli inovace nebo invence!
    Jinak hrál jsem tomb raider 2,3,4 v té době to bylo dost dobré a těžké.
    • dnes se inovace mozna ukazuji v technickych strankach. Jak by si hru zmenil ty? Ja za sebe rikam, ze tento napad restartu se hodne povedl a necekal bych to a ver, ze pokud bys hru hral treba tam najdes spousty inovaci. To ze nekde pada, vali se apod. je na efekt, nebude o tomto cela hra. Ano je to koridor, ale ja na druhou stranu nejsem zastance otevrenych her. Jsem dost vytizeny casove a ke hram se dostanu zridka a hlavne kdyz uz je nejaka povedena. Za rok asi 4 hry a to musi vyjit fakt neco co mam rad. Nemam cas behat dlouhe hodiny po mape a delat vedlejsi mise, u hry se chci pobavit a uvolnit a myslim, ze v dnesni dobe je to % techto lidi vysoke.
      • Taktéž nemám na hraní tolik času co dřív, ale když si koupím cca. také 4hry za rok tak chci alespoň trochu inovativní věc a propracovanou. Pro příklad moje novější top hry:
        Zaklínač 2, Fallout New Vegas, LA Noire a i ten Dishonored. Tam cítím vůli po inovaci a chuť udělat co nejlepší hru. Ale jasně každý máme jiné priority a potřeby.
  • Pampelisska
    Sice to vypadá na koridor, ale aspoň se tam pořád něco děje! Lepší než se půl dne trckat velkým poloprázdným světem jako třeba v Oblivionu! Těším se...
  • Imrael
    Nevím, ale mě se to líbí. Jednak Lara je v tomhle podání opravdu krásná, ale je to opravdu jiný TOMB RIDER a nevím podle těch 11 minut, jestli je lepší nebo horší, ale je jiný a popravdě se mi líbí, jakým způsobem je to vyprávěný, že ač člověk čeká klišé pointu, stejně to má něco do sebe .. Ale jenom můj názor .. *5*
    • rancor1223
      Přesně takhle jsem smýšlel než jí dali do ruky samopal. Pak to šlo hodně rychle z kopce...
  • sirWallace
    Prvni mne sympaticka Lara.. Tahle serie sla uplne mimo mne.. Mozna, ze jen do ted :)
  • Zřejmě to není k tématu, ale ta "nová" Lara je neuvěřitelně krásná ženská *3* ...
    • Vypadá přesně jak má, jako že potřebuje pomoct... *3*
      • rozedru si prsty klidne do kosti jen abych ji pomohl. to prisaham!
        • Pomůžeš jí, potom poděkuje a rozloučí se s tebou. A pak si už ani sám nepohoníš :D
    • Souhlasím, ale jen v případě pokud není zkrvavená, sedřená a necáká se někde v močůvce.
      • správné děvče z JZD... víc takových!
    • Hezčí je ta holka z Cerbera v ME2
      • Miranda hezčí než nová Lara ? Ty si blázen *1* *1*
      • Pampelisska
        Máš na mysli tu nadutou Mirandu? No nevim, neřekla bych, že vypadá nějak výrazně líp než nová Lara! Teda až na to že má bujnější poprsí a naducanej zadek... na to vy chlapi slyšíte, viď? *15*
        • Ferdis2
          No netuším ako u ostatných chlapov, ale v mojom prípade sa Mirande podaril zázrak, a to ten, že som si radšej začal s emzáčkou Tali *14*
        • Ano.
        • Nevim, koho poop myslel, ale když už bych měl lovit ve "vodách" Mass Effectu 2, asi bych raději vzal za vděk Kelly Chambers. *2*
    • Kéž by to šlo zhmotnit :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit