Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kampaň dohraná na Veteran za Outlandera, urobil som si dost naprd build, dostával som poriadne zabrať :D, ale tom to je, takto to mám rád.
  • Osobne sa mi viacej paci T II :) mal som D3 ale nebavilo ma to hlavne pre jednoduchost hry, aby som si hru poriadne zahral musel som ju prejst a az ptm zvolit tazsiu obtiaznost. Ano bola to dobra hra proste DIABLO woooow :D ale chybalo mi vylepsovanie postavy atd. atd. vsetko to co chybalo v diabli som nasiel v T II , jednoducho T II u mna vyhrava :)
  • Zaujimave D3 dostalo skoro az 10 vsade.
    Torchlight II je celkom vyvazena hra za babku a davate jej 8/10.
    Nehovorim ze je to zla znamka ale minimalne si zasluzi hodnotenie aspon na udovni D3 alebo este viac.
    Kedze cenova hybeme uplne inde mali by ste zohladnit ze D3 stoji 3x viac nez TII.
    A zvukovo je hra velmi dobra , hlavne hudba klasika la Diablo vidno ruku "hochu" z povodneho Diablo teamu. Hra je to velmi chytlava , a dokazete ju hrat i po LAN-ku co pridava na kuzle.
    Mozno tam nie su nejake WOW cutscenky ako z D3 ale tu predsa ide o hru a nie o nejake cutsceny ktore ako tak sedia do pribehu. U mna T2 vyhrava nad D3 vo vsetkom , stylom,zvieratka (pets) , lan , funkcy COOP bez lagov , skvele dropy a zabavne BOSS fighty , hladky start,nepadanie severov , moznost ihned hrat aj cez lan ak nie su servre dostupne , super updaty (patchovanie) , slusny balanc a skvela muzika...to vsetko je T2 opdorucam a mne zatial T2 pripada ako action-RPG roka.Nesmieme zabudnut any na modifikovatelnost , ehm teda MOD-y ktore pridu hned ak vydaju toolbox.
    • Veskoslav
      Pokud vím, tak i tady dostalo D3 8/10, většina magazínů dávala 8-8,5/10. Nečetl jsem magazín či neviděl, kde by Diablo III mělo 10/10. A D III stojí 1150 a T II 480:)
      • Joystiq , Giant Bomb a jeste dalsi precti si na Metacritic-u , davali D3 100 ehm teda 10/10.
        A mozna nejvic davali 90/100 cili 9/10.
        Co je absurdita na plne care .Ta hra byla tak max na 7/10 , a jeste k tomu zadnej END GAME , aspon ze TII bude myt ty mody *15*
        • Big_Pete
          lol, prej zadnej end game, to ze nejsi schopnej se k nemu propracovat, neznamena ze ho nema, trotle
      • FeebeEWN
        Torchlight 2 se dá sehnat od 400,- ... zdá se mi to nebo sem záměrně dáváš pomalu nejnižší cenu na trhu Diabla 3 a nejdražší Torchlight 2? :) Mám obě hry a T2 u mě vyhrává na plné čáře. Diablo je jenom ověnčené pozlátkem a nálepkou známé značky. nic víc
        • Big_Pete
          hmm taky je jenom promakanejsi, vypada lip, je tezsi (proto asi brecite), je u nej lepsi servis(pravidelny patchovani), vydrzi dyl, atd.atd.

          to je jenom tak pro informaci
        • u mna zase vyhrava D3 - T2 som nezvladol hrat dlhsie ako hodinu koli tej presaturovanej ultrafarbickovej grafike - mozno som jediny ale pripada mi smiesne ako polka sveta riesila grafiku D3 ako obrovske minus lebo je "kreslena" a s grafikou T2 je kady spokojny - ved aj jednotka bola taka...

          btw. neriesim herne principy atd. tie ma T2 klasicky dobre ale D3 aj ked je ine (a zmenil by som tam minimalne jednu vec) hra sa ako po masle a bavi...
          • S tou grafikou máš na jednu stranu pravdu, ale ono si lidi stěžují hlavně na ten posun grafického ztvárnění od D2, kde přece jen ta grafika tak barevná nebyla.
            U T2 si stěžovat nemůžou protože ta hra tak byla koncipovaná už od jedničky :D.
        • Veskoslav
          Diablo se dá taky sehnat od 1029....A co jako? Vzal jsem to s Alfy a s Alzy, což jsou průměrné obchody s průměrnými cenami. Nic víc, nic míň. A nejdražší T II stojí 880;)A na Steamu stojí 474 Kč, takže nevím, co tu zase chceš rozjet za hádku o ceny;)
  • Parádní hra - příběhová linka dohraná teď akorát vyzkoušet všechny postavy a bude :-) MP je výborná věc a za ty prachy to ku*wa stojí! D3 ať se jde s 60€ vycpat...
  • Jednim slovem: nuda
    • A hrál jsi to vůbec?? *3*
      • Normalne bych na takovou otazku ani neodpovidal, ale jelikoz me neznas, tak ANO. Hru jsem hral neco malo pres hodinu a nudila me. Napr. Sacred jsem dohral.
        • tot je omnoho zabavnejsie ako sacred
  • Veskoslav
    Mám nahráno cca 20 hodin a mám takové no, zvláštní pocity. S D 3 bych to nesrovnával, T II je o něčem jiném:) A pominuli fakt, že slovo vzácný předmět v T II neexistuje, protože mi toho padá tolik, že pomalu nevím, jestli si nenajmou karavanu a ty předměty mít tam:-D Ale hra jako taková určitě nezklame hráče a příznivce "diablo" her. Zamrzí jakákoliv absence příběhu, ale zajímavá povolání a prostředí (graficky no chvíli jsem si zvykal na to, že je to jenom T I s vylepšenou grafikou) Vám spříjemné postup. Pro některé je tu bonus v podobě LAN (osobně už jsem přes LAN nehrál od roku 2008:)) a i cena není zanedbatelná. Jenom doufám, že jestli se do toho pustím hloubějí, že se nedostaví nuda jako u T I, kdy prostě v XX patře to bylo pořád dokola a taky to byl jeden z důvodů, že jsem hru dohrál pouze jednou. Snad se tvůrci poučili a T II nabídne důvod hru znovu a znovu spouštět. A cena? Více než příjmná:) Za mě 7,5/10.
    • Po 70 hodinách (nějak moc dobře mi vyšlo volno v práci) jsem se ještě ani trochu nudit nezačal a mohu říct, že je to první hra kde si NG+ skutečně užívám. A neboj slovo vzácný předmět T2 zná....kolikpak jsi získal legendárních zbraní? Já ještě ani jednu *3*
      • Tak prave T2 pojem vzacna zbran pozna, az na 36 lvl mi padla prva unikatna obojrucka. Tu nie je mozne si kupit idealnu zbran za namlatene goldy v aukcnom dome ;-)
        • Mě se unikátni sypou pořád...z bossu uplně pravidelně
      • Veskoslav
        Tak tu jsem nezískal ani v D3:-D Myslím spíše mnžství předmětů, co padají. Přijde mi to, že každý druhý mob má v sobě "zabudovanou" lepší věc:)
  • farrao
    Už se nemůžu dočkat, jak to vyzkouším :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit