Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skotska liga *6* *15* Kaviarove tousty...
  • Díky za info, fakt zajímavý. Já si pamatuju, že když byl nedávno Pelta ve studiu LM, tak se na to někdo ptal a Pelta odpověděl, že EA je kvůli českej lize kontaktovali ale neshodli se na finanční stránce (tak to bylo asi to neúspěšný jednání jak píšou v tom mailu). Ale že by to nechtěli ani zadarmo, je fakt divný..
    Každopádně jestli je to pravda, tak aspoň palec nahoru pro FAČR.. Měl jsem je kvůli tomu za debily, že místo aby byli rádi že má liga nakou reklamu, tak za to chtěj bůhví kolik *15*
  • Moje chyba.
  • Bohuzel je to nejspis pravda...slysel jsem to uz i jinde...Kdyby se to tehda obnovilo, tak jenom updatnou statistiky a mozna par dresu, ale nebyla by to zadna vetsi fuska... Tedka do toho nepujdou ani zadarmo, pac by to museli delat prakticky od nuly a na to proste svoje zdroje vyuzivat nebudou....priority jsou jinde nez na ceskem trhu...bohuzel
  • Ja tam teda ctu Tomas Pata - ty Pelto!
  • Pred casem (cca 3 mesice) byl Pelta v TV jako host pri prenosu zapasu z LM a dostal otazku od divaku proc ceska liga neni ve fife. Sam na to odpovedel, ze kvuli penezum - EA a STES se nedohodli na castce.
  • A komu to cpeš? Tisíc dalších lidí by je hrát chtělo..
  • Díky za odkaz. Mimochodem - Tomáš Pelta, který je podepsán v mailu, podobnost jmen s předsedou FAČR je jistě náhodná :D
  • Ak sa mám úprimne priznať tak vo fife som v živote také ligy ako česká, poľská, alebo švédska nikdy nehral, vždy ma lákala premier league a škótska liga a sem tam som si zahral bundes ligu, la ligu alebo seriu a.
  • Zajimalo by me, jaky je zdroj informaci pro tento clanek. Autor kontaktoval EA a tomu reklo, ze svaz za to chce penize?
  • pelta ven!
  • Psychotic
    Psal jsem FAČR a ptal jsem se jich, jak to vypadá s českou ligou v sérii FIFA, jestli proběhlo nějaké jednání s EA Sports nebo tak. Napsali mi, že práva k zobrazení ligy nabídli EA Sports ZCELA ZDARMA, ale i tak obdrželi negativní odpověď.

    Těžko se tomu věří, ale pokud by to byla pravda, byl by to zajímavý vývoj situace.

    LINK na mail: http://s7.postimg.org/ymeftnesb/FA_R_mail.jpg
  • Keyz
    Český fotbalový svaz *15*

    To je uskupení. Doma nic nevyřeší ale venku hrají důležité a chtějí hodně za nějakou českou ligu. Namísto aby měli radost, že tam vůbec jsou. To jsou de/ilové....Neuvěřitelné.
  • cumpi3
    Ono zpracování naší ligy bylo na takové úrovni, že to nikoho ani nemohlo bavit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit