Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    Dotaz: Lidi nevíte jak je to s časovým omezením? Autor recenze píše o 300 - 400 tazích což mi přijde jako neverending story. Např. v historických dílech jste museli vyhrát kampaň do určitého roku. Je to i tady?
    • vyhrat si musel ale vacsinou sa dalo kludne pokracovat v kampani aj po splneni podmienok
  • vypada to fakt dobre, jen skoda, ze k tomu behem roku vyjde 10 dlc kazde po 15 dolarech, koupil bych hned, ale takhle budu cekat na nejakou steam slevu
  • Já nevim já tomu prostě nevěřím , obvzlášť co jsem čet z jiných recenzí jak moc omezili a zjednodušili strategickou část ... někteří dokonce říkaj že to omezili natíolik že je hra jen simulator bitev :-(
  • Hezky napsano, zrejme se libilo.

    Po zkusenostech z King Arhtur kde kouzla a hrdinove (a lucistnici!) byli presilneni, mam z toho kouzleni zde rekneme obavy. Aby to nedopadlo tak, ze bude stacit produkovat levny jednotky a de/buffovat je dle potreby, napr. To ale zjistim az hranim. Co zni velmi dobre je, ze v bitvach hra bezi lepe nez Attila, kde v podstate zadny efekty krome ohne nebyly.
    • XorxoxTalarius
      Jak uz je v recenzi, kouzla stoji manu a jak ji za to kolo spotrebujes, tak jsi dokouzlil. Plus kouzla ti muzou bouchnout do xichtu a ve velmi spatnem pripade sesilatele i zabit, takze si na kouzlech postavit pater armady nebude dobry napad. Navic slabe jednotky maji nizkou moralku, takze rychleji zdrhnou z boje ...
      Kazdopadne by se to urcite dalo jako ztrategie zkusit, teda do momentu nez by na tebe zautocili Chosen One a zmasakrovali armadu sedlaku bez ztraty na vlastni strane *15*
      • Ja jen skepuloval. I recenzent poznamenava, ze diky kouzlum a hrdinum se bitvy hrajou trochu jinak nez v ostatnich TWech.

        Potencialni "problem" se silnymi hrdiny ci kouzly vidim v tom, ze AI je neumi efektivne pouzivat coz dava hraci vyhodu kterou osobne nechci. Ne, ze bych kouzla a hrdiny nechtel z principu, jen to nechci jako levnou cestu k vitezstvi v singlu.
        • AI dávala ve všech TW hráči výhodu : )
          • Ano, zejmena na mape byla AI tradicne slaba.

            Nicmene, pridavani prvku ktere tzv "exploits" (vyuzivani) chabe AI umoznuji, neni dle meho stastny pristup. Tedy za predpokladu, ze AI takove prvky vskutku neumi pouzivat efektivne.

            Napr v jeden z nejoblibenejsich a nejobsahlejsich modu pro Rome 2 odstranil ze hry "forced march" (zvysujici pohyb armad) jelikoz ho AI neumala efektivne pouzivat.
  • Sr_Lobo
    Díky moc za fajnovou recenzi Aleši, už se těšim až to v taky nahodim, akorát nebudu vědět jestli hrát dřív TW nebo Overwatch, kort když pár dnů na to dorazí i dálší nášup od pana Zaklínače *4*
    • Už dneska můžeš začít s dodělávkami v Srdcích z kamene - vylevelovat obchodníka, prozkoumat lesní rokle na východním kraji mapy nad Oxenfurtem, udělat poslední level na viper set... a nějaký ten otazník tam ještě určitě zbyl... alespoň u mě určitě.
  • generalx
    Takže pro všechny co se naváží do Aleše Smutného ..zvláštní je že všechny zahraniční recenze a už jsem jich čet asi desítku se točí na hodnocení 90% zajímavé že.. Ale tady se budou tupci navážet do Aleše.. klasika *1*
    • Ano Rome 2 mainstreamové zahraniční recenzenti také dali 9/10 10/10... To je argumentace chyceného zloděje typu: ALE ONI TAKY KRADOU!
      • Blue.Shark
        No a nebo se prostě shodli na hodnocení. Řekl bych, že za tímhle Ilumináti nebudou.
        • eStar
          No jo všichni se shodli na tom že dají totálně rozbité hře (Rome 2) vysoké hodnocení. Zajímavé je že i CA se za stav hry po vydání veřejně omluvilo. Jaká byla motivace recenzantů dávat nerealistická hodnocení netuším.
        • Pointa postu nebyla primárně kritika hodnocení(to je jinej můj post) ale kritika logiky (ne)argumentace tady fanouška autora spolu s patetickým osobním útokem na jakejkoliv jinej názor.
        • Magister_Peditum
          Ilumináti za tím být nemusí, ale pak vyvstává otázka, zda nejsou ti recenzenti trochu na hlavu. *4*
  • Podle hodnoceni je to teda stejne dobre udelana hra jako Rome 2 tesne po vydani, jo?
  • těším
  • Tak to je podpasovka tedy, recenze v patek ze je to skvele ale realne doma a pripraveno tak streda...tech pet dni bude fajn a to jsu na konci Jizdy mrtvych, chut velika :)
  • maros.goc
    nachádza sa v hre Morgan Bernhardt?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit