Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "grafika z roku 2007" - prosimte co to je za blabol? Ona existuje nejaka stanovena grafika roku 2014 a tu to musi zakonite mit jinak hned hodnoceni dolu? Prosimte... Tyhle kecy sou tak k smichu a zaroven k placi, ze bys zaslouzil proplesknout za takovej srackomlejnek
  • ano to bysme meli, a presne proto by to mel zapnout. Vim ze jako vymasteny konzument te hre nerozumis a vidis jenom jak to ma milion dilu a je to porad to same, ale to je problem pouze v tobe.
  • Protože tam bude hodně kouře.
  • Jenom prokrastinuju, měl bych se učit na zkoušku :D
  • TheGGG
    si kup co chceš, mě se svěřovat nemusíš. *1*
  • Jak myslíš mě příjde že jo, jenom jsem chtěl poukázat na to že se novou generací tolik nepochlapili jako tomu bylo dřív u předchozích generací, což mě mrzí. Hlavně u nového AC Unity, kde je 900p s 30fps... to je na nový stroj až příliš brzo takový downgrade, tak doufám alespon, že nové Uncharted pojede ve full HD. Ten stoj by měl vydržet po celou generaci, aby mě lákal na něj hry kupovat, u PS 2 a 3 tomu tak bylo, ale tady jsem už zvážil koupi nového výkonějšího PC a PSko si nechám pouze na exklusivní tituly a nebo na špatně optimalizované hry co vyjdou jako konverze na PC (většinou Japonské). Je to škoda u této generace.
  • TheGGG
    Tak to jsi buď troll, nebo bys měl svou ps4 reklamovat. V infamous SS padne framerate pod 30 jen zřídka, většinou v těch nejhustších akcích ( minimálně padne tak na 26fps). Kdo nevěří, na YT je dost videí, kde to testují. Prosím, netrolluj na žádných 20 a míň to nepadá..
  • https://www.youtube.com/watch?v=RwQ-JdaPCLM
  • No tak sám to uznej... já jsem si koupil PS4 a třeba mě zklamalo jak třeba na tom jede to infamous second son, samo o sobě to běží hezky ale jakmile rozpoutám destrukci začne se to fakt sekat, tak na 10-20 fps a já nejsem zrovna extra náročný, vlastním už 8 let staré PC a hraju v pohodě s grafikou na střední a nízké, ale tohle je na nový stroj až příliš velké zklamání... PS1 2 3 si vedly lépe ve své době :)
  • No, jelikož není přeložené ani fanouškovsky Liberation, tak bych s Rogue moc nepočítal. Je to dost rozsáhlé a ochotných překladatelů je málo (nemluvě o nevděčnosti takové práce).
  • Paulcz
    Tahle hra mi přijde jako větší úchylnost než Hatred :)
  • Už hraju od víkendu a nic moc je to taková 3 a 4ka určitě unity bude lepší
  • TheGGG
    najednou tu bude každý anonymek strašný on*nista nad grafikou LoL *1* *1*
  • TheGGG
    potom doufám, že nehraje nic od blizzardu/valve
  • Jako asi jo na druhou stranu nejsou to špatné hry...
  • sleepless
    No, obávám se, že tentokrát to bude bez češtiny, podle mých informací.... aj PC verze. Hovořím o oficiální lokalizaci
  • *vychovávat
  • Pokud jsi mladší generace, tak určitě, o starší nemluvě.
  • to jestli někdy zapne tak mu ten pc/ konzoli vyhodimz okna *1* . Musíme je už od mala vyhovávat aby měli dobrý vkus *14* *11*
  • Ano.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit