Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ludo
    Vsak pockajte az vam 47 so Samom vystrielaju kancel vy producentske k....

    Jedine co sa da robit je zacat si poriadne vyberat akych vyvojarov kupou hry podporime. A dufat, ze tak ucinia aj ostatny.

    P.S. moj osobny nazor je ze Hitman este tak katastrofalne ako Splinter Cell nedopadol, ale aj tak odomna IO Interactive asi peniaze neuvidi
  • Očividně ty přípravky u avonu zabraly, Sam je o 10let mladší
  • Nechci rejpat, ale nemaj granáty časovanou rozbušku ? mám pocit že 3 nebo 4 vteřiny A jestli tohle byl s dotykovou rozbuškou tak si nejsem jistej jestli se to aktivuje tímhle stylem...
  • Radsej mohli vytvorit novu postavu. Oni ju sice vytvorili, ale nemala sa volat SF. Ten trapne kvazi drsny hlas je des.
  • Mahcake
    Vtipné, jak vychytávky typu např. ukrytí těl, na nás zde má působit jako výjimečná a nikdy nepoužitá vychytávka. Ach ach.... *7*
  • A co přijde příště? Agentka Fisherová? *7*
  • Já teda kdovíjaký fanoušek Splinter Cellu nejsem, ale hlas pana Ironsida pro mě byl charakteristický. IDIOTI
  • Nemá hlas ani podobu ako Sam Fisher. To si radšej nechám fúkať cukor do zadk* ako čakať na túto hru
  • No aspon ze vratili moznost ukryt tela, moja oblubena zabava :)
  • za to všechno můžem poděkovat konzolím, a ted do mě :-)

    jediná slušná věc, na kterou se těšim je nová Arma
    • Konzole za to nemuzou.Muze za to fakt,ze z her se stala masova zalezitost a vetsina hracske komunity jsou neschopni lemplove,kteri slozitejsi hry nez CoD moc nezvladaj. *1*
      • Zato mačkat dvě tlačítka na konzoli, na to je potřeba vysokoškolského vzdělání že? *6*
        • Nevim,kde si vycetl,ze obranuju konzole.
          Sam jsem prevazne PC hrac,ale Splinter cell,tak jak ho maji vsichni radi vznikl prvne na konzole,takze ten tvuj argument o 2 tlacitkach je fakt hodne mimo *3* .
    • montatatana
      Ano, a proto je prvni Splinter Cell puvodne Xboxovej port...
    • Jistě, konzole... 4 stealth díly vyšli ještě na PS2 a žádná změna tam nebyla....
    • konzole? co s tim maju konzole? jj jasne, konzole mozu za zmenu celeho stylu, ze sa so stealth stala CoD, ze hlavni hrdina omladol a zmenil hlas.... chod do pr*ele
      • jindra.veliky
        V podstate ano. Diky soucasny genereca jsou hry masovou zalezitosti a temto masam se snazi autori stale vice a vice vyhovet. *3*
        • ZvacA
          To by se rovnou mohly obviňovat ty masy, aneb kdyby se ke hrám nehnala nová generace puberťáků a dětiček již od začátku milénia (všimni si, že ještě před nástupem sedmé generace konzolí ), co nezažila 80s/90s ( kam spadáš ty? ), tak by se jim nikdo nemusel přizpůsobovat a plno dobrých sérií by se nepřeměnilo do podoby lejn a hrám by se věnovalo jen jádro opravdových hc hráčů, ne těch, kteří přišli k hotovému.

          Absurdní? Rozhodně, ostatně jako jiné místní teze, že jo. :)
      • není důvod být sprostý, tak si vyhodil pár tisícovek za krásný těžítko pod televizy, kde se ti ted může usazovat prach, zato si ale můžeš pustit nějakej pěknej cut-scene filmeček, teda pardon hru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit