Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Ja sa rozčulujem? Veď ja som kľudný, tož to su klidný...že si klidný.. to sme klidní...
    *15*
  • Mě naopak příjde že na to, že je to titul pro staré konzole hra vypadá relativně dobře, vlastně dostatečně dobře na to, až mě rmoutí jak slabým výkonem oplývají konzole nové :/
  • *Mě
  • AC série=Maťo v diskuzi *1* Proč se neustále rozčiluješ u něčeho co tě nezajímá?
  • Mně by zajímalo, jak to bude s lokalizací? Tak nějak jsem si už na ten komfort lokalizace u AC zvykl (prokleto budiž Liberation HD). Verze pro X360 a PS3 jsou v angličtině, ale Playman ani Ubisoft CZ se k PC verzi zatím nijak nevyjádřili. Doufám, že mě nezklamou.
  • Kozy
    Vsadim se že tuhle sérii budou hrát i naše děti *1*
  • Mato1987
    Celkom vtipný trailer, je úsmevné ako sa celá táto hra snaží tváriť dôležito ale v skutočnosti je skôr na smiech, či už je to tónom dabéra hlavnej postavy a jeho smiešneho násilného iŕskeho akcentu alebo celkovo grafikou ako z roku 2007.
  • Mohlo by to být zajimavé, vypadá to jako AC4, ale bude to mít asi lepší děj, no každopádně si radši počkám na recenzi nebo gameplaye.
  • Grafika je tragická uvidíme jak bude vypadat PC *8*
    X360 a PS3 už moc nezvládaj
  • Takze aj templari umi skakat ladne sipky do kupky sena *1* Samozrejme nemohl chybet ani zaber na leticiho orla *1*
  • Miserius
    Tenhle díl AC snad někoho zajimá?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit