Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo. To mě zklamalo. Tak možná se o tu hru ještě okrajově zajímat budu. Když to bude mít dobrá hodnocení, třeba si jí zahraju. Kdyby to bylo real-time s pauzou jako třeba první dragon age, každý by si přišel na svoje. Dá se tak krásně plánovat strategie. Ale čekat na tahy, moct udělat jednu věc a čekat dál. Když to někoho baví, přeju mu to. Realtime strategií taky už moc není. Co nám zbude. Oči pro pláč *13*
    • tak davat za vzor trapny souboje v dragon age a plivat na neco, co jsem jeste nevidel, hype je holt jiz soucast nasi kultury *6*
  • Tak z toho moc radost nemám, tahové souboje mě v RPG nikdy nebavily.
    • no tak nic no, tuto hru si nekupim aj ked bude na MA OS. Planescape Torment bolnaozaj skevely a to ze suboje boli v real time robelo celu hru sviznejsiu. Podla mna to teraz doje-bali na celej ciare.
      TATO SPRAVA MA NAOZAJ SKLAMALA :((((((
      TAkto do-mrdat HRU:((
      • vy jste lupeni, vůbec nevíte, jak to nakonec bude nadesignovaný, třeba to bude hratelnostně naprosto jiný - třeba v původním Planescapu bylo podle mě těch soubojů až moc, teď jich třeba bude výrazně míň, takže nebude potřeba dělat něco svižnější...

        dočkejte času a třeba zjistíte, že to bude sice jiný, ale taky super :o)
  • Fajn, cim vice, tim lepe.
  • MickeyMutant
    Potěšili mě. Zdá se, že netradiční způsob financování může přinést rozhodnutí, kterého bychom se asi normálně nedočkali.
  • Dobré rozhodnutí, vždycky si rád rozeberu nepřítele kousek po kousku.
  • smajdal
    tahové jsou víc noob-friendly, ale za to pomalejší a nudnější
    • to vůbec nemusí bejt pravda, na tahy například nemáš šanci vykosit bandu příšer dřív, než k tobě dojdou... a samozřejmě taky před nima utíkat a smažit je přitom
      • smajdal
        to jo no, i tahovky se daj zkazit, jako u Falloutů...
    • A vite, kdo mel stejny nazor? Hitler!
      • To máš asi pravdu. Tahovej blitzkrieg se mi představuje fakt blbě
      • MickeyMutant
        Proto taky dostal ban na Xbox Live.
  • Vždycky jsem dával přednost tahovým soubojům (ufo, x-com, jagged alliance, Fallout), ale poslední dobou se mi docela líbí real time s pauzou (Baldrus gate, never winter nights, back in action, crossfire)
    A třeba Omerta - city of gangsters, tak tam se tahy vůbec nehodily, ale co už, pokud to bude dobrá hra, tak si ji užiju tak jako tak..
    • Souhlas, je to proste rychlejsi a prijemnejsi, efekt i zazitek byva podle me stejny ne-li lepsi, kdyz se to pouze pauzuje.
  • proč ne, souboje mě v Planescapu stejně bavily nejmíň... naopak nejvíc mě to bavilo v bordelu :)
    • Jojo, nejlepší videoherní bordel v historii. Docela mě mrzí, že nějakej takovej neni i v Praze. Každopádně doufam, že se zase dočkáme nějakejch podobnejch nezapomenutelnejch míst. I když bude těžký původní hru překonat, protože skoro všechny lokace patří do zlatýho fondu.
      • Bez diskuze. V Úlu bych nechtěl být ani minutu, i kdyby mi někdo zaručil bezpečný návrat :)
        • Viktor_H
          Pff, v Úlu se ti dostalo toho, co ti ty namyšlený nány v bordelu odmítaly poskytnout...
    • smejki
      bordel je boží!
      tak se na to musí. bulvárně nalákáme neznalou omladinu na bordel a ta pak bude jenom čumět, co že za hambinec to je :D
  • Myslím že tahové souboje pokud budou dobře dělané nejsou na škodu naopak to dělá krásné možnosti taktizování...já jsem zatím spokojen :)
    • To sice ano, ale nevím co je špatného na soubojích jako jsou v BG nebo Planescape Torment. Když je potřeba tak pauzovat a změnit pozici nebo kouzlo/postoj atd.

      Tahy zpravidla moc protahují celý souboj. Mám rád wizardry, ale tam jsou ty souboje opravdu hodne dlouhy, obvzlast ve wizadry 8, kdy jste meli treba 6-8 postav (ted si nejsem jist nad maximem) a kazdymu davate kazdy kolo prikaz a pak proti sobe treba 20 nebo i vice protivniku. To pak jeden souboj trva "cely vecer".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit