Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mdkGT
    Strasne rad bych si koupil collectors edici, kdyz ona je takova divna. Katapultik a pytlik s mincemi do nejake deskove hry :(
  • Seleukovci v prvním díle neměli tvář - vpodstatě měli všechny nejlepší jednotky co člověk kde mohl sehnat u jiných národů, taková uměle stvořená národní směska kdečeho, proto jsem za ně taky nikdy nehrál, nedokázal jsem se vžít do národního cítění
    • Magister_Peditum
      To měl Pontus taky, ale nejvíc OP byl jednoznačně Egypt. Výhodná pozice, bohaté provincie a silné jednotky prakticky ve všech složkách. *3*
      • sv.Georgius
        Nevím já byl nejbohatší za Řeky ti mě přišli nejlehčí hned u sebe nejvyspělejší města všechno na moře + 40% nakladu k lodím diky monumentu a myslím +4 oddanosti díky soše Diovy.

        Takže podle mě to měli takhle nejlepší Řekové taky 5 falangy jsem držel město. 10x na něj útočili a pokaždé bitvy vypadali 2500 tisice pro mě 20-100 pro ně.

        Egypt mě nevyhovoval taky potom neměl nějaké silné jednotky spíše byl na množství a Egyptská Garda se dělala 2 tahy takže hodně špatný k tomu všechno slabí loďstvo a velké nepokoje.
    • a než se tu objeví Vekoslav nebo jiní onanisté, jsem si vědom historického pozadí Seleukovců, prosím nechte si svá moudra
  • Velký počet DLC mi vůbec nevadí, pokud jsou zdarma. CA na to jde chytře, zatím jsou 3 DLCčka z toho jedno placené ( k předobjednávce zdarma ), proto musí být všichni spokojeni s postupným přidáváním obsahu za "0Kč". Jen tak dál a vůbec mi nebude vadit si potom za nějakej datadisk/velké DLC zaplatit. Už se nemůžu dočkat 3.9. *4*
  • Jaký to má vlastně engine? Můj ntb má celkem problémy s Empire a nechce se mi stahovat 15GB jenom abych to odzkoušel...
    Je tady někdo schopný porovnat hw náročnost s ETW?
    • Orientační požadavky najdeš zde (http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=4691&game=Total%20War:%20Rome%20II), ale existují i jiné servery. Např. Rome vydavá u nás Comgad, kde najdeš požadavky.
    • Co máš za notebook ? Já jsem hrával Empire a Shoguna na notasu v pohodě.
      • Ja taky. Mam Acer Aspire Timeline Ultra M3 s intel core i5 (Ivy Bridge) a NVidia Gt 640 (Kepler) s 1GB Ram. A Shoguna rozjedu na plne detaily (snad krome travy)
        • Chevy, prosim neber to zle, ale 1GB ram? Sorry ale to Ti vykon PC musi degradovat neskutecne (win7/win8?). Zkus 4GB a mel by jsi poznat rozdil jak prase (byt 4GB neni moc)
          • Spatne jsem to napsal :D 1Gb ma pamet jen ta karta, jinak notas ma normalka 4 GB Ram :D trosku jsem to zmotal dohromady
        • Vidím, že sa vyznáte viete mi poradiť. Ja viem, že zatiaľ to je len teoreticky ale či je šanca je by mi na tejto zostave išla hra na full details (nemusí všetko ale aspoň väčšina detailov na full)

          http://www.alza.sk/asus-k55vj-sx069d-black-d363978.htm?kampan=heureka.sk
    • Tak bude to urcite nerocnejsi nez etw. :D
      • No rome asi na ntb nerozjedem *15*
        • samozřejmě že ano, záleží na konfiguraci... notebooky s grafickým čipem Intel HD 4000 co se pohybují kolem 15k CZK bezproblémů zvládnout Shoguna 2
  • To mi připomíná: silueta startovní mapy Seleukovců v jedničce silně připomíná Thompson M1 :) Byli dost variabilní. Jízda, sloni, pěchota, akorát Egypt mi pil krev + města s morem :D
  • Skvělá zpráva jen tak dál !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit