Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rasismus, ne rasa. Moderní definice rasismu není na rase postavená.

    Tys tvrdil, že Skotská liga je na vyšší úrovni. Já prokázal, že není - prostou citací žebříčku jednotlivých lig. Tolik k meritu věci. *7* Kde si prosímtě protiřečím? Zase na mne útočíš tvrzením, které nepodkládáš žádnými argumenty, je to jen zoufalý výkřik do prázdna. *7*
  • Nj, protože ho ve světě skoro nikdo nehraje. *5*
  • Krescz
    a proč by tam měli přidávat naše teamy? náš fotbal nestojí ani za starou belu :DD....hokej, v tom jsme dobří
  • ringmancz
    pokud se dostanou do evropských pohárů, tak tam bývají
  • Smutné je, že v jednom komentári tvrdíš niečo iné ako v druhom, mám taký dojem, že si to práve ty, ktorý nerozumie písanému slovu a to pri tom nepíšem po hebrejsky. Ja si myslím, že som to napísal celkom zrozumitelne, ale keď ty si to vyložíš po svojom a následne vyplodíš nejaký inkoherentný pseudointelektúalny zvratok ako napr. ten tvoj posledný odstavec, s ktorého mi je vážne na grcanie.

    "Kdyby ses naučil číst, třeba se nakonec i trochu vzděláš a napříště se vyvaruješ rasistických výkřiků typu "každý Čech". "

    Vy ste ešte v tej pomocnej škole nepreberali rasy a národy a aký diametrálny rozdiel je medzi nimi, že? :) Chúďa, je mi ťa v podstate aj ľúto, veď ty si vlastne taký prosťáčik neštastný.
  • K tomu Fottball Manageru: Já sám fotbal vůbec nesleduji. Možná si občas pustím pár minut Ligy Mistrů, nebo naší repre, ale to je vše. Ale již několik let jsem vášnivým hráčem a fanouškem FMka. Jsem spíš na hokej, ale v současné době prostě neexistuje simulátor řízení hokejového týmu, který by se tomu fotbalovému vyrovnal.
  • Mart9
    Pokud si vzpomínám, tak řekl, že o tom neví, že je to záležitost STES. Že se nedohodli na penězích byla jen logická domněnka.
  • Já ale odkazoval na žebříček koeficientů národních soutěží, nikoliv národních reprezentací, Lunku. Což bys mohl snadno zjistit, kdyby ses naučil číst. Umět číst, to neznamená jen dekódovat jednotlivá písmenka, ó né, to na tvůj intelektuální potenciál klade ještě mnohem větší nároky, musíš dekódovat celé věty a občas dokonce i odstavce. A porozumět jim.

    Kdyby ses naučil číst, třeba se nakonec i trochu vzděláš a napříště se vyvaruješ rasistických výkřiků typu "každý Čech".
  • The_Troll
    ...ach jaj chlapci, vám ešte nedošlo, že ľudská jeblosť nepozná národnosť, ani hranice...a ty Lunk, že ty si volič Kotlebu? Aspoň podľa toho tvojho prejavu to tak vyzerá...v každom prípade si tu najväčší falus momentálne ty...typický hejslovák...
  • Přijde mi že tam chybí napsat komerční článek, jako reklama pro FM.
  • Lunk uz radsi nepis stenatko, uz jsi se ztrapnil dost ne ?
  • Nemůžou přidat českou ligu, protože nemají modul Berbrů, Damkovejch, Peltů a cinklejch rozhodčí.
    A kvůli takovýmu malýmu trhu se jim to nevyplatí programovat.

    Jinak čekal jsem nějaký info o tom, proč tam naše liga není, o tom, jak to funguje jinde, jak moc přemrštěný částky za to Pelta chce a tak. Tohle je jen takovej škvár o ničem.
  • Strkat do her ceske tymy by bylo nerealisticke a nebo pracnejsi. Musely by se delat zvlastni sady animaci s pomalejsim pohybem. *1*
  • N ezahováraj, každý jeden čech má rúžove okuliare keby sa debata týkala trebárs aj českého lajna, tak každý jeden čechúr bude obhajovať, že aj to ich lajno je lepšie ako to iné zahraničné :) Je to bohužial tak, v hlavičkách to máte totižto popletené a ste zaslepení vlastnou pýchou a nezdravým nacionalizmom.

    Ak ideš porovnávať klubový futbal s tým národným na základe koeficientov a rankingu tak vedz, že český futbal v žiadnom prípade nie je na úrovni toho slovenského podľa http://www.fifa.com/fifa-world-ranking/ranking-table/men/index.html je česko až na 20 mieste vo svete, kde slovensko je o 6 priečok vyššie. Takže de facto nie je česko v žiadnom prípade na úrovni toho slovenského, buď aspoň trošku sebakritický a daj si dole tie rúžové okuliare už konečne.

    Mimochodom švajčiarsky ligový futbal je niekde úplne inde ako ten český, porovnávať ho to je ako porovnávať mercedes s trabantom.
  • Alex81
    Pokud si nebudu moct dat třicetník na kříž a padíka když vyhrajem, tak tam ani bejt česka liga nemusí.
    Ale jinak si myslím, že tenhle článek napsala nějaká mediální....
  • Psychotic
    Tak technicky vzato třeba Webgame je tabulkový manager národa. Byť pochopitelně nepříliš realistický a multiplayer only.
  • Jo, to sedí zrovna na mě, po deseti letech života na SVK. *1* Zřejmě jsem si ze Slovenska odnesl růžové brejle a typickou českou náturu.

    Já netvrdím, že česká liga je bůhvíjak zajímavá nebo má bůhvíjakou úroveň. Ne, momentálně je na úrovni Švýcarské, Švédské, Dánské, Rakouské apod. Je zřejmě i podobně marketingově zajímavá, možná trochu méně.

    Ale srovnání se Skotskem (navíc podceňující) si nezaslouží. Viz http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/country/. Nebo máš snad jiná data / argumenty, kterými bys podpořil svůj "názor" (rozuměj omyl).

    Samozřejmě kromě použitých argumentů "ad hominem" (no jo, ty jsi tunaku typickej čecháček, s příslovečnými brýlemi mámení na nose - mimochodem Komenského brýlemi *1* ).

    Ve skutečnosti má český fotbal (nikoliv nutně ligový) ve světě stále ještě slušné renomé. (Popravdě řečeno podobně jako aktuálně ten Slovenský reprezentační.) Narozdíl od skotského - SPFL je sice marketingově zajímavá kvůli obrovskému britskému trhu, ale potom, co byla škrtnuta jedna Stará Firma a oba slavné Edinburské kluby sestoupily nemá úroveň už vůbec žádnou, respektive podobnou jako Slovenská liga. Trenčín by si SPFL pravděpodobně namazal na chleba, samozřejmě kromě Celticu.
  • A jaky by jako mel mit ten Skoda statistiky? Jednu sezonu mel neuveritelny stesti, jinak nikdy nic nepredvedl. A letos v tom pokracuje... *7*
  • Mart9
    Já tomu věřím, takže článek je naprosto zbytečný, když vychází z mylné domněnky, že za všechno může Pelta.
  • Ja se jim hlavne divim, ze te vubec resi. Slovaka, ktery si bere do papule ceskou ligu, protoze slovenska ani nestoji za rec *15*.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit