Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Líbí se mi to počasí a den a noc jak se střídá ale ta grafika...ty zdi to je fakt hnus ... Stronghold Crusader byl nejlepší díl ... Také Stronghold 2 mě bavil ale tohle je propadák !
  • Recenze strategie Stronghold 3:
    http://suprklikacky.cz/stronghold-3-recenze-tretiho-pokracovani-stredoveke-strategie/
  • Kouknětě sem http://www.youtube.com/watch?v=n3Lj7uWImOA&NR=1
    Myslim že grafika vypadá celkem slušně.I když já osobně bych také uvítal 2D provedení i když je starší,tak tahle hra je prostě nejlepší v 2D stylu.Prostě mi to příde hezčí a líp se to ovládá :) Každopádně se na tento díl těšim
  • Stronghold 1 paradni kousek, neco noveho neokoukaneho, Stronghold Crusader vysparkovany 1 dil obohaceny o vytouzene bitvy proti druhemu hradu. Stronghold 2 totalni kolabs zapocate serie, prestreleni uplne vedle,fanousci to dali vyvojarum jasne najevo. Stronghold 3 ??? Navrat ke korenum 1 dilu ? No uvidime, ale nic od teto hry neocekavam, velkohubych kecu jiz bylo receno u jinych her spostu ,takze si pockam na vysledek a uvidim, kazdopadne index ocekavani u me neni nijak veliky, spise hru sleduji na okraji zajmu. *8*
  • proč zastaralá grafika? ten styl vystihuje temný středověk. jenom doufám že už konečně zapracují na nějakých monstrozních mapách, kde bude každý boj o území důležítý z hlediska daní atd..
  • Twl a vam de jen o drafiku nebo co ? Všichni grafika je hrozna ja na tom nic hroznyho nevidím ! A nejde tu snad je o grafiku ale i ohratelnost atd. ... Tak si běžte hrat ty svoje buh vi jak narokove hry a todle nechte bejt !
  • No...nevím..Starej dobrej Crusader! jakmile se začlo dávat za název číslo tak to stojí za prd..grafika? se nekdo s prominutím poblil?
  • Ta grafika je šílená! To snad tvůrci nemůžou myslet vážně, že o dekádu starší díl vypadá líp... To aŤ to radši udělaj v grafice jedničky jako browser hru nebo prostě jako retro, na takovejhle grafickej hnus se stejnak noví hráči nechytnou a ti, co měli rádi jedničku, by starou ručně kreslenou grafikou jsitě nepohrdli.
  • No ta hudba je perfektní, úplně stejná byla v prvním dílu *14* *14* *14*
    • A taky ve druhém. Neříkám, že není dobrá... ale taková nehorázná recyklace už je trochu moc.
  • wtf? vzdyt je to stejny jako dvojka, akorat ve 3D a to jeste shitty grafika! je to vlastne jen modifikace! *16* ale stejne to bude 100% fajn hra.. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit