Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vím že je to prd platné ale poslal jsem nespokojený E-mail na FAČR
  • Tak jsem doufal, že z článku dozvím, jak tam tu českou ligu dostat...(třeba nějaký nadšenec sestaví a dá ke stažení...klidně bych mu za to 500 dal), ale je to celý o FIFA ne, FM ano...
  • PES5 bude nejlepsi fotbal asi na veky veku (bohuzel), evoluce se zastavila.
  • K tomu komentari Bosaka - letos ve FIFE nebude

    ceska fifa bude mit anglickej komentar
  • o.O
  • Inquisitor
    No já když se občas podívám na slovenskou ligu, tak je to větší tragédie než u nás. Jasně, jsou i vyjímky. Na slovensko jezdim a vim od samotných slováků, že se radši v televizi podívají na naší ligu.
  • Já vím, ale přišlo mi to právě dost laciný. Slovenská liga je defacto totéž jako Česká bez Sparty a v možnostech polovičního státu. Pár dobře řízenejch klubů (Žilina, něco jako slovenská Plzeň nebo Liberec, snad Trenčín), spousta tradičních v rozkladu a několik provinčních.
  • Je fakt, že co je Bílek pryč, už to není takový prů5er.
  • RedEagle
    Super dakujem za info :) po 12 tich rokoch konečne prvy wrestling na PC. Doteraz som mohol hrat len WCW Nitro (1998) a WWE Raw ( 2003) .
  • wrestling vysiel:) wwe 2k15 http://store.steampowered.com/agecheck/app/240460/
  • RedEagle
    Mne to až tak nevadí, česku ligu mam vo FIFE 11 ktora vdaka modu CEP 11 obsahuje všetky ligy dokonca aj slovensku. Vdaka tomu modu sa ta hra da hrat aj po rokoch stale bavi. Viac ma štve že na PC nevychadzaju mnohé športove hry ako napr NHL, Madden NFL a wrestling. Mimochodom čo sa tyka série FIFA futbalu je humorne že FIFA 12 na windowse 8,1 Pro. sa neda ani len spustit, zatial čo FIFA 11 ide bez problemov *15*
  • Inquisitor
    Měl jsem na mysli spíš naše východní sousedy Slovensko, Bundesligu určitě ne.
  • Možná těch 8 klubů nebude tak špatnej nápad. *1* Akorát by to vyšlo jen na 28 zápasů. Deset klubů = 36 zápasů, to by bylo ideální. Devět klubů aspoň 32 zápasů.

    Samozřejmě je ještě možnost zavést nějakej ujetej systém dělení tabulky na zoufalé a ještě horší. *7*
  • Je to tak, německá Bundesliga je vyloženě zoufalá. Oh, wait a minute...

    Snížení počtu účastníků by lize rozhodně pomohlo. Ale přemýšlel bych zda 10 nebo 12 klubů, 8 je už přece jen moc málo.

    Sparta, Slavia, Liberec, Teplice, Plzeň, Slovácko... jenže koho k nim? Chtělo by to silného zástupce z Brna a Ostravy namísto plevele typu Jablonce, Příbrami a Boleslavi.
  • Polovina je moc ale o pár týmů míň by neuškodilo, hlavně ty typu Hradec, Budějovice apod., který jdou do sezony s jedinym cílem zachránit se a ve většině zápasů betonujou remízy a nakonec stejně sestoupí, bez těch by se to klidně obešlo, protože na ty se stějně nedá dívat. A zároveň by se zlepšila úroveň 2. ligy, protože by tam byla větší konkurence a museli by na sobě víc máknout aby se dostali do 1.
  • Inquisitor
    Kvalitu naší ligy podle mě, hlavně snižuje zbytečně velký počet týmů. Snížil bych to tak na polovinu. Jinak naše liga není špatná, ne na každý zápas se dá koukat, ale to ani v jiných lepších ligách. A jestli někomu přijde naše liga tak hrozná, stačí se podívat k našim sousedům, to je teprve hrůza.
  • Přesně. Taky nechápu místní "fanoušky", v pohárech už ostudu neděláme, repre se zlepšila, česká liga šla evidentně nahoru ale češi budou furt plivat samy na sebe..Ve Fifě mi dost chybí, už kvůli nepřítomnosti 90% českejch hráčů. A prostě přijde mi zábavnější hrát za svuj klub na kterej chodíte a někam ho dostat, než donekonečna točit profláklou Premier league např. nebo jiný cizí ligy ke kterym nemam žádnej vztah..
    Ale STES údajně dělá co může aby v 17ce už CZ liga byla, tak snad..
  • Já stále nechápu lidi, co neustále plivou na český fotbal, ano není to taková sláva jako to před pár lety bylo, ale stále na to jak maličkou zemí jsme, tak patříme k těm lepším na světě a měli bychom být na to hrdí. Ale to je bohužel naše povaha, hledat to špatné a neustále si jen stěžovat, ale nedělat pro zlepšení. Mě to šíleně štve, že ve FIFĚ není česká liga, ty díly s ní jsme zbožňoval i přes všechny chyby. Stále trochu doufám v její návrat, a alespoň přidání našich nejúspěšnějších klubů. Kvůli tomu třeba nehraji Ultimate team, protože je nemožné vytvořit čistě kvalitní český výběr.
  • *1* chceš jardovy peníze v Evropě?
  • Imo ani nemůže. Fotbal je takticky mnohem pestřejší a variabilnější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit