Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím, jen takový dodatek. Před cca 10 lety probíhala celosvětová kampaň stolní fantasy hry. Hraly rasy order VS destrukce. Po tom co se všechny body sečetly, vyhrál chaos. Vytvořil se lore, kde chaos je už v Aldorfu, když v tom přijdou upíří, masivní magii nechají vše povstat ( lidi, trpoše i chaosáky) a hurá, jdeme zachránit svět warhammeru. Ptáte se proč? Inu v tu dobu nebyl v plánu ještě END TIMES a logicky vampíři , ačkoli jsou sebemrtvější a řadí se do destrukce, chtějí vlastně vládnout lidem. Něco pít musí, ne ? *3*
  • Prophet
    Pokud na začátku jakékoliv frakce uslyším: " the air was filled with smoke and blood", tak se na místě zastřelím
  • Já prostě nevěřím, že ta hra bude fungovat DAY ONE...
  • "... vysokému upkeepu ...", "korupce Chaosu" atd.
    Nejsem náhodou na eurogameru?
    • Co se ti nelíbí?
  • Sily Chaosu smetli Norskije a Trpasliky, vyplenily Volksgrad a Praag uz se trese...i kdyz mozna ne, kazdy me vyhlasil valku a celim ted presile, sakra nemel jsem spechat a mel jsem zalozit dalsi hordu/y :)
    Zatim si chrochtam, jede skvele, bitvy bavi, uz dlouho v TW se me nestalo ze bych jel kazdou i ty jasne...Je to svezi vitr...trpaslici, bestie, firebally litaji vzduchem, netopyri proste ma to šmrnc
    • Inak doplnim - nacteni hry par sekund a dokonce bitvy uz taky, tah PC taky zalezitost sekund...bug zatim zadny, v jedne bitve prekryla zem jednu jednotku nachvili jeji cast tot vse...
      Armady protivnika se spojuji a vyckavaji...napadeni u me zasadne jen kdyz PC spoji tri armady az pak si troufnou. Frakce spolupracuji...
      • A co AI? A na jakou obtiznost hrajes?
        • Tak zatim jedine co muzu tak z pohledu Chaosu za 5h cca - protivnik se spojuje, vyckava, da do kupy army 3000+ apod az pak zautoci...a valku me prakticky vyhlasili vsici celkem brzy, stojim proti spojenym dvou frakcim ted...a ve valce s pěti celkem.

          Zatim je tedy brzy hodnotit, 2 ruzne rasy cca 30h celkem a pak si troufnu
          • A Ai v bitkách ? Posílá generála na smrt a umí kouzlit? Jak hraje nejtěžší obtížnost?
            • Uplne na nejtezsi jsem nezkusal...kazdopadne kouzli, utoky jizdy do zad treba a zajimavej moment vcera dve male armady ruznych frakci kteri nejsou ani spojenci spolupraovali proti me pac vedeli ze vten moment jedina moznost jak prezit...
  • Terror, empire, blood eye, winds of magic... a najednou bum, bánší.
  • BLOOD AND GORE DLC jako pro ROME 2 *1*

    Super praktika. Další osekávací firma která tam bude cpát základní věci ve formě placených DLC.
    • TheGGG
      šak BaG bylo vždy jako placený dlc už od shoguna 2 s trapným argumentem, že chcou udržet nízkou věkovou hranici...
      • Vzhledem k tomu, že ta hra má rating 16+ a ten pack 18+, nevidím důvod, proč říkat, že to tak není, vždyť mají pravdu. Jediná díra je v tom, že by to mohlo být o půlku levnější, protože Steam by to povolil prodávat i za 0,99 euro, tam si samozřejmě nahrabávají, ale očividně s tím ratingem mají pravdu, byť se mi to třeba může nelíbit (nelíbí)....
        • Dáš tam rodičovský zámek a hotovo. Aby to matce nevadilo....

          Navíc když to jde v menu zapnout tak to je fuk. A komu vadí rating 16/18? To na Steamu má někdo pravdivé údaje nebo co? Trapné a zbytečně rating 16 jim jako přidá 300k prodejů? Když již takto hloupé tak to základní dlc zdarma jako witcher
          • Tak ona se ta hra neprodává jenom na Steamu, ale jako strategie, kterou často hrají i starší lidé, slušně i v retailu a jsou země, kdy 16+ nebo 18+ je opravdu velký rozdíl v tom, kde se co dá prodávat a inzerovat.... Reálný vliv samozřejmě netuším, jaký je a asi ani nikdo jiný to neví přesně, ale dokud jim bude vycházet, že je to číslo větší než počet těch, kteří si hru nekoupí právě proto, že v základu není blood and gore a je až možnost si to dokoupit, tak z jejich pohledu jde o správný krok. Každopádně tady asi ani CA nejde o to, aby se ta hra nedostala do rukou mladším 18, ale aby si mohli na krabici a před trailer dát tu nálepku s 16 a mít výhody spojené s tím, že je to prostě teen rating. Že si tím rovnou i nahrabou, to nepopírám a taky nejsem nadšený, pořád je to zbytečně vyhozených 60 korun, které jsem jako dospělý vůbec nemusel platit a když nic jiného, mohla by to být polovina. A zamčená možnost v menu jim nepomůže, stejně jako zapnutí/vypnutí v menu - dokud to tam JE, tak ty agentury to berou jako že to tam prostě JE, stejně jako kdyby to udělali třeba jako DLC zdarma, protože i to se počítá jenom jako update a mohlo by jim to změnit hodnocení pro celek.... prostě to opravdu není až tak jednoduché, jak si to podle mě mnozí představují. Takže tak.
            • 1. tak pro někoho i to, že musí mít svou hru v 18+ sekci a ne ve výloze nebo spolu s ostatními "právě vyšlo" hrami na těch nejviditelnějších místech je problém, jinak třeba v Austrálii až do roku 2013, pokud jsi neměl 16+, tak jsi měl smůlu a hra byla ve stejné kategorii jako péčko a klidně se podívej, co se tam občas s hrami 18+ děje dodnes, kupříkladu http://edge.alluremedia.com.au/m/k/2016/03/target.jpg

              2. vzhledem k tomu, že ty agentury jsou všude na světě a je na jejich hodnocení navázaná příslušná legislativa, tak se bohužel nechat šikanovat musí (a opět je to něco, co mi samozřejmě vadí)

              3. zdarma to dát nejde, protože pokud je DLC zdarma, počítá se jako update hry pro všechny (tzn. není tam žádná bariéra - cena nejčastěji placená skrz kreditku - mezi tím potenciálně "ohroženým dítětem" a nevhodným obsahem) a tedy je možné přehodnocení celé hry jen kvůli němu, minimálně ESRB to tak má (což je celá Severní Amerika), ostatní si můžeš dohledat sám, pokud tě to zajímá

              4. na Steamu se nedá prodávat věc za korunu nebo cent, povolená je nejnižší cena, která je 0,99 euro/dolar/libra etc.

              Že je to ale nevděčná práce být za ďáblova advokáta.... *1*
            • A co je na dlc zdarma update? Musíš to koupit zdarma sám. Tedy to tam není :) stejně jako kdyby to stalo 2k. Musíš to koupit a odsouhlasit.

              Tady to prostě tak schválně chtěli....a pak to hrdě prodají:D

              Ještě , že na přidání dlc pro steam je fígl.
            • Většina se prodá digitálně. Tam to je jedno. A kde mají problémy dát 18+ hru? V obchodě s hraním to dají vedle do sekce. V supermarketu nikdo tohle nekupujete. Jen hry pro děti. I když tak vedle je trafika kde to je.


              A nechat se šikanovat pseudo..
              Vychovatelkou agenturou je šílené. Dopad má nula a kdo se podle toho ratingu řídí? Aktivní matka v USA? No, das to jako dlc volitelné zdarma a hotovo. Není to součástí hry a 18+ to dlc má. Případně za 1kc.

              Zde ta firma chce odrbat a využít hráče. Kdyby nechtěla udělají to jak jsem psal. Zdarma za 1kc.
  • Recenze Total Warů od Aleše Smutného bych bral s rezervou. Není to tak dávno kdy ještě před vydáním dal Rome 2 taky 9/10, když jiné nezávislejší recenzenti tomu dávali 6/10 a všichni vímě jak to dopadlo. *7*
    • Tenhle typ recenze - popis vlastni kampane se vsemi uspechy i neuspechy je pro me ideal...spokojenost. Verim ze to bude oka. A i ten Rome sem si ve finale uzil, at zije Marcus Antonius :)
  • @Drizzt
    Warcraft je mladsi jak Warhammer, takze je to spis obracene *1*
  • Aleši, budu Vám věřit. Jsem dlouholetý fanoušek obou sérií, ale nebyl jsem si jistý, jestli tato kombinace za to stojí. Kupuji a doufám že to bude OK.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit