Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • okrem striedania dňa a noci tam doteraz nebolo nič nové...smutné *10*
    • tak aspon že už to tam ted je *3*
  • Já chi zpátky ten luxusní polo 2d styl z prvních dílů. A jelikož teď retro letí, tak by na tom možná aj víc vydělali. Takhle, no, mám z toho obavy.
    • JJ Stronghold 1 a Crusader byly nejlepší díly .....
      • Crusader hraju doteď na starém kompu ještě s pentium 3 a crtčkem. Tedy když je čas. *15*
  • SC2 vypada opravdu smesne nevim no tesil sem se na toto hru doted vidim ze zustanu u Dawn of War II Retribution..... ...
  • A je to. Vypadá to, že to bude propadák jako Stronghold 2, tedy co se týče hratelnosti. To video je otřesný, úplně mi vzalo chuť tuto hru hrát. Ještě, že mám nainstalovaný Stronghold: Crusader, který teď hraju. Nevím co se stalo, že nejsou schopni udělat důstojné pokračování Stronghold: Crusader. Spíš mi to připadá jako pokračování Stronghold 2, což je v tomto případě špatné. No uvidíme, až bude první recenze, ale tohle video je otřesné. A to neřeším grafiku, ta by mi ani tak nevadila, u tohoto typu hry není grafika to nejdůležitější. Nevím co se s herním průmyslem děje. Poslední dobou hraji starší a starší hry. Ale uvidíme až po první recenzi.
    • A co si z te hratelnosti viděl, že tu hru předem odsuzuješ?*3* Podle čeho soudíš, že nebude dosahovat kvalit jedničky? Z těch pár nic neříkajícíh záběrů, dle kterých se dá maximálně soudit visuální stránka, ovšem ne hratelnostní, která je hlavní, to jde těžko posoudit, natož rovnou zavrhnout a odsoudit.
      • Z té hratelnosti jsem viděl to, že se stejně jako Stronghold 2 zaměřuje na blbosti ohledně fungování v hradu, které mě nehorázným způsobem ve dvojce od hraní odrazovali, jako odvážení hnoje, soudní síň (s názvem si nejsem jist), kdy bylo nutno stavět mnoho zbytečných budov, a přitom chci jednoduché spravování hradu jako v Stronghold, Stronghold: Crusader a hlavně se soustředit na boj, výstavbu hradeb, obranu hradu, strategizování v podobě dobývání nepřátelského hradu...a ne nějaký management hradu. Třeba někdo tohle právě hledá, ale já chci dobývat hrady a ne starat se o chod hradu. Ale znovu opakuji, ještě Stronghold 3 neodsuzuji a počkám si až na recenzi. A modlím se, aby hra byla super. Já hru nechci kritizovat, ale naopak chválit a chválit, ale po tomhle tom videu zatím chválit nemůžu.
        • Pokud ti jde o boj a dobývání, tak proč si nedáš Total War?
        • Jenže i Stronghold 1 nebyl jen o boji, taktice a stavění hradeb. Chod hradu jako celku byla taky důležitá součást hratelnosti a ke Strongholdu to patří.
          Já jsem taky trochu skeptický, ale sami autoři ví, že s dvojkou přestřelili a nebylo to ono a chtějí se navrátit ke kořenům z jedničky. Tak uvidíme. Každopádně dejme jim šanci, uvidíme, pokud by bylo nejhůř, člověk si vždy může zahrát jedničku *1*
          • Ja si myslím že by se pravě měli vydat směrem spravovani a spravy hradu ... Valčení by bylo jen okrajove .. Todle bych uvital víc .. nevím jak ostatní
  • Kde jsi prisel na to, ze je to maximalni vyuziti hardwaru ? Je proste videt ze to nemelo nejaky zavratny rozpocet a dle toho to vypada. To je jak kdyz by si tady polemizoval nad tim jestli nova Skodovka je opravdu to nejlepsi co muzou lide vyrobit.
    • pardon, to melo byt u MishKonnova komentu
  • Ethy
    Rád bych věřil že to bude dobrá hra, ale této sérii 3D převedení vůbec neprospělo (viz. Stronghold 2, Stronghol: Legends), nejlepšími díly zůstávají klasický Stronghold a Stronghold:Crusader. Jooo, to byly časy *14*
    • Xykon
      Crusadera hraju i dnes!
      • Jednička je stále po letech dobrá hra a jeho datadisk jsem si docela oblíbil, ale dvojka či trojka se mi rozhodně nelíbi *12*
    • Hairy_Ass
      Souhlasím.
  • Na Stronghold 3 se těším, grafická zastaralost ani tolik nevadí, za prvé si to aspoň zahraju snad i na ntb a za druhé když člověk nebude úplně zazoomovanej a bude tam všude dost paňáců a budov, tak to podle mě tak hrozně vypadat nebude, ale vypadá to opravdu skoro jako Stronghold: Legends, jinak ten trailer je takovej nic moc, ty příkazy asi přímo ze hry mi ani tolik nevadí, ale kdybych byl serii neznal a viděl tenhle trailer, tak do hry nejdu a ani se o ní nezačnu zajímat.....
    • Taky se těším, grafika není zrovna nejlepší, ale důležitější je to jestli se to bude dobře hrát, když se člověk ponoří do dobrý hry s dobrou hratelností tak na grafiku skoro zapomene *3*
  • Grafika vypada opravdu hodne zastarale,ale na hru se tesim. Nebo lepe receno zatim s etesim na recenze. Pak se uvidi...
    • no jo.. nic moc.. malo polygonu, mizerne textury... strategie sice neni o grafice ale i tak... zaujala mne ale hudba, zni mi vice jako Majesty nez jako Stronghold ;-)
      • Hudba ti zní více jako Majesty než jako Stronghold? hmm zajímavé, když je to skladba ze Stronghold 1. *1*
  • MishKonn
    Opravdu je tohle maximální využití možností dnešního hardware? Přál bych si, aby se grafická stánka RTS už někam od Company Of Heroes posunula.
    • Ale posunula. Zabúdate na World in Conflict? Je síce z 2007, ale zatiaľ asi najlepšie vyzerajúca stratégia.
    • Ethy
      Posunula, viz. Starcraft II *7*
      • dost dobrej vtip
        • Ethy
          Nevím co je na tom vtipnýho, je vidět, že si se hrou evidentně neměl čest *7*
          • No upřímně, nic proti grafice ve Starcraftu(právě že bez ní by to asi nebyl Starcraft), ale na úroveň CoHu nedosahuje ani zdaleka. A když si vezmeš třeba CoH online(buď mu země lehká), tak tam ji ještě o ždibíček vylepšili. Kdybych měl najít něco srovnatelného k CoH, tak možná MoW, i když je to spíš vypiplanými modely. Shoguna jsem nehrál, takže nevím, ale z videí to vypadalo docela dobře, takže je možný že je lepší.
          • Já bych řekl radši Shogun 2 : Total War, Starcraft 2 je nic moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit